Hyperinflace-co to v reálu znamená? Je možné nějak zmírnit její dopady? Stane se v brzké době skutečností a je to v plánu lidí, jenž prosazují KORPORÁTNÍ FAŠISMUS?

Spread the love

Nad těmito tématy jsme se dnes zamýšleli s jedním přítelem a byl jsem požádán, abych o tomto problému něco napsal. Vyprávěl mi totiž o ženě, která HYPERINFLACI ZAŽILA PŘED VÁLKOU V BOSNĚ A HERCEGOVINĚ. Její popis je skutečně nepředstavitelný pro člověka, který se do této situace dostane.

Kdy se hyperinflace spouští a proč?

Státy mají zájem držet inflaci, čili znehodnocování peněz, na přijatelné míře. Proč? Protože tak mohou splácet své závazky vůči věřitelům, Chazarským bankám. Tyto banky ovládají tisk peněz přes své centrální banky a přes FED, Federální reservní systém v USA. Už toto je velký podvod, protože oni vytváří peníze z ničeho a abyste to pochopili, dám na konci článku odkazy na videa, kde to pochopíte. Teď mi ti co to neví musí věřit, že to tak je.

Jen pro ilustraci. Představte si, že já mám monopol na tisk peněz. Mám banku, která vám ty papírky dá. Vy mne požádáte o 1000 Korun Českých, abych vám je půjčil. Řeknu ano, ale chci mít záruku, že mi je vrátíš i s úrokem. Ty souhlasíš. Tvou zárukou bude část tvého majetku. Dohodneme se tak, že za rok v tomto čase mi bude částka vrácena plus úrok a poplatky a celkově dostanu 1100,- Kč zpět. Co ti nějak zapomenu říci, že jsem tu stokorunu ještě nevytiskl a v oběhu je stále jenom tvá 1000 koruna. Takže ti vydám hezky rozměněnou bankovku na desetikoruny, aby se ti dobře směňovala. Ty tuto celou půjčenou částku utratíš za něco velmi důležitého, například auto. To auto se vyrábí tam, kde pracuješ, takže ty dostaneš každý měsíc nějakou část své půjčené bankovky jako plat. Dejme tomu, že to bude 100 koruna.

Mneš si ruce, protože umíš počítat. Za 12 měsíců dostanu 1200 korun. Jenže kde se těch 200 korun objeví, pokud jsem je já nevytiskl? Firma mi zatelefonuje, že potřebuje na svůj provoz kapitál, tedy peníze, aby se těch jejich aut prodalo více, protože z toho bude zisk. Řeknu ok. Kolik chcete? A oni řeknou: „Potřebujeme 1 milion.“. Super, tak já vám jej půjčím, ale budu chtít zpět 1 milion a stotisíc. Firma si řekne super, prodáme těch aut 2000 a získáme 2 miliony. Bance vrátíme 1 milion sto tisíc, něco dáme na platy a na materiál a ještě budeme v plusu stotisíc.

Tak to udělá například 20 firem. Co zapomenu těm firmám říct? Že jsem žádné bankovky na víc nevytiskl. Takže je za čas problém s nedostatkem oběživa. Někdo ty bankovky má a někdo ne. Ten kdo je nemá, tak ten ZKRACHUJE. Mám jeho pohledávku zajištěnou jeho majetkem, tak pošlu exekutora, který mu ten majetek zabaví a ještě sníží jeho hodnotu tak, že mu nic nezůstane a nebo mi ještě bude dlužit. Pokud toto udělám v prostoru, kde není 20 subjektů, ale miliony, nikdo si toho dlouho nevšimne. Já se budu tvářit jako lidumil, všem budu radit, jak co nejlépe se ziskem zacházet, jak investovat a ještě jim nabídnu další vytištěné papírky, kde je potřeba vrátit a k tomu to, co jsem ještě nevytiskl. VŠICHNI SI MNOU RUCE, JAK TO KRÁSNĚ JEDE. 

