Do jedu namoč oštěp a šíp, ať se šaman, ať se snaží líp – Prezidentské „volby“. Zajímavá psychologická hra. Kdo se má stát prezidentem? č.2

Spread the love

Původně jsem chtěl nechat tento článek jen na Nejvíc-info, ale po dočtení zářijového článku, který se tímto procesem zabývá, jej vkládám i zde.

Právě jsem poslouchal píseň skupiny Abraxas King Kong, kde se zpívá o tom jedu, oštěpu a šípu, když mi přítel poslal zprávu o tom, že byl ze sedla sesazen v hnutí ČESKO NA PRVNÍM MÍSTĚ pan Havel. Údajně zpronevěřil 300 tisíc z účtu tohoto hnutí. Je toto sesazení náhoda, nebo plánovaný krok?

Pokud hnutí vnímáme pouze jako spojení dolních 10 miliónů nespokojených, jako něco velice náhodného, pak je vývoj z pohledu pozorovatele šokující. Pokud vnímáme, že nic se neděje náhodou, pak vše dává smysl. Pan Vrábel připravuje velkou demonstraci na Václavském náměstí 21.1.2023. Jak sám říká:

Musí vzniknout politická objednávka voličů.

A na koho je cílena tato politická objednávka? Na nově zvoleného prezidenta ČR. Tato objednávka musí zaznít bez vzpomínky na jiného bývalého profesionálního  bojovníka proti systému, Václava Havla. Jméno Havel je značka a pro zahraničí, kde neznají, kým skutečně strejda Václav Havel byl, stále tato značka funguje. Proto bylo potřeba při startu CELOSVĚTOVÉ REVOLUCE, jak jsem vysvětloval v září zde. Aby tato značka fungovala.

Kdo chcete „revoluci“ rozumět, musíte si ten článek důkladně pročíst, proč píšu o triádách a spolcích. Zde se dostáváme k tomu nejzajimavějšímu v této hře. Kdo máte FB, můžete si poslechnout vyjádření pana Havla (OPRAVA, NEJEDNÁ SE O PANA HAVLA, ALE NĚJAKÉHO HUDEBNÍKA PANA JORKA) k tomu, proč byl vyhozen. Vše vypadá tak, že pan Vrábel vše dělá pro své vlastní obohacení. Za mne to je jen mediální kouřová clona, aby to tak vypadalo.

Pro mne je daleko zajímavější to, jak mluví o snaze vytvořit spolek, který pan Vrábel nechtěl, protože by vše bylo transparentní. Pokud chápeme řízení skrze triády, které v článku vysvětluji, pak kroky pana Vrábela jsou logické a plní přesně zadání. Dále se pan Havel (JOREK) zmiňuje o SPD. To skrze pana Okamuru evidentně ovládají modří, také vysvětluji v článku.

Pokud by pan Havel (JOREK) byl jen naivním hráčem, kterého podvedl člověk, nebylo by jeho vystoupení teď, ale už někdy v říjnu. Když posloucháme co skutečně říká a jak se distancuje od červených, když vysvětluje, koho by do spolku přibral, tak můžeme vidět, jak se ta hra zájmových skupin hraje a kdo za koho kope, protože si pan Havel (JOREK) za mne právě oblékl modrý dres.

Proč zlatí (žlutí) přistoupili na dehonestaci jejich koně? Češi milují oběti, kterým je ubližováno. Taktika s Babišem na pronásledovaného už několikrát vyšla, proto skončil jeho soud právě v tomto čase jeho osvobozením.

Vše je skutečně o tom co zpívá Abraxas: „Do jedu namoč oštěp a šíp, ať se šaman, ať se snaží líp.“ . Vše nyní vypadá tak, že pan Vrábel je zaříznut a politická objednávka nezazní tak hlasitě, jak by zlatí potřebovali. Tak jsem zvědav, jak se šaman postará, aby zazněla.

Pokud vlastníte FB, zde si můžete poslechnout vyjádření

pana Havla (JORKA) k celé jeho a Vrábelové kauze. Jak jsem i v zářiovém článku uvedl, výrok pana VK, co by mluvčího určité skupiny, je pravdivý, protože ani pan Vrábel a ani pan Havel nejsou hybateli, ale jen figurky, na které má být vidět.

Krásný den všem, kdo hledají Pravdu o tomto světě.

Igi