Zajímavosti ve světě dnešních dní

Spread the love

Už pár dní probíhá speciální psychologická operace, která nás má přesvědčit, že únik dokumentů z Pentagonu, byl formou špionážní hry. Od čtvrtka se tvrdí, že byl prací vojáka amerického letectva, který dokumenty umístil na herní chat hráčů on-line bojových her.

Co je na tom úniku zvláštní? Že vše co bylo dříve označováno jako ruská propaganda a dezinformace konspiračních teoretiků, že toto uniklé dokumenty potvrzují. Mnoho znalců armády USA tvrdí, že z jejich zkušeností se pravděpodobně jedná o pravé dokumenty. Samotný únik a informace v něm, které jsem zaznamenal z otevřených zdrojů, nepřináší zase nic tak tajného, co by se nevědělo.

To, že USA sledují i záchodový rozvrh svých takzvaných přátel, toto je jasné každému, kdo jen trochu vidí pod pokličku tajných služeb. Je to jejich práce. Další omáčka o tom, že se prozradily plány Ukrajiny na protiofenzívu, tak to opět je z mého pohledu úmyslný a řízený únik. Proč? Protože sám Zelenskij otevřeně přiznává, že nemá s kým tuto ofenzívu provést a nemá ani dostatečné vybavení. To vše je jen alibi, proč nějakou skutečnou protiofenzívu nespustit, pokud by se do tohoto procesu otevřeně nezapojily další země NATO.

Úplně náhodou jsem včera narazil na zajímavý rozhovor o takzvaném Bukurešťském memorandu z prosince 2015, kde zástupci devíti zemi podepsali s Ukrajinou, že jí pomohou, pokud bude napadena. A to je velmi důležitá informace. Už někdy v té době jsem to viděl tak, že to zapadá krásně do Času konce. Proč? Protože je to o proroctví, jenž se má podle proroka Daniele uskutečnit.

Dnes je velice těžké něco o této dohodě najít, zdroje byly z internetu smazány, přesto lze potvrdit, že k podobnému závazku došlo.

Proč je to zajímavé? Protože mnozí slyšeli o Kyjevském protokolu, o kterém se začalo mluvit hlavně na konci ledna 2023 a ten navazuje na výše zmíněné memorandum. Co pořád slyšíme z úst mluvčích Chabadu? O Vytvoření Mezimoří, takzvaného Intermária, jenž mají tvořit země, jenž jsou součástí právě Bukurešťského memoranda.

Osobně jsem zapomněl, že něco takového proběhlo, ale včerejší připomínka mi přinesla další dílek skládanky do celkového obrazu dnešního světa, dnešních dní. Včera vyšla zpráva, kterou dokonce šíří mainstream, že Viktor Orbán prohlásil, že Ukrajina už neexistuje. Proč? Protože je plně závislá na financích kolektivního západu. Pokud by se penězovody zastavily, tak to, čemu říkáme Ukrajina, to se zhroutí.

My se na tyto věci musíme dívat v širokém kontextu, ne jenom tak, jak nám ty věci ukazují jiní. Podle logiky, kterou vytvořili Anglosasové ve Washingtonu a v Londýně, byl plán takový, že ekonomický tlak a nasunování NATO k hranicím Ruska způsobí, že dojde k barevné revoluci uvnitř RF a následný rozpad zajistí formou reparací splacení Ukrajinského dluhu. Nikdo nepředpokládal, že by Ukrajina sama mohla vyhrát tento konflikt, naopak šlo o dobře naplánovanou strategii, která měla Rusko přinutit se vojensky angažovat, aby dlouho připravovaný Majdan uvnitř RF mohl proběhnout.

Plány Chazarské mafie se nezměnily. Nezměnily se plány Chabadu, který daleko lépe rozumí proroctvím. Co je vlastně Intermárium? Je to snaha trvale a navždy postavit proti sobě potomky Mešecha a Tubala. Vytvořením této opony se má oddělit od sebe král Jihu a král Severu. To by vyhovovalo Satanovi, protože by se nemohl splnit Ezechiel, jeho proroctví.

Jak to vše souvisí s únikem dokumentů? Jsou tito lidé za oponou přesvědčeni, že nejhorší zlo, které maří jejich plány, je dnešní stále ještě otevřený přístup k informacím na internetu. Takže vymysleli, že bude potřeba toto omezit, ale musí existovat důvod, který by jim většinová společnost spolkla i s navijákem. Proto na přiklad v Norsku se nejde na určitý internetový obsah dostat jinak, než, že se člověk identifikuje. Proto na Slovensku zaznělo, že bude potřeba podobnou strategii zvolit i tam. Vše se skrývá pod rouškou ochrany mladistvých, aby jim bylo zabráněno dostat se k pornografii.

