Jak umělý nedostatek přechází v nedostatek skutečný? Proč potřebují loutkovodiči válku na Ukrajině?

Spread the love

21:49 Aktualizace

V říjnu minulého roku jsem psal ve dvou článcích o tom, že se vytvářel umělý nedostatek. Začaly se zdražovat vstupy do různých důležitých oborů, které souvisí hlavně s produkcí potravin. Pro běžného spotřebitele se to projevilo viditelně hlavně v ceně energií a pohonných hmot. Je vše jen náhoda?

Dnes se objevila informace, že údajná inflace dosáhla 14,2%. Je to vysoké číslo, ale reálná inflace v oblasti potravin je okolo 30 – 50%. Můžeme to vidět v základních potravinách jako je chleba, máslo, vejce a podobně. Aby to nebylo tak okaté, tak se výrobci a prodejci snaží udržet cenu co nejdéle na úrovni, která tuto inflaci neodhaluje kupujícím hned na první pohled.

Národní řetězec Hruška prodává své zboží v průměru o cca 10 až 20% dráž, než jeho nadnárodní konkurence, která může na výrobce a dodavatele tlačit skrze své de facto monopolní postavení, ač je takových nadnárodních řetězců více. Lidé byli skrze slevy a akční zboží od vstupu těchto nadnárodních řetězců naučeni, si vše pořizovat u nich. Proto můžeme vidět tak extrémní rozdíl v cenách. Například ve velkých městech stojí půl bochníku Vesnického chleba v Hrušce 52 Kč, tak ten samý chléb si v řetězci Albert koupíme za cenu okolo 30 Kč. Navíc je cena velmi rozdílná podle místa bydliště a tedy velikosti města či obce.

EU, její nikým nevolená komise systematicky mnoho let připravovala tuto krizi svými rozhodnutími a to na zakázku těch, kdo jejich působení ovlivňují za oponou, skrze lobbing s „kufříky“ plných peněz. Tito polobozi pak posvěcují různé plány, aby bylo krize dosaženo. Ještě žádná válka na Ukrajině nebyla, když tato slavná skupina politických nevolených loutek začala prosazovat nákupy strategických surovin přes různé burzy a ne přes mezivládní smlouvy, které se vždy uzavíraly dlouhodobě mezi producentem, dodavatelem a spotřebitelem.

Americká nadnárodní bankovní rada FED pro tuto jimi plánovanou krizi rozjela po roce 2008 takzvané kvantové uvolňování a na vodou udržovala jejich ničím nekrytý dolar, jako jedinou modlu celosvětové směny. Kdo trochu chápe souvislosti, tak ten věděl, že toto nemůže skončit dobře. Věděli to i oni, proto začali rozdělovat státy skrze jimi placené politické marionety a vedly je k tomu, aby se vše nakupovalo přes burzy a ne skrze dlouhodobé kontrakty.

Jsou peníze hlavní motivací lidí za FEDem? To je jen pohádka pro ty, kdo jejich směnečný produkt přijal za svou modlu. Oni ten papír, jedničky a nuly, vytváří, tak proč by toto byl jejich cíl? Selský rozum. Pokud mohu něco vytvářet z ničeho a mám k tomu monopol, tak to nebude asi ta hlavní motivace. Stejní pánové, stejné rodinné klany si už 100 let minimálně přejí, aby zdroje, které jsou vyčerpatelné, spotřebovávalo co nejméně lidí. Jenže jak toho dosáhnout, když populační exploze se nezastavuje a oni nemohou přijít otevřeně s tím, že jsme pro ně jen odpad, který jejich rodinám spásá no přece ty jejich zdroje. To by se mohl někdo rozzlobit a zbavit je jejich skryté moci.

Vše se musí udělat sofistikovaně, aby to vypadalo tak, že rozdělená společnost bojuje za vyšší morální cíle. Například za ekologii, anebo takzvanou demokracii a podobně. Jedním ze způsobů, jak zajistit dostatek mrtvých a snížení množství spotřebitelů je, vytvořit nedostatek na základních vstupech tím, že zdrojovou základnu světa odřízneme pro její „nemorální“ chování od producentů, kteří jsou na těchto zdrojích závislí. Skryje se to před ovčany do různých příběhů, jak ten či onen národ je vlastně nebezpečný a zatlačí takový národ do izolace.

