The Economist z 18.9.2021, odhaluje plán pro rok 2022?

Spread the love

Pořád jsem čekal, že prosincové číslo bude jak bývalo zvykem, výhledem do plánů Chabadu pro následující rok. Jak jsem včera zjistil, kluci ušatí se rozhodli, že se vše změní a že přichází věk kalendáře podle Bible, kde Nový rok začíná na podzim, podle starých židovských tradic. Proto mi ta prognóza unikla. Přesto si jí ukážeme a vysvětlíme, co nám kluci nachystali a snad konečně někteří pochopí, že uctívat myšlenky těchto lidí a jejich mluvčího pro ČR a Slovensko nebude ten nejlepší nápad.

Na konci článku najdete odkaz na jedno video, které odhaluje nejenom to, že můj výklad písmene Zet je správným výkladem, ale ještě více jej rozebírá z pohledu těch, kdo jej nařídili namalovat na ruskou vojenskou a civilní techniku během speciální vojenské operace, jak byl vojenský zásah RF pojmenován na území Ukrajiny. Vysvětlení jsem popsal zde. Jen zopakuji, že je to otevřený výsměch odpadlé Judy, Chabadu, která se spojila se samotným Satanem, aby se naplnilo jejich tělesné porozumění pro duchovní proroctví popsaná v Písmu. To oni přece budou vládnout světu jako ti nekoneční skrze svého pomazaného, svého mesiáše, aby tak popřeli toho skutečného, kterým byl Jehošua Kristus. Jak video vysvětluje, má odkazovat písmeno Zet, na první písmeno slova Zion (Sion).

Je to tedy v duchovní rovině výsměch skutečnému zachránci, Jehošuovi Kristu. Tak bude s nimi i naloženo podle starého přísloví: „KDO SE SMĚJE NAPOSLED, TEN SE SMĚJE NEJLÉPE.“ . Jsou v této operaci použity ještě dva symboly, které jsem zaznamenal později. Je to písmeno Vé a číslovka 0. Vé je odkaz na Victory, neboli jisté vítězství a nula má symbolizovat zničení starého bankovního systému, který řídí sionisté, Chazaři skrze dolar. Někdo může být zmaten tím, že Chabad touží po území Chazarů. Proto jej i zpravodajec spojuje s Kabalou a Chazary. Věc se má tak, že ovládnutím území Chazarů, Chabad definitivně pokoří sionisty, kteří jsou potomci Chama a ne Sema. Více pochopíme z obrázku, který si nyní rozebereme.

První si přeložíme hlavní titulek: DOWN THE RABBIT HOLE, THE PROMISE AND PERILS OF DECENTRALISED FINANCE – DOLŮ KRÁLIČÍ NOROU, PŘÍSLIB A NEBEZPEČÍ DECENTRALIZOVANÝCH FINANCÍ

Všichni znají příběh Alenky v říši divů. Alenka se propadne do králičí nory a zažije tam mnoho dobrodružství. Odkazem na tuto pohádku nám Chabad říká, že se pozorovatelé nebudou stačit divit, až dokončí svůj plán na zničení finančního systému, který řídí sionisté. Že lidé o vše přijdou. Budou tedy jako Alenka v říši divů, protože si život bez potištěného papíru a dnes známých jedniček a nul, nedokáží představit.

Skrytá mince uvnitř díry znamená, že už udělali potřebné kroky. Protože jsme už v čase, na který se Chabad odvolává, víme co je tou mincí. Tím je starý rubl navázaný na dolar. Hned následuje mince se střelkou kompasu. Tím nám říkají, že tomu máme věřit. Proč? Protože na vše dohlíží had. Kdo je had? Je to samotný padlý anděl Baelzebub, neboli česky Světlonoš a známý jako Satan.

Třetí mincí je dolar, který je ihned následován coiny, virtuální měnou, kterou přece nikdo nemůže ukrást. Hned za nimi padá burza, jako zdroj podvodu v bankovní sféře, kde se nic netvoří a bohatne se na spekulacích. Toto je i zdroj bohatství satanské bankovní kliky, která si vytvořila vlastní tiskárnu jménem FED.

Šestá mince se nedá rozeznat, tak že bych spekuloval, ale může se jednat symbolicky o všechny měny. Sedmá mince bohatství, která tvoří tento dnešní Babylonský systém, je náboženství. Odstranění náboženství je poslední krok. Je tam jasný odkaz na chrám, na místo uctívání. Cílem Chabadu je, aby svět přijal antikrista, neboli jejich mesiáše, proto chtějí Velký Babylon odstranit a nahradit jejich Talmudem. Jedou přesně podle Písma, ale tělesně. Králíček Azurit má své hodiny, kde je na nich 22:05. To znamená, že plán se má spustit v průběhu května 2022.