Jak dojemná snaha o zachování morálky, když vidíme, jak se podporují různé zvrácenosti a jak skrze neziskový sektor je nasunován program ničit děti už v mateřských školkách. Když ale občanům řeknete, že lze na internet vstoupit až po identifikaci, protože to zabrání anonymním únikům tajných dokumentů, že je to potřebné, tak mnozí toto budou akceptovat. Proč? Může se poukázat na to, co to způsobilo Ukrajině, protože ta teď nemůže provést protiofenzívu. Musí ji tedy vybrané země na základě dohod z ROKU 2015 POMOCI. Hlavně však je potřeba, aby existoval zákon, který nedovolí, aby bez identifikace někdo něco napsal, šířil a nenesl za to následky, když to těm za oponou nebude vyhovovat.

Proto tento únik a tato psychologická hra. Problém je v tom, že plán na vnitřní rozvrat Ruska selhal. To samozřejmě vadí hlavně Chazarům, ale Chabad chce nastalou situaci využít pro sebe, protože potřebuje vyhnat Sionisty z Jeruzaléma a převzít nad Izraelem svou plnou kontrolu. Jako nástroj, který plně ovládá, používá Čínu. Aby se mohlo Intermárium uskutečnit, potřebuje rozbít EU. Tak si povolali do Pekingu Macrona, který měl vzít sebou Uršulu, aby jí ukázali, kde je její místo z jejich pohledu.

Macron, jenž pochází z dynastie chazarské rodiny Rothschild, dostal nůž na krk a musel v letadle při zpáteční cestě dát rozhovor, kde své rodině oznámil, že už jí nebude poslouchat. Francie je v ohni ohledně takzvané důchodové reformy. Dnes byl donucen, aby jí podepsal. Co mu Chabad nejspíš slíbil? Že jej ochrání pře rozbouřeným davem, kde se často ozývá, že by měl být fyzicky odstraněn. Občanská válka ve Francii slouží jako inspirace, jak si ještě dále níže vysvětlíme.

Teď se musíme vrátit k tří denní návštěvě Si Ťin-pchinga v Moskvě. Cílem bylo dostat Putina do podřízené role, ale stal se pravý opak. Čína musela přijmout její podřízené postavení, pokud chce s Ruskem kamarádit. Její 12 bodový plán na mírové uspořádání Ukrajinského konfliktu byl označen za něco zajímavého, ale to bylo tak vše, co ruské vedení oznámilo. Přesto došlo k velkému sblížení a to v oblasti, která je hřebíčkem do rakve Chazarské bankovní mafii.

Proč? Putin podpořil čínský plán, aby se juan stal hlavní zúčtovací měnou pro neamerický svět. Proč nepodpořil rubl? To má svou logiku. Čína vyrábí, potřebuje zdroje. Ty jsou v Rusku. To nemá nyní takovou možnost, aby je zpracovalo na hotové výrobky, takže potřebuje někoho, kdo je ochotně zpracuje a bude expedovat dál. K čemu to povede? Čína bude muset dát víc svých papírků Rusku. Když vlastníte více papírků, nebo jedniček a nul u sebe, než váš partner, můžete jej skrytě ovládat. Přesně tak, jako to dělala Amerika celou dobu skrze svůj dolar. Čína dostane možnost, aby skrze juan ovládala ostatní země, protože bude mít výrobky, které mnozí potřebují, tak se bude na světové scéně cítit jako hegemon. A může ruské zdroje exportovat dále, což opět posílí ruskou ekonomiku.

Je to neskutečně chytrý tah. Proč? Čína může mobilizovat klidně 100 milionovou armádu, ale technologicky za Ruskem zaostává v oblasti zbraní, takže nepřipadá v úvahu, že by se s Ruskem pustila do vojenského střetu, minimálně 10 let. Na rozdíl od Chazarské mafie, Chabad nechce nyní svět zničit. Jejich představa je ovládnout a panovat nad gojím, stát se z Jeruzaléma řídící silou nad všemi národy.

Plán těchto lidí je jiný, než se prezentuje, ale velmi mistrně se jim podařilo Chazary přesvědčit, aby Ukrajinu postavili proti Rusku. Proto jede informační kampaň, že má na tomto území vzniknout opět spojením s Kazachstánem novodobá Chazarská říše. Vše vypadá tak, že jak projekt Intermárium je Chazarský projekt, tak je i Chazarským projektem válka na Ukrajině.

Jaké byly skryté cíle Chabadu? Zničit dolar a moc USA a VB tím, že se finančně vyčerpají a odzbrojí celou Evropu. K tomu potřeboval Chabad sankce a odstřihnout tyto politicky řízené země od zdrojů. Naivní Spojené státy, Deep State v tom viděl možnost, jak své sídlo a svou moc nad unipolárním světem udržet. Proč? Protože si za léta své hegemonie vytvořil v zemích po celém světě silnou politickou strukturu loutek, které si nakupoval za jimi tištěný papír. Chabad věděl, že to povede k tomu, že je i vlastní lid začne nenávidět, Chazary vytvořenou strukturu.

