A pak, že to není BIBLICKÉ. Nemocný finanční systém. Za kroky krále Severu přichází bída. Bída, kterou svět dosud nepoznal.

Spread the love

Rozhodnutí Ruska, začít prodávat plyn a ropu v rublech způsobí takový nedostatek celému světu, že si to politické loutky po celé západní Evropě nedovedou ani v nejčernějších snech představit. Jak jsem už vysvětloval v článku, kde jsem rozebíral první kapitolu Joelova proroctví, má přijít díky Seveřanovi nedostatek všeho. Není potřeba, aby poslal na nějaké území jediného vojáka, stačí mu, aby zasadil smrtelnou ránu dvěma důležitým komoditám, na kterých je závislý každý člověk na této planetě a vše se zhroutí, jako domeček z karet.

Někdo si může říci, ale on prodej nezastavil a ani neuzavřel žádný kohoutek, jen chce za své zboží vlastní měnu a ne potištěný papír FEDu, který svou finanční politikou zotročil svět. Jak jsem už v loni vysvětloval, jak skutečně funguje finanční svět, kdy se peněžní poukázky a jedničky a nuly vytváří z ničeho a tiskaři peněz chtějí vrátit víc, než skutečně vytiskli a že to vede k otroctví, tak poslední článek na AENews ze dne 23.3.2022 odhaluje ještě jeden velmi důležitý detail, kterého jsem si nepovšiml. Proto vám jej odhalím taky, jak to vlastně Satanova klika jeho náramných ctitelů vymyslela.

Skutečné peníze vždy byly a jsou až do současné doby jen a jen určité komodity. Něco, co se dá dále zpracovat a co má skutečnou hodnotu. Proto se zlato a stříbro stalo platidlem. Pro zjednodušení obchodních transakcí se vymyslely banky, kam bylo možné své zlato a stříbro uložit, a banka ručila vydaným certifikátem, že skutečně toto zlato a stříbro existuje. Jiná banka takový certifikát akceptovala, když si člověk přišel do ní své skutečné peníze vybrat. Tento Babylonský bankovní systém tu funguje od Nimroda. Aby se vše ještě více zjednodušilo, tak se stanovilo, že jedna kráva například má hodnotu určitého množství daného kovu či zajišťovací komodity. Tak mohl vzniknout potištěný papír nebo jiný druh platidla, který majiteli sliboval, že jej buď vymění za kousek krávy anebo v bance získá příslušné množství zajišťovací komodity. Tedy reálnou hodnotu. Reálné peníze.

Nebylo to v dějinách poprvé, kdy se bankéři a vládci rozhodli nastavená férová pravidla změnit. Začali například stříbrné mince zmenšovat, přidávat do nich jiné kovy, aby váha zůstala zachovaná, ale stříbra a zlata tam bylo méně. Vlhkým snem každého majitele banky a vybraných politiků vždy bylo, aby to byli oni, kdo mohou razit či tisknout vlastní směnečný materiál, kterému se říká NÁRODNÍ MĚNA. A nebylo to ani poprvé, kdy tito lumpové slibovali jakoby na smrt svých dětí, že tuto národní měnu vyrobí jen v takovém rozsahu, aby byla tato měna krytá skutečnými penězi.

Posledními vykuky byli členové známých bankovních rodin z přelomu 19. a 20. století, které vymyslely FED. Federální bankovní rezervu, takzvanou společnou banku NÁRODNÍ MĚNY SPOJENÝCH STÁTŮ. Toto prosadily o Vánocích roku 1913. Proč právě tehdy? Protože jinak by nemohly spustit První světovou válku, která byla plánována spolu s politiky pod vlivem krále Jihu, tehdejší Velkou Británií od roku 1815. Co měli ti vykukové v plánu? Dodávky zbraní pro obě strany konfliktu, které se vyrobí v USA a nakoupí za jejich vytištěnou národní měnu.

Válčící země si mohly tuto jejich národní měnu nakoupit u FEDu tak, že jim buďto dodají rezervní komoditu, zde to bylo zlato, anebo dodají konkrétní výrobky, které vnitřní trh Spojených Států (s)potřebuje. Ale když se bojuje, tak se nevyrábí spotřební zboží, takže není co vyvážet. Jediná možnost tedy byla, vytvořit si u FEDu dluh. Ten samozřejmě byl opatřen úrokem. Tento dluh se zajišťoval skutečným majetkem konkrétní země, která si potřebovala zbraně u amerických průmyslníků nakoupit a ty je nesměly prodat za jinou, než americkou národní měnu.