Stát, který si sám svou měnu své peníze netiskne, ale dělám to za něj já, chce být tím nejlepším státem na světě. A jak se jím stane? Slíbí svým daňovým poplatníků, že se postará o určité věci. Protože lidé milují potištěné papírky, tak musí být obslužný personál dobře zaplacen. To daňový poplatník chápe a tak přijme to, že bude platit daně, aby mu stát pomáhal. Pak přijdu já se svou nabídkou. Hele vládo, ty jsi slíbila svým ovčanům, že jim postavíš Aquapark. No na to ale potřebuješ moje papírky, že? Jinak svůj slib nesplníš, že? A vláda řekne: „Ať počítáme jak počítáme, ve volebním období nezvládne zajistit dostatek daní na všechno a na Aquapark, abychom jej mohli za nás postavit. Volič bude mít pocit, že jenom slibujeme a příště nás nezvolí.„.

Ok chlapci, já vám pomohu? Kolik potřebujete? A sdělí mi, že to je 10 milionu korun.  (Prosím čtenáře, aby chápali, že ta čísla si vymýšlím proto, abyste porozuměli, jak to skutečně funguje) Řeknu ok, to nebude problém a že jste to vy, tak vám dám dlouhý splátkový kalendář a vy mi budete ročně dávat jen milion po dobu deseti let. Vláda řekne super, to je přece výhodné. Volič nás opět zvolí, protože plníme sliby a splátky dostaneme z provozu Aquaparku. Já vytisknu deset milionu a s úsměvem to pošlu vládě. Samozřejmě se dohodnu na zárukách a co bude součástí záruky, takto bude i ten Aquapark.

Čas plyne a stále více firem a ovčanů zjišťuje, že jim chybí hotovost, či čísla na jejich kontech k tomu, aby své hodné bance mohli zaplatit. Proč se to děje? Protože jedna a jedna jsou dvě a ne tři. To mnozí zjistí až ve chvíli, kdy na placení nemají.

ABYCH TO ZADLUŽOVÁNÍ UDRŽEL CO NEJDÉLE, musím dát část zrní, část peněz, dvěma skupinám. Tou první je organizovaný zločin, to proto, aby se mohlo ukazovat prstem, že to je ta příčina nedostatku zrní. Druhou skupinu, kterou potřebuji, tak tou jsou ti, kdo toto vše vyšetřují.

Pokud nebudu mít obě skupiny pod palcem, pak by se mohlo rychle stát, že někdo odhalí, že vlastně tisknu peníze z ničeho. Že jsem všechny podvedl. Po určitém čase se vlády dostanou pod tlak. Proč? Protože krachující firmy snižují zaměstnanost a nezaměstnanost nespokojenost s vládou a také výnos z daní do státní kasy. Takže si je pozvu na nějakou tu konferenci. Bude to vypadat strašně vědecky a tam jim řeknu: „Máte problém s penězi? Není problém. Ale něco za něco. Do represivních orgánů přijmete takové lidi, kteří splní požadavky těchto psychotestů.“. Ty nastavím tak, aby ten kdo miluje PRÁVO a SPRAVEDLNOST, tak aby neprošel. Vím, že to bude chvíli trvat, ale časem raději ti starší odejdou a ti noví, ti správní se dostanou přesně tam, kde je potřeba, že pane PŘÍSAHO?

Protože potřebuji ty správné lidi na místech soudců a státních zástupců, v ZEMI JE PŘECE PRÁVNÍ STÁT, donutím vládu, aby své kádry poslala na školeníčko do země, kde toto vše už mám plně zmáknuté a kterou jsem učinil tou nejlepší demokracií na světě, kde IQ průměrného ovčana nepřesáhne 85 procentních bodů a je přesvědčen tento ovčan, že žije v té nejlepší zemi na světě, kde sny se stávají skutečností. Hodnotu papírků, kterým říkám peníze, tak tu budu určovat tak, že ta mnou nejvíc ovládaná země, bude určovat  hodnotu zboží, například v dolarech a bych odkázal na historicky zlatý tolar Českého království a kdo by to chtěl dělat jinak, tak toho armáda té nejlepší země zničí a zemi rozvrátí.

