Kapitola 16.

Spread the love

.

Daniel
Tajemství ukončena, pečetě rozlomeny

. . .

-16-

Británie

nový král Jihu

.

   Vzpomeňme si na to, co učinil Augustus s potomky Kleopatry a Antonia. Zajistil jim, aby jejich potomci mohli žít a zajistil tak pro budoucnost pokračování rodové linie Ptolemaia I jako krále Jihu. Pokud budete pátrat, tak naleznete několik knih, kde se dozvíte něco o tom, jak jsou příbuzensky propojeni různí prezidenti nejenom v USA či královské rody s britskou korunou. Všichni jsou to bratranci a sestřenice, které spojuje například Karel Veliký a podobně. Co však odhalují některé studie? Že se tato větev hlavně hlásí k tomu, že jsou Ptolemaiovskou větví. Jejich tajné náboženství je kabala. Egyptský způsob uctívání tajných vědění. Těmito záležitostmi se zaobírají nejvyšší zednářské a Illuminátské skupiny. Tuto Kabalu praktikují i muži za oponou, kterým se říká třináct pokrevních satanských dynastií. Tito lidé se pokrevně propojili se skupinou, která do světového dění vstoupila po rozpadu Chazarské říše. Vládce této říše Bulan si pozval do svého sídla představitele tří největších náboženských hnutí, aby říši bylo dáno jednotné náboženství. Těchto rozprav se účastnil údajně i Metoděj (bratr Cyrila). Chazaři si vybrali židovskou víru a všichni se museli naučit hebrejsky. O Chazarech se nesmí psát, protože by pak byl odhalen celý Satanův podvod a vliv. Sami se označili za Židy, jsou však falešní. Srovnejte to, co říká Jehošua ve druhé a třetí kapitole Zjevení, kolikrát se zmiňuje o této skupině.

   Druhou skupinou, která patří k etnickým Židům, jsou příslušníci spolku Chabad Lubavitch. Ti se drží víry v Tóru a Talmud, učení, které vznikalo už za života Jehošuy. Tyto dvě skupiny začal Satan používat pro svůj proces řízení. Dal jim možnost ovládnout svět skrze dluh, tedy prostřednictvím tzv. peněz, což jsou nyní aktuálně fiat měny jdoucí spolu ruku v ruce s elektronickými „penězi“ k nimž a z nichž nedávno povstaly jakoby nezávisle vytvořené tzv. krypto měny, vše s cílem vytvořit jedinou celosvětovou měnu pro Osmého krále.

↓↓↓ DOPLNĚNO 15.05.2022 ↓↓↓

Jak můžeme už nyní vidět, vše se naplňuje. Krypto měny padají. Časopis The Economist zveřejnil 18.9.2021 prognózu na rok 2022 na květen, že dojde ke zničení měn. Rusko v březnu 2022 zavedlo zlatý rubl a Čína zlatý juan, měny, které mají nahradit petrodolar a mají se stát novou rezervní měnou. Hyperinflace ničí Euro a dolar.

Rozbor tohoto obrázku nalezneme zde. A druhý obrázek níže, rozebírá zde další článek , kde je předpovězen i konkrétní den. 22.5.2022. Zda se toto v tento den vyplní poznáme již brzy.

Vše je synchronizováno. Obě skupiny jdou k jednomu a témuž cíli. Získat moc nad světem. První skupina chce vybudovat svou moc skrze ovládání krále Jihu a druhá touží učinit z Jeruzaléma hlavní město Osmého krále, krále Severu. Jejich vzájemné soupeření Satan využívá k tomu, aby válkami ničili národy země a bránili tak naplnění biblických proroctví. Až do nedávné doby byli oni jediní těmi, kdo rozuměli všem procesům a/v této skryté válce.

   Tito ziskuchtiví lidé vytvořili zednářské lóže i Illuminátské tajné spolky a vzájemně si kupují ty, jenž poté dosazují do řízení všech zemí. Chazaři touží ještě po jedné věci. Chtějí zničit Slovany, protože ti zničili Chazarskou říši.

↑↑↑ DOPLNĚNO 15.05.2022 ↑↑↑

Proč takový výlet do zákulisí?

   Etničtí Židé, tedy jejich tajní vůdci ví, že Satan touží po jediné věci. Chce všechny tyto etnické Židy zničit v poslední válce. Má to být pomsta za to, ne že usmrtili Krista, ale za to, že vyšel z Judových beder, stejně jako oni. Satan vám lže ve všem co dělá včetně toho jaké jsou jeho skryté cíle a pohnutky!!! Lže vám o dějinách. Vytváří falešné nauky, jak v církvích, tak esoterikům. Jen a jen proto, aby věřili, že pravda je v těchto učeních. Nechce, aby si někdo všímal skrytých procesů v řízení společnosti, a proto dělá vše, abychom my lidé věřili, že když se jeho způsob vlády odhalí, že jsou to konspirační teorie.