Dále prosadili vykukové nezákonnou federální daň, kterou musel lid platit, ale ti nejbohatší ji platit nemuseli. Odtržení USA od Británie proběhlo roku 1776 hlavně proto, že Británie uvalila na nové kolonie velmi tvrdé daně a jednou z hlavních podmínek vzniku USA byl slib, že už se nikdy na tomto území žádná taková federální daň vybírat nebude. Ale to bylo před 150 lety. Kdo by si to z obyčejných Američanů pamatoval, když USA tak na válce prosperovaly.

Možná si říkáte, proč tak daleký výlet do dějin USA? Ale bez pochopení souvislostí nepochopíme například to, co Československu tito vykukové a jimi nakoupené loutky, Klaus, Havel, Dlouhý a spol. provedly a že krize, která přichází, proč jí nelze zastavit.

Jak mnozí možná vědí, tak USA na přelomu 19. a 20. století postihla obrovská migrační vlna. Jen ze Slovenska odešla do USA asi 1/3 Slováků. Chicago bylo českým městem. To způsobilo, že USA začaly velmi rychle spotřebovávat své vlastní vnitřní zdroje, ty skutečné suroviny. Válka narušila přirozenou mezinárodní výměnu zboží a surovin k jejich výrobě. Protože byl obrovský zájem o národní měnu USA, vše bylo na vnitřním trhu Spojených Států neskutečně levné. Proč? Neboť když FED potřeboval zajistit cizí státní půjčky, tak jako první krok udělal to, že sáhl po záruce, která mu umožňovala získat podíl v centrálních bankách dané země, které tiskly vnitřní národní měnu dané země. Vše se dělo pod rouškou slibu, že tak budou moci být národní měny směňovány v pevně stanoveném kurzu, který bude opět určovat FED. A zde je počátek celého podvodu na dnešním lidstvu.

Mít peněžní poukázku jménem dolar, znamenalo mít přístup ke skutečným penězům, tedy ke zlatu. Proto z počátku vše bylo OK. Dolar skutečně byl plně krytý zlatem. Ale to trvalo jen nějaký čas. To lze jednoduše zjistit, když budeme mít jeden dolar například z roku 1915, tak v bance, kde jej budeme chtít vyměnit za zlato, dostaneme jeho skutečnou hodnotu. Ale pokud přijdeme s jedním dolarem vytištěným v roce 1950, už to tak slavné nebude. Pořád je to ale jeden dolar. Avšak podle roku, kdy byl vytištěn, zjistíme, že je to skutečně jen peněžní poukázka, cenný papír. Protože zájem o dolary i po první světové válce velmi vzrostl a bankovní rezervy zlata nepřibývaly tak, jak bylo pro tisk poukázek potřeba, musela se provést „účetní operace“. Tou se stalo „znárodnění“ veškerého zlata, které americké rodiny měly, ale samozřejmě to nepostihlo vybrané rodiny, hlavně jen ty obyčejné. Už si nevybavuji, zda všichni obdrželi peněžní certifikáty za své zlato, ale mnozí se díky prosperitě u bank zadlužili, protože měli před očima nekonečný růst ekonomiky.

Za co FED a jím řízené banky půjčky poskytovaly? Za zajištění reálnou hodnotou, majetkem, pozemky, nemovitostmi. Aby se nepřišlo na to, že FED vytiskl těch peněžních poukázek víc, než měl skutečného zlata, nařídil stažení oběživa, národní měny z bank, kterým ty poukázky na půjčky poskytl. Takže co byly banky nuceny udělat? Začít okamžitě zesplatňovat půjčky, aby mohla banka FEDu. půjčené poukázky vrátit. To spustilo krizi v 30 letech minulého století a pád burzy. Tak se předem vybraní jedinci hezky napakovali, protože majetek ztratil svou hodnotu a oni jej skoupili. Nenašel se nikdo, kdo by jej za reálnou hodnotu koupil.

Toto se přelilo do celého světa, protože FED vlastnil mnoho peněžních poukázek národních měn světa a chtěl je vyměnit za své peněžní poukázky. Uměle zvýšil kurz dolaru, protože přece vše řídí nabídka a poptávka a tak mohli tito lidé okolo FEDu začít dosazovat ty své vybrané koně, jako například Adolfa Hitlera. Proč? Protože potřebovali tito lidé Druhou světovou válku, aby pozici dolaru ještě více upevnili. A proč tak strašně potřebovali upevnit dolar? Protože nebyl stále tím mocným nástrojem, jakým je dnes. Válečná mašinerie způsobila USA opět obrovskou prosperitu a zvýšila poptávku po peněžních poukázkách FEDu. Tak se rozhodlo, že aby byla kontrola nad zlatými rezervami, protože FED nikdy o svých skutečných rezervách přece nelhal, že se vše přesune do centrálního skladu FEDu ve Fort Knoxu. Státy se nedobrovolně vzdaly své kontroly nad svými zlatými rezervami.