Nějaký důvod se přece vždycky najde. Například, když budu potřebovat uklidit tři mrakodrapy, tak do nich náhodou vrazí dvě letadla a ty mrakodrapy spadnou volným pádem a já přes mnou ovládaná media, protože i ty potřebují hodně zrní a hodně reklamy, kterou zajistím rád, protože firmy, které jsem získal, když náhodou krachovaly, tak jsem je získal do své bankovní správy a přesunul jsem je na k mnou vybraným majitelům do jejich správy. Protože máme takovou přátelskou dohodu, že oni budou vystupovat jako majitelé, možná jsem si je natočil při rošťárnách, které jsem jim připravil a kdyby to na ně prasklo, tak by asi na dlouho skončili za okny, kde se dýchá čtverečkovaný vzduch. Takže tyto firmy zajistí zrní pro mediální domy a ty mediální domy napíšou a sdělí přesně to, co potřebuji já, ale vždy to bude o BOJI ZA JEDINOU PRAVDU. A klidně ty mediální domy budou tvrdit: „DVĚ LETADLA, TŘI BARÁKY, CO JE NA TOM DIVNÉHO, VŽDYŤ AL KAJDA.„. Přece bych nikoho nechtěl uvést v omyl. Já lidumil, který to vše platím a tolik dobra jsem už prokázal.

Na školeníčku vybraných státních zástupců a pracovníků justice vysvětlím, že pokud se chtějí mít dobře, tak zrní je dost pro každého a když jim řeknu: „Tam přimhouříš oko a tam budeš sec sakramentsky tvrdý, paragrafy na to máte, to už jsem dávno zařídil skrze své poradce vládách a parlamentech, tak vy se budete mít super, nikdo vás nedostane.„.

A že jsem hodný a nejlepší ze všech, pozvu je na malou párty před vlastním školeníčkem, kde jim neřeknu, že je plná skrytých kamer a nabídnu jim všechny jejich tělesné sny, protože jsem si je už dopředu proklepl, po čem že to touží. Aby náhodou neměli nějakou tu morální zábranu, tak jim v drincích a elektromagnetickým polem vytvořím takovou náladičku, že se párty rozjede a mi stačí jenom točit.

Po školeníčku jim to hezky pustím a řeknu jim: „BUDE TO TAKOVÉ NAŠE MALÉ TAJEMSTVÍ, ABY SE NÁHODOU V BUDOUCNU NĚCO NEZVRTLO.„.

A nyní se dostáváme k tomu zásadnímu. K inflaci. Jedno auto je jedno auto. Něco stojí vývoj, něco výroba a něco platy. Takže dodám autíčko na trh za 1000 korun. Když jich vyrobím 10 tisíc například a prodám je, zaplatí se mi vývoj. Po dalších 10 tisících prodejích jsem už v zisku. Jenže lidé nechtějí stále stejné škatule na kolečkách. Tak jim musím připravit nový model. Ten bude vypadat lépe a bude v něm něco, co předchozí neměl, například ABS. Ale ten nový model už nebudu prodávat za 1000 korun, ale za 1500. Proč? Protože i na mne doléhá nedostatek jedniček a nul, když mi je banka nevytiskne. Aby je tisknout mohla, potřebuje poptávku po úvěrech. To znamená vytisknout ještě více papírků, ale to znamená, že celkové množství oběživa se stále zvyšuje a hodnota se snižuje. Proč se snižuje? Protože v té nejlepší zemi není toho oběživa nikdy tolik, aby se dluh mohl splatit. Váš papírek má přesně takovou hodnotu, kterou si centrální banky stanoví mezi sebou.

