Prezidentské „volby“. Zajímavá psychologická hra. Kdo se má stát prezidentem?

Spread the love

Včera jsem se dostal k jednomu videu, které v Ostravě ukazovalo demonstraci pana Vrabela zachycené internetovou společností KTV Live. Dále mi byl zaslán komentář pana mluvčího Chabadu k soudu s mrtvým živým panem Babišem, ohledně jeho osvobozujícího rozsudku. Zkusme se na to vše podívat pohledem, jak se ta hra hraje.

Hned na počátku předesílám, že nejsem částí tohoto světa, proto nefandím žádnému takzvanému uchazeči o pomyslný trůn na pražském hradě. Vždy tam dosedne jen figura, která tam dosednout má. Vždy záleží na tom, kdo tahá za kratší konec, zda je to Sionistický Chazar, který ovládne psychiku obyvatelstva, nebo je to Židovský Chabad Lubavitch. Třetí stranou je v této válce o moc operace Golgota, ta však svého kandidáta stáhla dříve, než pomyslné klání nastalo.

Pokud nesledujeme celkový obraz dějů ve světě a zaměříme se pouze na český rybník, pak nám důležitý výrok pana Vrábela nedává smysl. Ten totiž vyzval jak pana Babiše, tak pana Baštu ke vzájemné podpoře, aby se dostal jeden z nich do druhého kola voleb. To je zajímavé prohlášení, protože otevřeně hovořil o struktuře moci za kulisami.

Samotnému Chabadu se podařil majster štyk, když vnutil poslední volební vítězství panu Fialovi a jeho slavné pětikoalici. Kdo jenom trochu chápe, kým jsou řízeni, tak rozumí tomu, proč se to stalo a co Chabad jejich prosazením do čela sledoval. Sionistický spotřební materiál dopomohl k potřebné krizi, aby se jejich hlavní kandidát co nejméně ušpinil v očích veřejnosti a mohl vykřikovat: „Ano, bylo líp!“ . No nebylo, protože to byl právě on, kdo připravil potřebnou cestu.

Důležitou podmínkou pro získání potřebných hlasů, protože se musí jít tomu štěstíčku naproti, byl jeho soudní proces, kde vše bylo za mne naplánováno tak, aby byl ukončen právě 9.1.2023, před prvním kolem takzvané presidentské volby a to osvobozujícím rozsudkem. Protože volby v USA 2020 na presidenta, tento proces zdiskreditovaly a je zajímavé, že Nejvyšší soud USA v těchto dnech v poměru 5:4 prohlásil, že volby byly ukradeny, nebude možné v ČR něco podobného zopakovat. Proto je potřeba, aby voliči přišli a volili.

Pokud vše sledujeme pouze z fyzické roviny a ne té duchovní, může vše vypadat, že rozhodnutí Nejvyššího soudu v USA je pouhým nezávislým procesem a že ČR nestojí za zmínku. Pokud chápeme svět jako globální hřiště, plné figurek (různé státy a jejich politické špičky) dvou soupeřících stran, kde existuje trofej jménem Praha, pak vše dává velký smysl.

Blíží se válka. O tom už nikdo soudný nepochybuje a my se musíme podívat o nějakých 85 let zpátky, abychom pochopili, že se hraje o Prahu. V roce 1938 Sionisté potřebovali pro své plány pro vytvoření jejich projektu STÁT IZRAEL, dostat Prahu pod svou kontrolu stůj co stůj, ale ve stavu, kdy se obyvatelstvo nebude bránit. Proč? Protože kdo ovládá Prahu, ten ovládá svět. Jak jsem dříve vysvětloval, je Praha okultním centrem světa. Z kroků, které podnikli Masaryk a Beneš víme, že byli pod řídícím vlivem Sionistů, ale nebyla pod jejich vlivem armáda a ani národní cítění. To by při válečném střetnutí mezi Hitlerovým Německem a Československem mohlo Praze způsobit mnoho nenapravitelných škod. Aby se tomu předešlo, došlo k takzvané Mnichovské zradě , kde defakto došlo k odzbrojení Československé armády a okultní stavby, které jsou významnou součástí Prahy byly ušetřeny.

President Beneš jako správná krysa uprchl do doupěte Sionistů, do Londýna. Tam se stalo něco, s čím jeho loutkovodiči nepočítali. Přešel na druhou stranu barikády a začal prosazovat politiku Chabadu. Ten věděl, jaký je konečný cíl Sionistů, kteří vše hrají na to, aby byl ten fyzický Jeruzalém ve finále úplně zničen. K tomu potřeboval Beneše. Chabad přehrává své soupeře tím, že ví jak bezstrukturně řídit procesy, aby konečného cíle Chazarské mafie nebylo dosaženo.

