Proč se Babišova kampaň zaměřila na jediné téma – MÍR?

Spread the love

Vzhledem k tomu, že není ještě po druhém kole prezidentských voleb, nechci nějak zvlášť do tohoto dění zasahovat. Co jeho kampaň odhaluje? Že jsem měl pravdu, koho zájmy hájí a proč.

Zaujalo mne to, co udělal už před prvním kolem, kde rozeslal svou smlouvu s občany, k té se vyjádřím až po volbách. Dnes se objevil další billboard, který útočí na pana Pavla, představitele sionistů za oponou. Ti chtějí Prahu obětovat, aby byl zničen hlavní okultní symbol, o který se mezi znepřátelenými stranami hraje už od doby Karla IV. .

Všimněme si zvolených barev. Na bílém podkladu, který charakterizuje to co se nyní odehrává, že se jedná o vyšší proces řízení, spojený s duchovní nadvládou obyvatel ČR na straně jedné a na straně světa jako celku. Na ni je položeno jakoby černé sukno, ve kterém jsou bílé otvory ve tvaru písmen, tvořící bílý nápis.

Na celý obraz se musíme dívat tak, jakoby ležel na zemi a my k němu přistupovali , abychom si jej chtěli prohlédnout od spodu. Už jsem to vysvětloval, že takové vzkazy musíme vnímat logikou těch, kdo jsou zasvěceni, ne jak to má vidět gojim, neboli člověk, který si nápis jako potencionální volič přečte a který je považován podle tvůrců/ce za lidský dobytek. Ten je ovládán emocemi, proto jde jako ta ovce na porážku, protože to co cítí je pro něj víc, než logika věcí.

Protože se musíme na vše podívat, jak se takové hluboké vzkazy čtou, musíme červený nápis číst nanesený obrazně na to obrazné černé sukno, které oznamuje, do jaké temnoty má být Praha přivedena, nebo spíše jaká temnota ji čeká, pokud gojim neudělá toto:

„VOLTE BABIŠE!“

Vzkaz se čte zprava doleva u těchto „duchovních“ vzkazů. Červená je barva boje, prolité krve, proto je vzkaz červený. S jakou stranou že to má ten takzvaně bojující do činění? S modrou, tedy pokrevní linií za oponou, modré krve Chamových potomků. Vysvětloval jsem mnohokrát proč. Pro pochopení jsou vhodné například tyto články zde, zde, zde, zde, zde. ČTĚME V POŘÁDÍ PRO LEPŠÍ POCHOPENÍ.

Modrá barva patří Chamovým potomkům spojenými s Chazarskou říší, kteří vytvořili v 19. století sionistické hnutí a plně ovládají krále Jihu, USA a VB, beránka, který založil NATO jako obranně útočný prostředek na zničení krále Severu SSSR a potažmo dnešní Rusko. Proto modře:

„VOLTE MÍR!“

Pro koho? Pro Prahu, jinak zvítězí modří, protože proč?

„PREZIDENTSKÁ SUPERDEBATA NA ČT1 Z 8.1.2023“

Neviděl jsem a ani se dívat nechci, ale pan generál Pavel tam bude vystupovat jako ten, a to je ten poslední nápis:

„GENERÁL NEVĚŘÍ V MÍR“

Toto má dojít těm, kdo si tu superdebatu znovu přehrají. Co chce Babiš po vyhraných volbách udělat? Uspořádat Sumit na pražském hradě, aby zachránil Prahu, duchovní klenot Chabadu, odpadlé Judy. Ironií je, že nejvíc podporovatelů má pan generál Pavel právě v Praze. Sám jasně řekl:

VÁLKA JE POLITICKÝM ROZHODNUTÍM

Takže tím vlastně říká, budu muset poslouchat politická rozhodnutí z poza opony, která mne řídí. Protože nejsem částí tohoto ničemného světa, jeho her, jen pozoruji a vidím o co se skutečně hraje, ukazuji směr. Více až někdy v sobotu.

Přeji všem pokoj a klidné dny Igi

2 thoughts on “Proč se Babišova kampaň zaměřila na jediné téma – MÍR?

  1. Temnota, temnota ze všech největší přichází. Ty, v jehož srdci se Jehova nachází, připrav se, ať můžeš druhým posvítit. Nic nejde již zastavit, stavidlo bylo zvednuto.

Comments are closed.