Sice budou tvrdit, že je to vše o matematice a takzvané makroekonomice, ale ta nikdy nebyla vytvořena na reálné hodnotě, jen chvíli na začátku, kde papírový peníz byl ceninou, která byla pevně svázaná se zlatem, ale to už 50 let neplatí vůbec a první znehodnocení nastalo ve 20 letech minulého století. Více bude ve videu.

Kdyby vám to něco náhodou připomínalo? Tak kriminalisté tomu říkají letadlo. Ale zde to dělají tiskaři peněz, BANKY, tak je to ekonomika.

Centrální banka rozhoduje o výši inflace dané země, tedy o tom, o kolik se sníží kupní hodnota. Když na jeden rok zastavíte přirozenou ekonomiku, vzniká přirozený nedostatek. Ten zvedne ceny. Protože jste chytří, tak produkujete nadbytek, který se musí časem zlikvidovat, ale vy jej nerozdáte, NE, NE, NE. Vy jej zničíte. Když se připravujete na to, aby vám celý svět patřil, tak ten nadbytek necháte někde odložený a zastavíte ekonomiku, například ohrožením nějakou nemocí.

Slabé kusy, jak se nazývají nepotřební, zde myslím malé a střední podniky, tak ty vykrvácí. Buď se už nevzpamatují, nebo budou úplně bez vedlejších zdrojů, které si vytvořili v době, kdy vše krásně fungovalo. Opět spustíte ekonomiku a vše vypadá tak, že je po problému. Jenže vykrvácely i ty velké podniky, ač jim vlády pomáhaly tím, že se s tiskaři peněz dohodly na vytištění dalších papírků. Čím se zaručili? Vámi a vším co státu zbylo.

Kde zastavením ekonomiky uděláte o proti dřívějšímu stavu největší problém? V zásobování potravin. Protože jsou zprvu nadbytky, tak jsou super markety plné zboží a vy si ničeho nevšimnete. Vlády zajistí logickým opatřením, že malé obchody se zavřou a v těch velkých, NADNÁRODNÍCH, tak tam to vše pojede. Proč? Protože množství zboží se snížilo a nechat žít i ty malé, to by znamenalo, zvýšenou poptávku. Zvýšená poptávka znamená vyšší ceny a vyšší cena znehodnocení peněz.

Cílem tedy je, aby hyperinflace nastala ve svůj přesně stanovený čas, tedy krátce před tím, než se rozhodnete vše převzít a ukrást. Všichni totiž už mají dluh. Buď vlastní, nebo vládami vytvořený. Banky začnou stahovat z oběhu tištěné peníze, jako úrok centrálním bankám, nebo proto, že jim centrální banka nařídí, zvýšit finanční rezervy, které se musí v bance držet.

Jak toho banka dosáhne? Vymyslí si nějaký důvod, aby vás, jako dlužníka označila za velké potenciální riziko a vyzve vás, že už nebude spolufinancovat váš kredit a abyste do určitého dne vyrovnali svůj debet. Vy samozřejmě ty finance nemáte. To banka moc dobře ví. Vždyť vás už minimálně deset let monitoruje díky platebním kartám, za co utrácíte a 90% příjmů jde přes váš osobní účet.

Protože banka nenese žádné riziko, mnou si exekutoři ruce. Budou totiž požádáni, aby vám vzali co má nějakou hodnotu a vy těm exekutorům ještě zaplatíte a stát to přikryje, protože dal na vše DPH, aby se taky na té krádeži napakoval. Banka vše shromáždí, ale ona chce přece peníze, takže už jsou připraveni lidé, kteří jsou kamarády tiskařů peněz a jim jsou pro tuto transakci už vytištěné peníze. Na burze se zahraje hra, která z těch nových vlastníků učiní předem finančně zajištěné, aby náhodou nikdo celou krádež nemohl vystopovat k tvůrcům krize a krádeže.