Pokud chápeme, že se dějiny opakují a my víme, že se blíží válka, která by mohla odstranit toto duchovní centrum při raketové výměně, je potřeba zastavit Sionisty stůj co stůj. Jako jedno z řešení, které vidím, je dostat do čela ČR člověka, který je vrchním velitelem armády ČR a který by byl ochoten odvolat vládu a zbavit jí moci. Ta totiž potají připravuje plán, jak by ČR v táhla do války jen svým vlastním rozhodnutím. To by z Prahy udělalo legitimní cíl. Sionisté za oponou vidí, že svůj boj prohráli, proto je jim jasné, že o trofej přijdou tak, jako tak. Proto je pro ně zničení tohoto centra určitou satisfakcí.

Protože i pánové za Golgotou chápou význam Prahy, podpoří Chabad v jeho úsilí. Takže je vlastně otázkou, kdo bude tím, kdo odstoupí ve prospěch svého soupeře. Vše může vypadat tak, že to nejlepší řešení bude pán Bašta. Babiš má přece jenom větší podporu, než pán Bašta. Jenže co má pan Babiš rád? Když může skutečně hýbat figurkami. Bašta je ideální černý kůň voleb, podobně, jako se stala černým koněm pro Sionisty právnička ze skládky Čaputová, kde její vítězství zajistil nastrčený kandidát Smeru.

Je potřeba si dát 1+1 dohromady. Netvrdím, že se to povede. Tím, že přicházející volby bude asi nemožné dokonale zmanipulovat, tak by mne nepřekvapilo, kdyby odstoupil Babiš. Pokud by Bašta dodržel slib, tak by bylo volné křeslo premiéra. Nakoupilo by se pár hlasů z pětikoalice a vznikla by stabilní vláda, kde by byli přizvaní odborníci, kteří by očistili Babišovo stigma z jeho dřívějšího vládnutí. Na vystoupení pana Vrábela zazněla ještě jedna zajímavá informace. Podle smlouvy s NATO, existuje klauzule, která umožňuje okamžité vystoupení z NATO. Myslím si, ač hraje roli jelimana, že skutečně ví, o čem mluví. To by Prahu ochránilo od případných škod.

Aby toho nebylo málo, tak pán Vrábel pronesl ještě jednu velmi důležitou myšlenku. Dostal otázku co si myslí o rozdělení Československa v roce 1993, zda tento neústavní krok povede k tomu, že vše bude anulováno. Protože nevěřím, že je to jen takový obyčejný aktivista, ale významná součást celosvětové revoluce, tak jeho odpověď predikuje plán, jaký Chabad má. Řekl, že smlouvy uzavřené v tomto období nezákonnosti zůstanou platit, že si Slováci nepřejí společný stát a on si myslí, že si ten samostatný stát zaslouží, že je chápe. Jenže to popírá jeho slova o Jugoslávii a dohodách, které se uzavřely na půdě OSN, které mají chránit celistvost vyznačených hranic po skončení druhé světové války.

Jeho vyjádření chápu tak, že garantuje beztrestnost a zachováni statu quo pro ty, kdo se přidají na stranu Chabadu a opustí své ovládání Sionisty. Celé shromáždění zakončil výzvou, pojďme někam na pivo. Okamžitě jsem si vzpomněl na to, jak se můj děda několikrát potkal s Tondou Zápotockým v době jeho prezidenství v hospodě U Žida, kde utekl ochrance, když pobýval na svých léčeních v Teplicích u Hranic. Je vidět, že svou roli pán Vrábel plní na jedničku.

Sám jsem zvědav, jak to vše dopadne. Jen analyzuji to, co se ke mne dostává. Podle zpráv Rusko začalo svou ofenzívu, kterou jsem očekával už mezi svátky. Pokud je má úvaha správná, pak se bude čekat na to, jak dopadnou volby v ČR, než RF dokončí speciální vojenskou operaci na Ukrajině.

Něco více o Praze, jejím duchovním významu najdeme zde.

Pokoj všem. Igi

One thought on “Prezidentské „volby“. Zajímavá psychologická hra. Kdo se má stát prezidentem?

  1. Teď jsem narazil na Seznamu na tento článek:
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nazory-komentare-komentar-babis-ma-macrona-ale-ztratil-ostravu-222970#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    Je o tom, jak dva politici z ANO řekli, že nebudou volit Babiše, že se na post prezidenta nehodí a je tam toto:

    „Co si asi tak pomyslí voliči, když člověk, který tak dobře zná Babiše, klidně pár dní před volbou řekne, že se na prezidentskou funkci vůbec nehodí, protože mu chybí noblesa a tolerance k zahlazování příkopů ve společnosti? Mnozí asi přikývnou – už v kampani s obytňákem jsme viděli spoustu důchodkyň, nejvěrnějších fanynek, jak Babišovi říkají, že by ho raději viděly jako premiéra než prezidenta.“

    Že by ta šaráda začala? No uvidíme.

Comments are closed.