Chápali tento proces lidé, kteří stojí za operací Golgota? Chápali. Proto v mnohém Chabad podporovali. A hlavně rozuměli skutečnému cíli Chabadu. Proto jej nechali tvořit a skrytě tahat za nitky. Dali Chabadu pocit moci, který je opil, podobně jako Chabad skrytě svým bezstrukturním řízením ovládal a ovládá Chazary. Problém, který Chabad má, je ten, že Rusko, lidé, kteří ruskou společnost tvoří, že ti jsou schopni pro svou vlast umřít. Je jim jedno, kdo bude v čele země, pokud je matička Rus ohrožena, pokud je tam člověk, který je vede k obraně matky Rusi.

Můžete si v takové zemi vystavět strukturní i bezstrukturní řízení, ale většina bude rozumět slovům: „K čemu nám bude svět, pokud nebude existovat matička Rus.“. Zoufalý krok s únikem tajných dokumentů, který měl Chabadu posloužit k tomu, aby se prosadila tvrdá cenzura k přístupu k internetu, protože toto nepotřebuje Chazar, ten stejně končí. To potřebuje Chabad, který se skrze své loutky, jenž promlouvají na různých náměstích a intenzivně bubnují proti vládám, tváří, že jemu jde o pravý opak.

Vždy je výhodné, když něco nepopulárního zavede nepřítel a ne jeho viditelní lidé. Ti mohou proti cenzuře křičet na náměstích, ale až by se dostali k moci, tak by na hlavní téma svých kampaní zapomněli a začali by vysvětlovat, že si tuto cenzuru potřebují ponechat, aby se vypořádali s vnitřním nepřítelem, ale teď to dělají skutečně pro zájmy svých drahých spoluobčanů.

Co je nyní zajímavé sledovat? Jak se Rusko nesnaží nic udělat, aby tu Ukrajinu skutečně denacifikovali. Když se podíváme na bojiště, tak zjistíme, že válku s Ukrajinou vlastně bojují Wagnerovci, Opolčenci a Kadyrovci. Ruská armáda slouží jen jako dobře řízená podpora těchto bojujících skupin. Pokud potřebujeme ozbrojený konflikt skutečně rychle ukončit, nedovolíme nepříteli se někde zformovat a připravovat na protiofenzívu.

Když chápeme k čemu se zavázalo těch devět zemí, tak to vypadá tak, že ďaďa Vova čeká, až to Intermárium oficiálně naplní svůj závazek z roku 2015. Takový Pjakin toto pořád zmiňuje, že to co se odehrává je z vojenského hlediska špatné. Proč to kritizuje? Protože on ví, kam má celý proces směřovat. Co nechápe, že tyto události jsou biblické a Vova nemůže jednat jinak. Co by se stalo, kdyby teď hned to dobrodružství ukončil? Posloužil by tím plánům Chabadu. Je si toho Chabad vědom? Je. Teď vám předložím několik prohlášení mluvčího pro ČR. Je ho sledovatelé mu rádi tleskají, ale bohužel nerozumí jeho vzkazům. Tak si je pěkně vysvětlíme:

29.3.2023 Petr Cvalín na Telegramu

Je důležité, že v právě dnešní době, kdy zbývá několik let ke konečnému vítězství a záchrany planety Země, informovala agentura Bloomberg celý svět o tom, že FBI prověřovala Ivanu Trumpovou ohledně její vazby v Československu. Ivana Trumpová zcela logicky v USA odmítla pomáhat odpůrcům komunistického režimu a exulantům z Československa. Politický převrat v roce 1989 v Československu pocházel z Ruska a byl nelegitimní. To, co je aktuálně v České republice za systém, přestane v novém světě existovat.„.

Proč Ivanku FBI začala prověřovat? Proč je to zásadní? Protože byla součástí tajné operace Golgota, takže agentkou KGB, která se měla seznámit s vhodným kandidátem na budoucího prezidenta USA, který měl vazby na Chazary, jejich zvrácený kult pedofilie, aby jej přivedla pod obchodní záminkou v roce 1983 do Moskvy. Její smrt, náhodný pád z točitých schodů, to je učebnicový příklad toho, jak dát zrádci najevo, že zrada se neodpouští.

Že to dotyčný pochopil, tak o tom svědčí jeho nezájem se nějak hlouběji zajímat, zda to bylo přesně tak, jak tvrdí oficiální verze. Na jakou stranu přešel tento zrádce? Na stranu Chabadu, takže nedohrál svou roli, která mu byla přidělena. FBI totiž podléhá Deep State a kdyby se mu podařilo předložit dostatečně průkazný materiál o tom s kým se zapletl, tak by si od něj už ani pes nevzal chlebovou kůrku. Chazaři ví, že nyní je jejich největší problém v tom, jak jsou Američané rozděleni a když je nesjednotí, už je nikdo nezachrání, ani ta FBI.

No a Chabad to potřebuje pro neúplné zničení USA, protože chce ještě království Jihu na chvíli udržet. Ale má svázané ruce, aby sám důkazy předložil. Takže na to upozornil alespoň takto. Proč? Určitá nevýznamná část americké vojenské generality stojí za Trumpem a to by byl neřízený a chaotický proces, kdyby jej úplně natvrdo předhodili Chazarům. Tak tu máme příběh o tom, že Trump udělal něco velmi zlého, když skrze své právníky umlčel jistou pornoherečku a ještě další dvě ženy. Proto tu máme první informaci, která mne zaujala, když ji mluvčí předložil. (Jen informace pro ty, kdo si myslí, že bez nich se k Cvalínovi nedostanu a házely mi špeky, abych jej komentoval dřív než dnes. I já se umím připojit na jeho informační kanál, ale měl jsem počkat.)