Aby existoval vyšší morální princip, který zdůvodní, proč už není možné ty základní strategické suroviny od toho národa kupovat, vytvoří se v jeho takzvaném měkkém podbřišku problém. K tomu postačí pár nemorálních osobností, které se dají lehce ovládnout, například skrze kokain a hezky trpělivě, krok za krokem, se skrze odkazy na slavnou minulost vnutí kritickému množství lidí takového národa myšlenka, že všechna ta chudoba je způsobena v jejich zemi tím, že byl tento územní celek odstřižen od toho nejcivilizovanějšího prostředí a proto nemohl dosáhnout prosperity.

Aby toto fungovalo, musí se vytvořit problém, který je pro všechny viditelný. Z tohoto problému se udělá modla, která v očích ovčanů této oblasti omluví například genocidu nebo válečné zločiny, které vládnoucí garnitura páchá na svých ovčanech. A vše je to přece činěno pro ten nejvyšší cíl, takzvané národní sebeuvědomění. Když existuje správný nepřítel, existuje přece morální důvod začít takovou zemi vyzbrojovat a slibuje se tomuto národu, že mu budou, když se stane součástí většího nadnárodního společenství, že mu začnou padat pečení holuby na jeho vlastní stůl.

Stačí jen ukázat správnými filmovými záběry, jak je to tam, kam směřují, vše krásné. Jenže nic se neudělá samo, je třeba na to mít něco, čemu se říká směnečný materiál, po kterém každý touží. No a rodinné klany, které krizi připravují, je sami tisknou, takže těm správným lidem to zobání poskytnou a skrze jimi koupená média z nich udělají takzvané sluhy národa. A co víc, než neplacení za zdroje, vydráždí tu sousední zemi, kde se nachází mnoho potřebných a základních surovin? Je to zmínka o tom, že je potřeba, aby i měkký podbřišek měl své jaderné zbraně.

Co se stane, pokud by tohoto cíle bylo dosaženo? Stačilo by drogově závislým říci, že svou drogu nedostanou, pokud nezmáčknou spoušť, tlačítko, které rozpoutá ten správný ohňostroj. Ví tyto rodinné klany za FEDem, že země, kterou už izolovali, nemůže něco takového připustit? Ví. Ví, že zasáhne, protože se na určité části tohoto podbřišku vraždí civilisté, kteří nesouhlasí se změnou režimu, kterou jim ty slavné rodiny, přes své politické loutky ze zámoří a Velké Británie, připravily? Ví.

No a když dojde na zásah, může se rozjet „morální“ kampaň za konečné odstřižení od potřebných zdrojů, který povede k tomu, že z umělého nedostatku se stane nedostatek skutečný.

Jaké způsoby snižování počtu jedlíků byly vždy používány? Válka, sociální nepokoje, hladomory a takzvané pandemie. A co je podplaceným strůjcům těchto podmínek v jejich zemích vždy slíbeno? Že až vše vypukne, bude o ně a o jejich rodiny dobře postaráno. Zajímavá informace se šíří internetem. Slovenská vláda prý nakoupila za 40 miliónů EUR letenky pro sebe a své rodiny, které mají být použity na podzim letošního roku. Náhoda?

21:49 Aktualizace: Obdržel jsem právě odkaz na rámcovou smlouvu Slovenské vlády k letenkám a také pohyb na účtu. Rámcová smlouva zde.

Krysy plánují opustit potápějící se loď jménem SR

Politická loutka státu Washington D.C. Biden dnes prohlásila přesně to, co je obsahem tohoto článku, cituji: „Právě teď nemá (V. V. Putin) východisko, a já se snažím přijít na to, co s tím uděláme.“. Jak to, že nemá východisko? To se přece děje tehdy, když je nějaký člověk jiným člověkem úmyslně zahnán do kouta. Takže se vlastně Biden opět přiznal, že stát Washington D.C. a dříve administrativa USA, činila takové kroky, aby byl Putin zahnán do kouta. Ale to je jistě opět jen a jen náhoda…

Pokud víme, už od 80 let minulého století, že si dal někdo za dost potištěných papírků tuto práci:

zdroj: www.wmmagazin.cz

Kde nacházíme vybídku k redukci obyvatelstva na pro ně přijatelný počet 500 miliónů kusů, pak si musíme položit logickou otázku: „Chtějí toto provést právě nyní?“.