Když si francouzský prezident Charles André Joseph Marie de Gaulle dovolil vyžádat si francouzské zlato zpět, protože tak nějak chlapcům z FEDu nevěřil, tak jej Francie sice získala, ale on jako prezident skončil a další země se ke svému zlatu ne a ne dostat. S velkou slávou se nám naše zlato vracelo dlouhých 30 let, a to ještě za socialismu a pokud mne paměť neklame, nebylo to celé množství. Kdy jej skutečně žádala ČESKOSLOVENSKÁ NÁRODNÍ BANKA nazpět? Po odříznutí se od FEDu v roce 1953, kdy proběhla měnová reforma, která tehdejší Československo zachránila a zajistila na konci socialismu přebytek 3 biliónů korun na jejím účtu. Jak jej mohla vytvořit? Jedině tak, že Československo bylo nejrozvinutější zemí v mnoha oblastech a mohla za technologické celky, které vyvážela obdržet, buďto potřebné zboží, ty nedostatkové banány a podobně, nebo ty slavné peněžní poukázky slavného FEDu. Kurz si určovala sama a nedovolila s korunou spekulovat, tak jako se to děje dnes.

Proto první, co podplacení politici po revoluci udělali, bylo to, aby se ČNB stala opět přes Londýn majetkem FEDu. Co od nás bylo okamžitě takzvaným prodejem odvezeno? Zlato, skutečné peníze, které byly nahrazeny peněžními poukázkami různých národních měn, hlavně librami, které jak pochopíme dále, FED ovládá. Dalším krokem bylo, učinit z ČR a Slovenska banánové montovny a zničit vývoz technologických celků do světa. Takže nestojíme sice fronty na banány a pomeranče, ale to je jediná pozitivní změna. Jo, a ještě jsme se vlastně mohli svobodně pohybovat po celém světě, ale i to už skončilo, alespoň pro většinu z nás.

Když Francie získala zlato zpět, bylo potřeba udělat poslední manévr, jak zajistit FEDu nedotknutelnost. Musel své peněžní poukázky podepřené neexistujícím zlatem dostat do světa jako jedinou rezervní měnu. Jak to udělali správně vysvětluje VK v tom svém článku. Díky ropné krizi v 70. letech minulého století, která vyvrcholila v roce 1973 donutili skrze Spojené Arabské Emiráty a Saudskou Arábii, tehdejší největší producenty ropy, prodávat tuto komoditu jen a jen za dolary; jimi vytištěné peněžní poukázky. Vše mohl tenkrát změnit Sovětský svaz, ale z nějakých důvodů to neudělal. Možná proto, že byl Jurij Andropov šéfem KGB a připravoval vše potřebné pro svou akci Golgota.

Co se kouzelníkům z FEDu povedlo? Udělat z dolaru vytištěného na papír nebo dnes převedeného do jedniček a nul, zboží, surovinu, kterou potřebuje celý svět. A je úplně jedno, jak velký vnitřní dluh Spojené státy mají, protože i kdyby nic nevyráběly, tak svět si neumí představit, jak by s ropou obchodoval. Proč? Protože donutily ostatní země, aby si jejich virtuální zlato, jejich dolar, nakoupily za své národní měny. Protože státy potřebovaly mnoho virtuálního zlata, drží FED obrovské množství národních měn. A když někdo zlobí, tak stačí dát do světa potřebný balík těchto měn. Najednou se naruší nabídka a poptávka a daná národní měna se stane podobnou té ve Venezuele a roztočí se hyperinflace. A to si přece každá vláda rychle rozmyslí.

Když se najde někdo, jako Sadám Husajn či Muammar Kaddáfí, kteří se tak nějak rozhodnou, že začnou obchodovat ropu v jiné měně, tak se těm zemím vysvětlí, že toto se FEDu nedělá. Samozřejmě je to vždy boj s diktátorem a ani náhodou nejde o pozici FEDu. A toto právě skončilo!!! PROČ?