2.4.2023

Výbuch jaderné elektrárny v Černobylu znamenal vážné ohrožení pro Československo a Evropu. Výbuch jaderné zbraně na Ukrajině bude znamenat vážné ohrožení pro Českou republiku. Proto je nesmyslné, co říká ministryně obrany Černochová a šéfka Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Drábová ohledně toho, že by občané ČR nebyli ohroženi. Ve státní elitě převažuje názor, že ona použije jaderné zbraně na Ukrajině, přenese vinu na Rusko a posléze legitimně zaútočí jadernými zbraněmi na Rusko. A československá státní elita připravuje občany na tento postup událostí. Mimochodem, Rus, co veřejně analyzoval jednání čínského prezidenta s Putinem by měl vědět, že by bylo vhodné nejdříve přemýšlet a až potom něco říkat, neboť tímto opět přihrál státní elitě.

No a tady jsem se neudržel smíchy, když jsem si to přečetl. Který že to Rus by měl uvažovat jako Chabad? Jediný, kdo jasně ukázal na to, co se v Moskvě stalo, že Si Ťi-ping musel srazit podpatky před Putinem, tím byl Valerij Pjakin. Tak velkou „facku“ Chabad nedostal od února minulého roku, kdy Putin neposlechl a započal svou vojenskou speciální operaci 24.2.2022, protože měl podle jejich instrukcí nechat Donbas zmasakrovat a teprve někdy v květnu se zapojit.

Před rokem si dovolil kritizovat Putina přímo, co si to dovolil, ale letos už mohl zaútočit jen tak, že nějaký Rus si dovolil to vidět správně. Pořád pana mluvčího obdivujete?

8.4.20203

Československo ve své historii vzalo pod ochranná křídla Zakarpatskou Ukrajinu, kterou dále nejen ekonomicky rozvíjelo. Občané Zakarpatské Ukrajiny se považují za Čechoslováky. A naší současnou a budoucí povinností bude naše občany chránit v rámci Mezimoří. Každý soudný občan ČR a Slovenska by rád přijal Zakarpatskou Ukrajinu do obnoveného Československa, které chce státní elita za každých okolností všemi prostředky zničit. V Zakarpatské Ukrajině, která se začlení do obnoveného Československa, bude potřeba obnovit nový řád a světový pořádek.

Kdo chce, aby Chabad neuspěl? Ten kdo ví, že prohrál. Tím kdo prohrál jsou Chazaři, takže zde nám pán mluvčí vysvětluje, že Chabad má připraven jiný pořádek, než jej má připraveno Rusko a hlavně nás upozorňuje, že Chazaři dnes klidně zničí celou planetu. Když ne oni, tak nikdo. Intermárium je jejich prostředek a chtějí jej dosáhnout stůj co stůj. Protože Tubal se nesmí spojit s Mešechem.

9.4.2023

Evropská unie nic neznamená a nemá žádnou budoucnost. Toto jsme mohli vidět při návštěvě von der Leyenové v Číně. Podstatných vzkazů, jak ohledně Macrona, tak von der Leyenové, bylo více, ale netřeba aktuálně o tom mluvit. Von der Leyenová si může zachránit důstojnost jen tím, že získá post nového generálního tajemníka NATO, což by posílilo Británii a Západ celkově. Občané ČR musí vytvářet informační pole ohledně vystoupení z EU, obnovení Československa a připojení Zakarpatské Ukrajiny. Mimochodem, Rusko by mělo pochopit vzkaz, který vyslal Kadyrov ohledně stavby mešity pro 60 tisíc věřících na březích Svatého jezera.“

Pročpak není potřeba o tom nyní aktuálně mluvit? Protože by se někdo mohl dovtípit, jakou hru skrze Čínu Chabad hraje. Slovem Rusko je tu myšlen opět Putin, aby pochopil, že i Islám je řízen Chabadem, stejně jako je jím řízena Pravoslavná církev a Kadyrov je praktikující muslim a když se mu vysvětlí, že to co činí jeho přítel Putin, že se může stát, že se Kadyrovova armáda postaví proti němu samotnému. Ta potupa, kterou Chabad utrpěl, při návštěvě Si Ťi-pinga v Moskvě, ta leží Chabadu velice v žaludku.

12.4.2023

Snaha armády, aby si lékaři natrénovali odvodní řízení, je snahou československé státní elity zatáhnout republiku do války. V zákopech bude všechny čekat jen krev a smrt. Od státní elity je to vynucený tah 44. Mobilizace by měla proběhnout. ledna jsme informovali o tom, že se ČR může plně zúčastnit války. Už za druhé světové války Führer zakázal, aby Češi umírali na frontě za změnu světa. Mimochodem, Mezimoří, které ochrání budoucí Československo, kam bude patřit i Zakarpatská Ukrajina, nebude pod nadvládou státní elity či šlechtických rodů, monarchií. Císařský ostrov mluví zcela jasně.