   Kolik z vás, kdo čte tuto knihu, stále věří, že dne 11.9.2001 dvě civilní letadla dokázala zbořil tři domy takovým způsobem, že se propadly do země? Tak už začněte počítat! DVĚ LETADLA, TŘI BUDOVY!? Selský rozum, žádná konspirace!!!

   Chovají se raketoví inženýři, doktoři a podobně způsoben, jako se chovají ti, co vás přišli kulturně obohatit? Vy ta videa nevidíte?! Nechcete vidět? Proč? Protože je to konspirace?! Co ta slavná média, která vám tvrdí, že to co si máte vzít domů, aby vás to obohacovalo, že vás to obohatí?! Kdo si z těch slavných reportérů a novinářů sám pozve do svých domovů toto obohacení? Ani jeden to neudělal. Proč? Vždyť je to tak správné. Protože to je ta svoloč, která nemá stud a svědomí, ale miluje pohodlný život, jsou královsky placení potištěnými papírky a výhodami, takže co jim je po vašem životě. Jenže oni stále netuší, že Kristus řekl: Povstane národ proti národu (doslovně etnická skupina, proti etnické skupině).“ (Matouš 24:7a). A Satan vás tehdy nechá předhodit davu, aby utišil jeho zlost a jeho oprávněný hněv, protože ví, že místo vás si najde stovky dalších, kteří se budou chtít cítit jako někdo lepší. Vy jste jeho očích, jak se říká v německy mluvících zemích, kanon futer.

   CÍLEM TÉTO KNIHY, TOHOTO ODHALENÍ, NENÍ VYTVÁŘET NENÁVIST!!! CÍLEM JE, ABYSTE POCHOPILI, ŽE NIC SE NEDĚJE NÁHODOU A ŽE JSME NA KONCI ČASU, KDY SKUTEČNĚ PŘICHÁZÍ BOŽÍ KRÁLOVSTVÍ!!!

   Ti lidé jsou podvedeni stejně, jako jste až dosud byli podvedeni VY. Je-li někdo podveden někým jiným, zlobit se máme na toho, kdo podvádí, ne na ty, co byli podvedeni!!! Přesně toho chce Satan dosáhnout, že vlastním uchopením spravedlnosti zničíte to, co má všechny lidi spojovat. Co to je? JE TO LÁSKA AGAPE, LÁSKA ZALOŽENÁ NA ZÁSADĚ, ŽE NEBUDEME DRUHÝM ČINIT NIC, CO BYCHOM NECHTĚLI, ABY BYLO ČINĚNO NÁM!!! Proč o to tak Satan usiluje? PROTOŽE VÍ, ŽE TAKOVÁ LÁSKA JE DOKONALÝM POUTEM JEDNOTY. Pokud má každý jednotlivec takovou LÁSKU, pak Satanovi žádný potištěný papír, tuny zlata či nějaká výhoda nedovolí takového jednotlivce ovládnout. On se nás bojí víc, než si vůbec dokážete představit (1. Petra 5:8-10; Jakub 4:7).

  Proč mu tedy sloužíte? Ze strachu, že vás připraví o život? O ten vás připraví tak jako tak, ale hlavně vám zabrání, aby jste byli v knize ŽIVOTA (Zjevení 13:8, 20:11).

   Ten malý roh, ten je skutečně novým králem Jihu. Je to ale to pokoření tří králů, jak si mnozí myslí? Ne! Za prvé musíme pochopit, že se ta skutečnost stane až v samotném závěru a že se stane jediným aktem. Kdy to nastává? O tom až v další kapitole. Než ji začneme číst, tak si musíme uvědomit, že během posledních tisíce let, od doby, kdy byl Jih poražen Severem (Římem), se skrze něj dostal pod jeho vliv skoro celý svět. Své vládce si dosadil Chazariát do všech zemí v Asii, Evropě, Africe, Americe a Austrálii.

Specialitou Chazarů je to, že si mění jména jako na běžícím pásu, aby splynuli s davem dané země. To si ještě ukážeme.

   Tato banda lumpů si vytvořila několik prestižních škol, kde své kádry učí a připravují na budoucí úlohu. Pokud chcete pátrat, tak si zjistěte, které školy to jsou a kdo tyto školy z dnešních takzvaných elit navštěvoval.

One thought on “Kapitola 16.

Comments are closed.