Už více jak dva roky se Rusko snažilo i s Čínou odstřihnout své ekonomiky od tohoto virtuálního zlata a nahradit jej skutečným zlatem. Sankce uvalované na Rusko od roku 2014 zajistily, že se jeho ekonomika zbavila závislosti na té západní ekonomice. Takže sankce fungovaly jen chvilku a v dlouhodobém horizontu velmi Rusku pomohly. Rusko uzdravilo svůj vnitřní trh tím, že si většinu produkce vyrábí sami. Putin soustředil pozornost do skutečně klíčových oblastí, tím byla výroba potravin a zbraňových systémů. Nešel hloupou cestou východní Evropy, která se stala plně závislá na dovozu potravin, ač fungovala v dobách RVHP jako plně soběstačná. Co má hladové obyvatelstvo z toho, že všeho je dostatek, když si musí vystát hladovou frontu na příděly potravin? Jen oči pro pláč.

Proč je mají pro pláč? Protože politické loutky jsou plně řízeny FEDem. Národní banky nejsou národními, jen se to lidem tvrdí. A co udělal Putin? Rozhodl, že nepřátelské země budou hezky nakupovat plyn a ropu za rubly. Takže z rublů udělal virtuální zlato. Celé dva roky stahoval svou národní měnu z FEDu, aby mu ten FED nemohl provést to, co může udělat jiným. I když má FED své lidi v Ruské centrální bance, tak exekutivní příkaz: „Vše za rubl!!!“, nedovoluje těmto podpindostníkům, americkým sluhům nic proti tomu udělat. Kde vzít potřebné ruble a nekrást? Například vyměnit dovozem zboží do Ruska a za ně nakoupit potřebné komodity. Ale na to jsou uvaleny sankce a FED nedovolí, aby je někdo v Evropě porušil. Okamžitě by vytáhl kartu s národními měnami a hyperinflace by udělala svoje.

Druhá možnost je, dohodnout nákup z takzvaně přátelských zemí, ale to by bylo brzy vidět a to by se FEDu taky nelíbilo. Přestavět rafinérky, které jsou technologicky postavené na ruskou ropu je v krátkém časovém horizontu nemožné.

Třetí možnost je ta, že uděláte měnovou reformu, znárodníte zpět Centrální banku a pošlete FED k šípku. Jenže když vám vše rozkradli a cíleně z vás udělali banánové republiky, bez vlastní potravinové soběstačnosti, tu máte za chvilku krvavou revoluci, protože dav na gauči miluje jen plný potravinový košík z nadnárodního supermarketu. Takže mu pak stačí slíbit, že opět bude mít plný košík. Jak se říká: „Slibem nezarmoutíš.“.

A čtvrtá možnost je ta, že vlády s výkřiky humanizmu a boje proti nepříteli Rusku, lidem prostě rozdá potravinové lístky a to i těm, kteří mají sice tučná konta, ale jídlo si za ně nekoupí. Strategické suroviny budou na příděl. Co to způsobí? Tak jako tak kolaps. A co budou chtít knedlíkové národy? Změnu. Najednou se přestanou na to zlé Rusko zlobit, ale budou jej žádat o ZAŠČITU (Z) VASKRESENIE (V) toho zlého socialismu, který byl ubit v roce 1989 a doražen 25.12.1991. Tím se smrtelná rána divokého zvířete uzdraví – viz Zjevení 13. kapitola.

Protože žijeme v Satanově světě, kde vše končí přesně čtvrtým scénářem a vládci FEDu bez boje neustoupí, prožijeme postupně všechny scénáře pěkně rychle za sebou a to tu nemusí vstoupit jediná noha ruského vojáka. Proto ten podřízený západ bude hledat silové řešení, tak jak už se o to snaží Polsko, ČR, Slovinsko, protože ty loutky nejsou tak hloupé, aby si nespočítaly jedna a jedna, že hněv přijde na ně. Takže raději válečný konflikt i s vlastním sebezničením podporují, hlavně však pro Satana s velkou obětí svých národů.

Vím, že se to nečte zrovna hezky, ale my si musíme uvědomit, že přesně toto je v Písmu předpovězeno, takže musíme hledat i východisko, které pro tuto část lidských dějin Písmo nabízí. První, co si musíme uvědomit je to, že skutečná záchrana nepřichází od lidí! Joel totiž slibuje:

„A stane se, že každý, kdo vzývá Jehovovo jméno, bezpečně vyvázne; vždyť na hoře Sionu a v Jeruzalémě budou ti, kteří unikli, právě jak řekl Jehova, a mezi přežijícími, které Jehova povolává.“ (Joel 2:32)