Zde musíme pochopit vyřčené v kontextu výše uvedeného a také pochopit vzkaz, který Putin vyslal vládám v prosinci 2021, kde řekl, že východní Evropa musí vystoupit z NATO. A stát se neutrálními zeměmi v podobě před rokem 1997 bez jakýchkoliv vojenských ambicí. Proto je to vynucený krok, který Chabad podpoří skrze Deep state, aby dosáhl Intermária. Tím vzkazem ohledně Kadyrova v předchozím příspěvku naznačuje, že když na Ukrajinu pošlou armádu hlavně Polska a ostatních osmí zemí, že se postarají, aby vojáci Kadyrova zradili.

To, že pán mluvčí píše o šlechtických rodech s modrou krví, tím oznamuje, že je mu známo, o jakou pokrevní linii se jedná, tak jak jsem odhalil v mnoha článcích, a že ač Intermárium prosazovali sluhové Chazarů a potomků s modrou krví, tak že toto je jejich dílo, které prosadí stůj co stůj. Proč to potřebují? Protože to potřebuje Satan, aby nedošlo ke spojení Tubala a Mešecha. Podaří se jim to? Ezechiel nepustí, takže se může Chabad stavět na uši, hrát své hry, například skrze Palestinu a samotné problémy uvnitř Izraele, ale jeho plány nebudou plně uskutečněny.

Nyní se začalo po FB opět šířit velice zajímavé video, které manipulativně odhaluje, že za vším jsou sionističtí židé. Jen zapomněli tvůrci vysvětlit, že to vůbec nejsou skuteční potomci Judy. Proč to dělají? Protože potřebují, aby lidé nenáviděli ty sionistické židy, Chazary. Video nalezneme zde. Je to náhoda, že ten pán to takto sestříhal? No a zatím tu máme poslední prohlášení pana mluvčího:

14.4.2023

Věk revolucí nastane na konci „statě“, před začátkem „závěru“. Až bude mít revoluce heslo ve smyslu potrestání všech, kteří se podíleli na rozkradení majetku našeho státu po roce 1989 a potrestání kolaborantů a zrádců, bude to skutečná revoluce, která bude násilná. Československá státní elita se ale opět pokouší českému národu vnutit svou vizi revoluce. Tentokráte tím, že tam nasadila svého agenta, který mluví o tom, že vše musí být nenásilné a bez symbolů, pod kterými se vede změna světa. Skutečný vedoucí činitel revoluce nebude za občany jezdit v porsche. Takto jedná státní elita. Vy všichni zažijete, kdo měl nakonec pravdu. Mimochodem, budoucí, skutečnou revoluci nebude organizovat státní elita, USA či Rusko.

Velmi pozorně si to co píše přečtěme? Zde opět Chabad odhaluje, že rozumí pro ně nenáviděnému Jehošuovi, jeho slovům: „Povstane národ proti národu a království proti království.“ (Matouš 24:7) Musí to z jejich strany vypadat biblicky, ale jen do takové fáze, aby přece oni panovali. Co tím přiznávají? Že slouží Satanovi. Jejich revoluce musí být krvavá, aby byla dána oběť Satanovi a démonům. Proč útočí na jejich vlastního koně v porsche? Aby té krvavosti dosáhli.

Má se EU změnit v krev? Má, přesto Chabad nebude vítězem. Proč? Nejenom proto, že má Satan háky ve svém nose, ale proto, že král Severu má zničit s těmi, které ovládne také Velký Babylon. A toto je po tisíciletí vytvářená architektura skrze odpadlé potomky Judy. A není to jenom křesťanstvo, ale je to i Islám. A tady se dostáváme k tomu, jak opět je tento dům Velkého Babylonu postižen ranou. Započal Ramadán, období, kdy muslimové ve velkém navštěvují modlu z černé krychle v Mecce. Už minulý rok se tam objevily kobylky. Včera se objevilo na Telegramu toto:

Video zprávu najdeme na Telegramu zde. (MG – zprávy 24/7 bez CENZURY!) To co se pohybuje po zemi, tak to jsou podle vyjádření těch, kdo to natočili, švábi. Mi se díky tomu připomenul tento text:

Co nechala housenka, sežrala kobylka; a co nechala kobylka, sežrala lezoucí bezkřídlá kobylka; a co nechala lezoucí bezkřídlá kobylka, sežral šváb.“ (Joel 1:4)

Tato malá stvoření, která jsou všude se z ničeho nic objevila po dešti. I to, že tam pršelo je neobvyklé. Jak mi tato událost připadá? Jakoby tím někdo chtěl říci: „TADY JE TO EE.“. Joelovo proroctví je velice úzce spjato s Časem konce. Minulý rok jsem to vysvětloval takto, protože začalo být potřebné, abychom obnovili slavnostní shromáždění, není jen jediné:

Ač nerozeberu celé proroctví, jen první kapitolu, tedy tu část, kterou právě zažíváme, proto je pro nás vybídka k účasti na této připomínce Kristovy výkupní oběti velmi důležitá. Takže co nám Joel oznamuje?