Aby se to stalo, musí ti za oponou mít k tomu vytvořeny tyto podmínky:

1, hospodářská krize
2, potravinová krize
3, pandemie něčeho nakažlivého
4, místní konflikt s přechodem ke globálnímu konfliktu
5, sociální nepokoje pro vznik občanských válek
6, zkorumpované politické loutky

Pokud vše vidíme, že se toto setkává v jediném časovém období, pak je to, co napsal někdo na tyto kameny, před námi. Není tedy otázkou ZDA SE TO STANE, ALE KDY SE TO STANE.

EU, její slavná nikým nevolená komise prorokuje potřebu green pasů pro podzimní pandemii. Nejsou schopni sice říci, zda zítra zaprší nebo bude slunce, ale už ví, že tu budou opět lockdawny, respirátory a hrozná pandemie. To by si člověk mohl myslet, že to nevypukne náhodou, ale že je to vše jasně připravené. Asi je to vše zase jen a jen náhoda… Máme tu Putina a RF zatlačenou do kouta, a nějak nikdo nemá zájem ukončit dodávky zbraní na Ukrajinu, což by byl nejsmysluplnější krok.

Na místech, kde se připomínají oběti druhé světové války demonstrují fašisté, kterým nevadí, že jejich vládnoucí chunta na kokainu už 8 let páchala válečné zločiny na jejich bližních, ale když jsou sami ohroženi, tak je přece musíme ochránit a být na jejich straně. Zajímavá logika. Bývalo běžným zvykem, že azylanti v minulých dobách dělali vše proto, aby nerozdělovali společnost, která se jich ujala, ale jak můžeme už od roku 2015 vidět, tak se v tomto ohledu mnohé změnilo. Jen konspirátor by si mohl myslet, že to tak někomu velmi vyhovuje.

Hyperinflace dokončí pád národních řetězců. Ceny vstupů způsobí ukončení výroby nadnárodních montoven a v dobrém optimistickém výhledu způsobí 50% nezaměstnanost. Aby to nebylo tak okaté, může se stát, že státy začnou mobilizovat, protože nedostatek potravin stejně zajistí přechod na lístkový systém a je vlastně jedno, zda krmíte lidi jako civilisty anebo vojáky. Ale to je jen jeden z možných scénářů. Důležité je, že se to má na koho svést. A k tomu stačí ta správná propaganda a jediný správný názor. Ostatní názory se buďto zakážou nebo se budou stíhat, protože si tu demokracii přece nenecháme rozvracet. Cemper cempr campr už to zajistí.

Je zajímavé, že jsem byl mnohokráte považován za blázna, fanatika, když jsem se snažil ukázat, co odhaluje Písmo o dnešní době. Analýzy, které jsem předložil právě na těchto proroctvích z Písma se vyplňují, přesto se stále ozývají hlasy některých, že jsem vlastně já ten slepý, kdo pro strom nevidí les. Je pravdou, že k určitým naplněním došlo později než jsem i já osobně očekával, takže když právě teď mnohým nekručí v žaludku, tak jsou tyto analýzy a rozbory chybné. Nikdy jsem je nikomu nenutil a vždy jsem žádal, aby se každý obracel k Tomu, kdo ví a zná budoucnost a je moudřejší než smrtelný člověk. Ano, k JeHoVaH (jehovovi) Bohu ve jménu Jeho Syna Jehošuy Krista jsem vás posílal a stále posílat budu.

Jsou to slova a myšlenky Písma, kde je vše zapsáno dopředu, že na KONCI ČASU, V KONEČNÉ ČÁSTI DNŮ TOHOTO ZKAŽENÉHO SVĚTA, PLNÉHO ZKAŽENÝCH A NEMORÁLNÍCH LIDÍ MILUJÍCÍCH SAMI SEBE TU BUDOU KRITICKÉ ČASY, SE KTERÝMI SE BUDE VELMI TĚŽKÉ VYROVNAT.