Jak povolává nebeský Otec, JeHoVaH (jehova) Bůh? Tak, že skrze své služebníky oznamuje, co má nastat. Tím přivádí nezkušené k přemýšlení, aby Jej začali hledat. Když je naleznou, pak se stane toto:

„Tehdy ti, kteří mají bázeň před Jehovou, spolu mluvili, každý se svým druhem, a Jehova stále věnoval pozornost a naslouchal. A začala se před ním psát pamětní kniha pro ty, kteří mají bázeň před Jehovou, a pro ty, kteří myslí na jeho jméno. A jistě se stanou mými, řekl Jehova vojsk, v den, kdy vytvořím zvláštní majetek. A chci jim projevit soucit, právě jako muž projevuje soucit svému synovi, který mu slouží. A jistě opět uvidíte rozdíl mezi spravedlivým a ničemným, mezi tím, kdo Bohu slouží, a tím, kdo mu nesloužil.“ (Malachiáš 3:16-18)

A jak ten rozdíl bude vidět? Na to odpovídá Matouš, když cituje samotného Jehošuu:

„Proto vám říkám: Přestaňte být úzkostliví o své duše, pokud jde o to, co budete jíst nebo co budete pít, nebo o své tělo, pokud jde o to, co si budete oblékat. Což neznamená duše víc než pokrm a tělo víc než oblečení? Bedlivě pozorujte nebeské ptáky, protože ti nesejí semeno ani nežnou ani neshromažďují do zásobáren; a přesto je váš nebeský Otec živí. Což nemáte větší cenu než oni? Kdo z vás může přidat jeden loket k délce svého života tím, že je úzkostlivý?“ (Matouš 6:25-27)

Pokud skutečně odevzdáme svůj život do rukou nebeského Otce, On sám zajistí vše, co budeme potřebovat. Budeme mít zbytky a budeme se dělit. Proč Jehošua dvakrát nasytil velký zástup, jako to čteme třeba tady?

„Ale když nastal večer, přišli k němu jeho učedníci a řekli: Místo je osamělé a hodina již velmi pokročila; pošli zástupy pryč, aby šli do vesnic a koupili si něco k jídlu. Ale Jehošua jim řekl: Není nutné, aby odešli: Dejte jim něco k jídlu vy. Řekli mu: Nic tady nemáme kromě pěti chlebů a dvou ryb. Řekl: Přineste mi je sem. Dále zástupům přikázal, aby spočinuly na trávě, a vzal pět chlebů a dvě ryby, vzhlédl k nebi a vyslovil požehnání, a když rozlámal chleby, rozdělil je učedníkům a učedníci zase zástupům.  Tak všichni jedli a nasytili se a sebrali přebytek úlomků, dvanáct plných košů. A přece těch, kteří jedli, bylo asi pět tisíc mužů kromě žen a malých dětí.“ (Matouš 14:15-21)

Kdo ty davy měl nasytit? Učedníci, a proč právě oni? Protože je to předzvěst pro naší dobu, pro tento čas tísně, až to politici doženou do krachu. Abychom to mohli dělat, je potřeba se shromáždit, aby mohla přijít na nás autorita k těmto věcem. Pokud má toto Otec s Jehošuou v plánu a my vidíme, že krize skutečně přichází, protože král Severu jedná tak, jak to popisuje Joel v 1. kapitole, je také potřeba učinit pokání. Vyznat Otci a Kristu svá selhání, očistit se. Napřímit své stezky a jít celým srdcem a myslí a silou k Otci, a vložit do jeho rukou náš život.

Nejenom, že my tím získáme život, ale i mnozí další a hlavně naše rodiny, které naše víra (opravdová důvěra k našemu skutečnému nebeskému Otci) posvěcuje. Může se to mnohým jevit jako velmi těžký úkol, ale kdo pochybuje, ať neočekává, že sám něco obdrží. Toto jsou slova zapsaná Jakubem, který byl skutečným tělesným sourozencem Jehošuy a měl s tím svou vlastní osobní zkušenost. Dokud nebyl Pán vzkříšen, tak pochyboval o jeho úloze. Někdy chvíli trvá, než takovou důvěru získáme, proto neklesejme na mysli, protože náš vzrůst nebeský Otec urychlí ve svůj pravý čas. Vždy buďme štědří, pohostinní, aby se o nás už nyní dobře mluvilo mezi národy.

Chvalme Jah a Jehošuu, dotazujme se na to, zda je toto pochopení moudré. Buďme povzbuzeni tím, že vidíme naplňování proroctví a že se Kristův příchod velmi, velmi přiblížil.

Pokoj vám všem milovaní.

Váš bratr a Pánův otrok Igi.