„Jehovovo slovo, které přišlo k Joelovi, synu Petuelovu: Slyšte to, starší muži, a dopřejte sluchu, všichni obyvatelé země. Stalo se toto za vašich dnů, nebo dokonce za dnů vašich praotců? Dejte o tom zprávu svým vlastním synům a vaši synové svým synům a jejich synové následující generaci.“ (Joel 1:1-3)

To co nyní prožíváme, tak o tom se bude mluvit po všechny generace, po celou věčnost. Proto je potřeba pochopit, co se vlastně přihodilo:

„Co nechala housenka, sežrala kobylka; a co nechala kobylka, sežrala lezoucí bezkřídlá kobylka; a co nechala lezoucí bezkřídlá kobylka, sežral šváb. Vzbuďte se, opilci, a plačte; a kvílejte, všichni pijáci vína, kvůli sladkému vínu, vždyť vám bylo odříznuto od úst.“ (Joel 1:4,5)

Než mohlo toto období nastat, musela se objevit housenka, která začala požírat zdroje. Od kdy ji můžeme vidět? Od roku 1776 n.l.. Kdo to je? Jsou to ti, co svou láskou k Satanovi připravili a naplánovali, jak zotročit lidstvo pro svou chamtivost. Své plány housenka rozvinula nejprve Velkou Francouzskou revolucí a Napoleonskými válkami, následně revolučním rokem 1848. Díky úspěchu se z nich vyklubala kobylka, která svou Velkou válkou rozdělenou do dvou částí v letech 1914 až 1918 a 1938 až 1945 opět sežrala co národy shromáždily jako jmění národů, aby si velkou část přivlastnila tato kobylka pro sebe (publikace – např. kapitoly 17 a 29; články –  a dále rok „1776“ v dalších článcích).

Od té doby se ta kobylka proměnila v bezkřídlou kobylku, protože rozprostřela své služebníky do všech zemí světa, aby skrze takzvaný VELKÝ RESET spuštěný na podzim 2019 sežrala to co národům zbylo. To co ještě zůstává, to sežere šváb. Kdo to je? Je to Osmý král. Tak lidem nezbude nic. Tato doba právě začala. Samotný Jakub na to upozorňuje zde:

„Pojďte, vy bohatí, plačte, naříkejte nad bídami, které na vás přicházejí. Vaše bohatství shnilo a vaše svrchní oděvy rozežrali moli. Vaše zlato a stříbro zrezivělo a jejich rez bude jako svědek proti vám a sežere vaše masité části. To, co jste nastřádali v posledních dnech, je něco jako oheň. Pohleďte, mzda, jež náleží dělníkům, kteří sklidili vaše pole, ale kterou zadržujete, křičí a volání ženců o pomoc vstoupilo do uší Jehovy vojsk. Žili jste na zemi v přepychu a holdovali jste smyslné rozkoši. Vykrmili jste své srdce v den pobíjení. Odsoudili jste, zavraždili jste spravedlivého. Nestaví se proti vám? Proto projevujte trpělivost, bratři, až do Pánovy přítomnosti. Pohleďte, rolník stále čeká na drahocenné plody země a projevuje vzhledem k nim trpělivost, dokud nedostane časný déšť a pozdní déšť. I vy projevujte trpělivost; upevněte své srdce, protože se přiblížila Pánova přítomnost.“ (Jakub 5:1-8)

Ti, co toto vše naplánovali, tak ti zažijí oheň. Ti, co se napakovali na Cokoliv 19, GLOBAL RESETU, obdrží svou odměnu. Bude jim víno, po kterém se motají jako opilci, odříznuto od úst. Tímto svým vínem opili národy i samotné příslušníky jenž se hlásí k duchovní Judě.

„Je totiž národ, který vešel do mé země, mocný a nespočetný. Jeho zuby jsou lví zuby a má lví čelisti.“ (Joel 1:6)

Jedná se zde jen o jeden konkrétní národ? A co je tou zemí? Protože se jedná o duchovní řeč a my musíme vše vidět v celkovém kontextu, pak víme, že Osmý král je podporován 10 králi, což je symbolicky úplné řízení lidmi vzhledem k lidstvu pod vedením Osmého krále, tedy jednoho konkrétního národa. Stejně jako i tato země, není míněn tělesný Izrael či tělesná Juda, ale ta duchovní.

O čem se bude vzhledem k této době hovořit navždy? Stejně jako se už nyní hovoří o Kristově vzkříšení, tak se bude mluvit o vzkříšení olivovníků. A bude se hovořit o semeni, které vzniká pro vytvoření Velkého zástupu. A to je ta skutečná země, kterou myslí Joel. Ti, kdo milují nebeského Otce, JeHoVaH (Jehovu) Boha a Jeho Syna Jehošuu celým svým srdcem, myslí a silou. Aby toto mohlo nastat, muselo dojít k čtyřem proměnám, které oloupily všechny národy země.