Máme tu extrémní počet vražd a sebevražd? Pokud ano, tak se něco špatného děje. Ti, kdo páchají sebevraždy naplňují to, co je zapsáno: „ŽIVÍ BUDOU ZÁVIDĚT MRTVÝM.“. Dále můžeme číst na několika místech, že lidé budou druhé udávat a má to dojít tak daleko, že to bude v rámci vlastních domácností. Nebo se píše o tom, že tu budou občanské nepokoje, že vládnoucí železné politické struktury budou tlačit na ty, kdo je platí svými daněmi, na takzvanou hlínu a ta se bude bouřit, proto se železo a hlína nebude schopna spojit. Vidíme to?

Dále je řečeno, že půjdou proti sobě království, tedy mocné státy. Mluví se o dvou mocnostech, které stojí proti sobě. Ta severní mocnost (král Severu) vkládá plně svou důvěru do svých zbraní. Na nich má při oslavách svého boha tvrzí zvláštní označení.

Pochod vítězství z roku 2019

Jak jsem vysvětloval, každá barva něco vysvětluje. Označení je provedeno ve 3D a máme to vidět takto:

„Hvězda, která se vznáší v prostoru, a za ní je stuha položená na rovnou plochu jako koberec, je hlavním motivem celého vzkazu. Hvězdou jsou v biblické symbolice andělé. Že to máme takto chápat zdůrazňuje střed s jakoby bílými křídly a v nich stojí pyramida moci, která má žluté, neboli zlaté provedení. Zlatá barva je vždy spojena s mocí, s autoritou nad někým, tedy je ta hvězda bohem. Bílá barva je vždy odkazem na duchovní říši. Červená barva hvězdy lemovaná zlatým pruhem odhaluje, že ten kdo zastupuje červenou barvu, tomu dá ta hvězda, ten kdo je bohem a andělem v jedné osobě panovat nad ostatními. Kdy to bude? To objasňuje stuha.“

„Červená je symbol krve a prolité krve, takže se jedná o boj, který přináší mnoho krve, kterou je ochoten ten, kdo řídí tuto mocnost obětovat pro toho anděla. To pochopíme tak, že podklad stuhy, vždy se musí číst tento vzkaz od nejvzdálenější barvy a pokud by ležela ta stuha na zemi, což je odkaz na celou Zemi, začíná tím, že vidíme červený proužek, který na spodním zlatém proužku ukazuje, že se jedná o celkový červený podklad“. Kladení barev ukazuje obrázek.

„Černá barva odkazuje na zdroj tohoto boje. Zlaté pruhy, protože jich je 6, odkazují nad kým je autorita uplatňována, že je to člověk. Dva poslední červené pruhy odkazují na biblický výrok, který říká, že dvěma, nebo třemi svědky se potvrzuje pravé svědectví, pravý výrok.“

Ten, kdo inspiroval tvůrce tohoto symbolu oznamuje, že si je plně vědom k jakému cíli bude toto vojsko použito v KONEČNÉ ČÁSTI DNŮ TOHOTO SYSTÉMU VĚCÍ, a že to nic nemůže změnit. Je to vyjádřené biblické proroctví do obrázku.

Všimněme si, že i barvy na hvězdě jsou na sebe kladeny. Podklad červená, pak bílá a nakonec zlatá. Toto máme číst takto:

„Boj duchovní hvězdy jménem Pelyněk, která byla svržena na zem při třetí trubce je veden k úplnému ovládnutí světa.“

Podaří se loutkovodičům dosáhnout stavu, kdy bude lidstvo redukováno na 500 milionů? Ne. Protože je předpovězeno v 9. kapitole Zjevení, že dojde k redukci jen jedné třetiny. I tak je to obrovské množství obětí. Vše má nastat v jednom konkrétním dni, v jediné hodině v konkrétním roce. Známe ten rok? Pokud si všímáme co se děje, tak ano. Známe ten den? Ne, protože se to má stát nečekaně. To znamená, že všemu bude předcházet pocit, že tento král Severu zatlačený do kouta není schopen uskutečnit svůj plán.