Tím, že fiat rubl je už v díře, můžeme předpokládat, že jeho odstavení proběhne před daným obdobím. Stalo se? Stalo, teď tu máme zlatý rubl. Objevují se zprávy o tom, že virtuální měny se propadají? Ano. Má dolar nakročeno k totálnímu pádu? Ano, nikdo už ho nechce a stát Washington D.C. dělá vše pro to, aby vydržel. Jenže dnes už je to jen stát Washington a ne USA, jak se navenek tváří.

Co slyšíme ve videu od ostříleného rozvědčíka? Že správná analýza musí být vedena ze shora, že musíme učinit rozklad. Co to znamená? Že celkový obraz musíte rozložit na jednotlivé kousky puzzle a pak dovolit, aby toto puzzle poskládal někdo, kdo ví. Výklad musí přijít od někoho, kdo je věčný. On sám si uvědomuje, že je tu vliv duchovních sil a snaží se velmi jasně na to poukázat, aby nemusel říci přímo, který duchovní svět má na mysli. Dělá to skrze prostřihy do filmů. My se nemusíme bát tento duchovní svět pojmenovat, protože víme, že jej tvoří Satan a jeho démoni.

Valerij Pjakin dnes 10.5.2022 poukázal na jeden moment, který nastal během Putinova proslovu při vojenské přehlídce, kde zjistil, že mu jeho připravenou řeč někdo upravil. Bylo to skutečně vidět, že něco není ok, proto doporučuji si jeho otázky a odpovědi poslechnout, mluví o tom asi v polovině videa zde.

Mluvčí Chabadu pro ČR několikrát zmínil, že Putin musí poslouchat Chabad na slovo. A zde můžeme vidět právě jeden dílek puzzle, kde Putin má svůj plán, který plně nesedí s plánem Chabadu. A toto právě vysvětluje Pjakin.

Co mne ještě zaujalo na hlavní stránce, je odkaz na článek uvnitř. Má název:

Očkovací mandáty: důkaz proti ideologii

Nemám přístup k placené verzi, takže nevím, co se přesně skrývá za tímto titulkem. Ale vzhledem k tomu, že Cokoliv 19 a genová terapie, její teror, byly na vzestupu a vrcholu právě od září, může se jednat o záměr upozornit na to, že celý cirkus měl posloužit k jasným cílům, kde ideologie byla více, než samotné důkazy.

Že toto vše je Satanský projekt můžeme vidět na obrázku, kde na vše dohlíží i černá kočka, která se v pohádkách používá jako společnice ježibab, tedy mágů, kteří používají černou magii. Tak Chabad stvrzuje svou věrnost Satanovi.

Ve zmíněném videu se soudruh rozvědčík směje nad tím, že mnozí analytikové, geo-politologové a zpravodajci nechápou, proč ještě vojska RF neobsadila určitá města, že jim to nedává smysl a že Putin měl s vojsky zůstat raději doma. Toto Putinovo chování vysvětluje jako podřízenost Chabadu. Pokud mu puzzle sestavuje někdo jiný, než Stvořitel nebe a Země, JeHoVaH (jehova) Bůh, pak je jeho porozumění logickým vyústěním toho, co ví a vidí. Nemohu určité věci komentovat, ač mi je dáváno jiné porozumění, protože nyní by mohlo narušit tento proces. Až přijde vhodná doba, vysvětlím, kde a proč se (z)mýlil.

Jeho postřehy přesto stojí za zhlédnutí. Pokud bych nedal k tomuto videu komentář, mohl by někdo vnímat jeho rozklad nesprávně, protože cílem videa bylo ukázat na to, že tu existuje mocná vlivná skupina, která se rozhodla skrze RF vybudovat svou vlastní světovládu.

Brzy uvidíme sami, zda je květen 2022 startem k naplnění titulního obrázku, který se má dokončit do září letošního roku. Proč do září? Protože v půlce září začne nový židovský rok a tato vize je o plánu na první Chabadský rok podle jejich plánů. A oni věří, že už budou plně u moci.

https://newtube.app/user/yandex/qKXRk7g

Kéž je to nebeský Otec, JeHoVaH (jehova), kdo nám skládá puzzle a to ve jménu Krále a Syna Jehošuy. Pokoj vám všem.

Váš bratr Igi

One thought on “The Economist z 18.9.2021, odhaluje plán pro rok 2022?

Comments are closed.