„Mou révu vystavil jako předmět úžasu a můj fíkovník jako pahýl. Rozhodně jej obnažil a zahodil. Jeho proutky zbělely. Běduj, jako panna opásaná pytlovinou běduje nad majitelem svého mládí.“ (Joel 1:7,8)

Kdo je hlavním kořenem fíkovníku? Proč se zde hovoří pouze o jednom? Protože je zde myšlen samotný Jehošua. Tento svět jej odmítl, jakoby zahodil. Komu důvěřuje tento svět? Nebeskému Otci, nebo Satanovi a jeho lidem, kteří mají být záchranou?! Satanovi! Protože je to tak, je potřeba učinit pokání, jít do duchovní pytloviny svých srdcí. Je třeba se zamyslet, zda jsme my sami neučinili z Krista pouhý pahýl.

Výhonky tohoto fíkovníku zbělely. Proč? Protože je to duchovní symbol k duchovnímu malomocenství. Co jím je? Jsou to falešné nauky prosazované jako něco, čemu se musí věřit. Ti povolaní se nenechali nebeským Otcem vyučit a tak jsme Kristem pohrdli. Proto Jehošua říká, zda skutečně nalezne víru a také to, že je mnoho povolaných, ale málo vyvolených.

Ve svých modlitbách prosíme za sebe, za své rodiny a za své blízké, ale že jsou tu i bližní, kteří byli Satanem také podvedeni, tak toho si nevšímáme. Chceme bojovat, chceme vítězit pro svá ega nad druhými, protože přece jenom my sami máme „pravdu“. Myslíme si, jak jsme spravedliví. Proto musíme jít k pokání, prosit o mast do našich očí, abychom viděli svou vlastní nahotu a ne tu druhých.

„Obilná oběť a tekutá oběť jsou odříznuty od Jehovova domu; kněží, Jehovovi služebníci, truchlí. Pole je vypleněno, zemská půda truchlí; vždyť obilí je vypleněno, mladé víno vyschlo, olej se vytratil. Rolníci se stydí; vinaři kvílejí kvůli pšenici a kvůli ječmeni; pominula totiž polní žeň. I réva ukazuje vyschlost, a dokonce i fíkovník uvadl. Granátovník, také palma a jabloň, všechny polní stromy, ty uschly; vždyť jásot zahanbeně odešel od lidských synů.“ (Joel 1:9-12)

Opět musíme chápat duchovně. Žijeme v čase, kdy se jakoby duchovní život zastavil. To, co se oznamuje, je stále dokola jen o těžkostech, DOBRÁ ZPRÁVA SE NEOZNAMUJE, jen marnosti a honby za větrem. Ti, co mají být příkladem, sami truchlí zarmouceni svou ztrátou. To, co je popsáno ohledně rolníků, tak to právě nastává tělesně. Duchovně jsou ta pole skutečně zpustlá už nyní, protože to, co mělo být dobrým ovocem, uschlo pro nauky a tradice Velkého Babylonu. Proto jásot odchází od lidských synů.

„Opásejte se a bijte se do prsou, kněží. Kvílejte, služebníci oltáře. Vejděte, stravte noc v pytlovině, služebníci mého Boha; vždyť obilná oběť a tekutá oběť byly odepřeny domu vašeho Boha. Posvěťte postní čas. Svolejte slavnostní shromáždění. Shromážděte starší muže, všechny obyvatele země, k domu Jehovy, vašeho Boha, a křičte k Jehovovi o přispění.“ (Joel 1:13,14)

Jaké je skutečně to nejdůležitější slavnostní shromáždění? Je to to, kdy přijímáme symboly na počest Pánovy smrti. Ne, že se někdo dívá na to, jak symboly kolují, protože jim někdo vnutil svou falešnou naukou, že tyto symboly nemohou přijmout. Aby byl náš duchovní šat očištěn, tak musíme jej vybělit v Beránkově krvi, to jest ve vínu, které tuto krev připomíná a je potřeba přijmout chléb, který symbolizuje Kristovo tělo, kam chceme dorůst, do jeho mysli a srdce.

„Vždyť kdo poznal Jehovovu mysl, aby ho poučoval? Ale my máme Kristovu mysl.“ (1. Korintským 2:16)

Proto ať ti, kdo jsou skutečně způsobilí, ať prosí o moudrost a vedení nebeského Otce a Pana Jehošuu, aby uspořádali toto slavnostní shromáždění, aby bylo možno Otce prosit o Jeho přispění nejenom v náš prospěch, ale za celé společenství, tak jako to měli dělat Levité. Nyní je ten čas!