Slyšíme z medií, že je RF slabá a už už kapituluje, protože postup jeho vojsk se zastavil? Nic nejde podle plánů a západní koalice zapojená do konfliktu dodávkami zbraní se už už těší, jak si někteří urvou pro sebe kus území, jak zbohatnou na takzvaně novém Marshallově plánu obnovy. Podívejme se ještě na jednu fotografii, která je ze včerejšího uctívání boha tvrzí a připomínky vítězství ve druhé světové válce.

Nepřipomíná vám tato stužka to, co je vidět na vojenské technice? Ale už je koncipována trochu jinak, přesto je její význam stejný. Důležité jsou ty dva široké zlaté pruhy, které opět odkazují na to, že můžeme sdělenému plně důvěřovat. Přeložení má zajistit, aby bylo vedle sebe 6 černých pruhů. Co to znamená už víme. Je to zrcadlení, které oznamuje, že temnota ve svůj čas zvítězí. Máme to v Písmu? Ano, a hned na několika místech. Ten nejvýraznější text je tento:

„A bylo mu dáno, aby vedlo válku se svatými a aby nad nimi vítězilo, a byla mu dána autorita nad každým kmenem a lidem a jazykem a národem.“ (Zjevení 13:7)

A kdy to bude?

„A až dokončí své svědectví, divoké zvíře, jež vystupuje z propasti, povede s nimi válku a zvítězí nad nimi a zabije je“ (Zjevení 11:7)

Jsou ti svatí jenom dva, jak někteří doslovně chápou olivovníky? Ne. Jeden olivovník má přesně určený počet a ten druhý, tak ten není přesně omezen, aby na svatbu beránka mohlo přijít i pět panen, neboli pět družiček, jako přátelé nevěsty a ženicha. A jak dlouho se bude temnota radovat ze svého vítězství?

„A ti, kteří bydlí na zemi, se nad nimi radují a těší se a budou jeden druhému posílat dary, protože ti dva proroci trýznili ty, kteří bydlí na zemi. A po třech a půl dnech do nich vstoupil duch života od Boha a postavili se na nohy, a na ty, kteří je spatřili, padl velký strach.“ (Zjevení 11:10,11)

A to je Dobrá zpráva pro ty, kdo hledají Právo a Spravedlnost. Proč? Protože 3,5 dne není dlouhá doba. Dále bude možné pochopit i pro moudré tohoto světa, že království se ujímá skutečně spravedlivý Král, Jehošua Kristus. Že Písmo není smyšlenou Pravdou, jak mají často na mysli ctitelé smrtelných lidí a vlastních rukou.

Jak souvisí skutečný vzniknuvší nedostatek s tou symbolikou a dalšími věcmi? Viditelný nedostatek po celém světě ukazuje, kde se přesně nacházíme v proudu času, že žijeme ve VELKÉM SOUŽENÍ. Stejně jako to odhaluje vše kolem utvořeného konfliktu na Ukrajině a skrývání uměle vytvořeného nedostatku skrze politické procesy. Plány elit budou zmařeny, přesto to přinese velké oběti na lidských životech, aby si lidská společnost jednou provždy uvědomila, co přináší do života nechtít se řídit Boží vůlí, tak jako se lidské děti, když jsou malé, musí řídit vůlí svých rodičů.

Těm, co to nyní přežijí, to bude vysvětleno po vzkříšení olivovníků. Kdo přijme tuto nabídku řídit se Boží vůlí, ten má před sebou dlouhých sto let zdraví a mladosti plného života. A na ostatní, tak na ty čeká druhá smrt, odkud není vzkříšení možné. Těm, kdo zemřou před vzkříšením olivovníků, bude nejen toto vysvětleno při jejich vlastním vzkříšení na konci 1000 letého Kristova království při soudu spravedlivých a nespravedlivých.

Kéž se na dnešní události díváme s moudrostí a porozuměním, které není od lidí. Aby to tak bylo, jsme vybídnuti k tomu, abychom hledali a přiblížili se k tomu, kdo nás stvořil, aby se On mohl přiblížit k nám. Je to o pokoře a potlačení vlastní moudrosti, která byla chycena Satanovou léčkou, že Stvořitel nebe a Země, JeHoVaH (jehova) Bůh neexistuje a Kristus nikdy nepřijde.

Pokoj vám všem v tomto čase tísně.

Váš bratr Igi.