„Běda pro ten den; protože Jehovův den je blízko a přijde jako plenění od Všemohoucího! Nebylo nám přímo před očima odříznuto jídlo; z domu našeho Boha radování a rozradostnění? Sušené fíky pod jejich lopatami seschly. Zásobárny jsou zpustošeny. Jsou strženy stodoly, neboť obilí uschlo. Ach, jak vzdychá domácí zvíře! Jak ve zmatku bloudí stáda skotu! Vždyť pro ně není pastva. I stáda ovcí byla nucena nést vinu. K tobě, Jehovo, budu volat; vždyť pastviny v pustině pohltil oheň, a plamen, ten strávil všechny polní stromy. Polní zvířata také po tobě touží, protože vyschly vodní kanály a pastviny v pustině pohltil oheň.“ (Joel 1:15-20)

V duchovním ohledu se staly nauky a tradice něčím, co není k jídlu, v tělesném ohledu už nyní vidíme, že vše se zdražuje tak, že nebude co jíst. Obilnice světa Ukrajina je zničena. K čemu toto povede? Proto volám k tobě Otče: „Vždyť pastviny v pustině pohltil oheň a plamen, ten strávil všechny polní stromy.“ A nejsou to jen doslovné stromy, ale jsou to stromy lidu, které měly přinášet ovoce, ale pro svou chamtivost byly tyto stromy spáleny. Duchovní zdroje vody byly vysušeny, takže duchovní pastviny nejsou k jídlu, protože nikdo nevyučuje se skutečným porozuměním.

(Konec rozboru)

Co je tedy důležité si uvědomit? Že žádný člověk nemůže odvrátit to, co bylo jednou nebeským Otcem JeHoVaH (Jehovou) vyřčeno, ale musí se to naplnit. Hry kolem Ukrajiny, Thaiwanu a dalších zemí, které nyní vidíme slouží k naplnění proroctví, o kterém čteme ve Zjevení 9:13-21. To, co toto proroctví znamená najdeme u Matouše 22:1-7. Proto jsme v samotném Joelovi vybízeni k tomuto porozumění:

A chci vám dát náhradu za roky, jež sežrala kobylka, lezoucí bezkřídlá kobylka a šváb a housenka, má velká vojenská síla, kterou jsem mezi vás poslal. A jistě budete jíst, jíst a sytit se, a zcela jistě budete chválit jméno Jehovy, svého Boha, který s vámi naložil tak podivuhodně; a můj lid nebude zahanben na neurčitý čas. A budete muset poznat, že jsem uprostřed Izraele a že já jsem Jehova, váš Bůh, a není žádný jiný. A můj lid nebude zahanben na neurčitý čas. A potom se stane, že vyleji svého ducha na tělo všeho druhu a vaši synové a vaše dcery budou jistě prorokovat. Vaši starci, ti budou snít sny. Vaši mladí muži, ti uvidí vidění. A dokonce i na sluhy a na služky vyleji v těch dnech svého ducha.“ (Joel 2:25-29)

Kdy se to stane?

A chci dát předzvěsti v nebesích a na zemi, krev a oheň a sloupy dýmu. Slunce (USA a VB) se změní v tmu a měsíc (Evropa) v krev před příchodem velkého a bázeň vzbuzujícího Jehovova dne. A stane se, že každý, kdo vzývá Jehovovo jméno, bezpečně vyvázne; vždyť na hoře Sionu a v Jeruzalémě budou ti, kteří unikli, právě jak řekl Jehova, a mezi přežijícími, které Jehova povolává.“ (Joel 2:30-32)

Nebesa jsou politická nebesa a země je to, co lidé budou prožívat. Už nyní se část Evropy proměnila v krev, ale ještě to není to, co má a musí přijít. Ještě pořád Chazaři a Chabad dávají skrze USA a VB nějaké světlo svého vedení, ač je to skutečná tma, kde výsledkem budou potoky krve, přesto je nám dávána velká naděje tím, že když začneme vzývat skutečné Boží jméno JeHoVaH (Jehova) a také to skutečné jméno Syna Jehošuy, pak je nám dán slib, že bezpečně vyvázneme. V tom čase pak bude vylit Duch, pomocník, jehož budeme potřebovat k tomu, abychom oznámili Dobrou zprávu o příchodu skutečného Božího království, ne toho, jenž tou válkou vznikne, ač je už nyní.

A bude to skutečně rok dobré vůle ze strany našeho Stvořitele, protože budeme nasyceni jím samotným, jeho Duchem a tak skončí to, že nebyla žádná pastva. Chvalme J-ah, nebeského Otce, že toto učiní a my to máme skutečně na dosah ruky.

Sami předkládejme tato slova Otci, zda se jedná o porozumění, nebo jen a jen o mou vlastní moudrost. Pokud je to lidské, nestane se to, pokud je to z ducha, pak sláva a chvála patří tomu, kdo to porozumění dal. Mohu jen ukázat směr, co v dnešních dnech vidím na politickém nebi a v jednání lidí. Ne za mnou, ničemným člověkem, ale k Otci a Panu Jehošuovi. Jinak bych byl v odporu proti Kristu. Ne, já nejsem nic.

Kéž máme pokoj v tomto čase tísně, kéž nás zachraňuje plná důvěra v toho, jenž nás stvořil. Celým srdcem, myslí a silou. Ať se nám Pán Jehošua stane otcem věčnosti a bohem, tím kdo má druhou největší autoritu ihned po Otci, aby naše naděje nebyla uhašena.

S Agape váš bratr Igi.