Protože ti samí lidé, kteří tisknou peníze, neboť mají světovou logistiku pod palcem a logistika zajišťuje zásobování, začnou váznout dodávky. Zvýší se cena za dopravu. Loď nemůže vyplout v čas, protože firma, která vyrábí komponenty je ještě nestihla vyrobit a ona má na té lodi zabukované místo a ví, že čekající výrobce si rád připlatí, protože on nemůže vyrobit například auto bez těchto komponentů a ostatní zbožíčko stojí. Takže se toho dost zkazí, pokud to má krátkou trvanlivost. Nebo se čirou náhodou zašprajcuje v Suezském průplavu největší kontejnerová loď a vše se objektivně začne zpožďovat.

Protože je už dávno postaráno o to, aby země nebyly potravinově soběstačné, může se spustit hyperinflace. První co udělají, nechají padnout burzu. Banky najedou na dlužníky i ty velké. Hodnota všeho, co se nedá jíst prudce klesá, není kdo by kupoval.

Najednou roste cena bochníku chleba. Zde je vidět nedostatek jako první. Půlka chleba stála v srpnu okolo 20 korun, dnes okolo 30. A až se vyprodají sezónní potraviny, bude půlka chleba na 50 korunách.  Do toho Němci zvýší DPH a Spotřební daň na pohonné hmoty, litr nafty bude stát 2 Eura, to je nějakých 50 korun. To donutí výrobce opět zdražit chleba o dalších 10 korun a nakonec to dopadne stejně, jako to udělali v Bosně a Hercegovině, než začala válka. Ráno jste dostali peníze v přepočtu 1000 Eur a odpoledne už jste dostali jen 600 Eur.

Pytel obilí stál 500 Eur. Takže vše co mělo hodnotu, tak to bylo každý den zdražováno. Proč? Protože banky určovaly kurz a hodnotu měny v Bosně a Hercegovině. Natištěné papírky, kterých už bylo moc, se rychle dostaly do bank a stáhly se z oběhu. Pak se zavedl válečný režim a příděly. Takže o čem je hyperinflace? Je to fáze, která definitivně okrade lidí o majetky. Jen ti, kdo těch papírků mají připraveno dostatek a mají vlastní zdroje potravin, tak ti mohou bezcenný majetek kupovat.

Krizové řízení zajistí, že vám, podřadným byl nadbytek zkonfiskován, protože se musí zajistit v rámci možností zásobování obyvatelstva a bude vydán zákon, který vás uvrhne do vězení za to, že jste si něco schovali pro sebe, pokud se na to přijde. A jak na to přijdou? Jednoduše, když nebudete stát v řadě a prosit o chleba, budou vědět, že máte někde něco schované. A to už udavači rádi prozradí státním orgánům.

Za normálních okolností je možné se na takovou situaci připravit tím, že si opatříte tolik zrní a uložíte je do plastových nádob, které stojí cca 250,- Kč a někde je uschováte. To obilí nesmí být GMO, musí být schopné klíčit. Pokud má krize trvat například 3 měsíce, než se vše přežene, pak si musíte spočítat, kolik obilí potřebujete a jak jej nechat vyklíčit a následně upravovat, abyste mohli využít jeho všechny výživné látky. To si musí člověk nastudovat sám.

Protože je okradení naplánováno pro celý svět, bude to jasným naplněním Velkého soužení i pro ty, kdo ho stále nechtějí vidět. Krize nebude vysvětlena tak, že to spustili tiskaři bezcenných papírků, ale že za vše může Cokoliv 19. Už si nacvičili, jak vás omezit v pohybu, jak na to budete reagovat a po volbách to mohou spustit.

Ptejte se například pana Kniažka, který nedávno hovořil o tom, jak by se mělo tvrdě zakročit proti nespokojeným obyvatelům Slovenska. Dám ruku do ohně za to, že on scénář zná dokonale i termíny různých spuštění. Až se jej budete ptát, tak se mu dívejte pořádně do očí, abyste věděli s kým máte tu čest. Jak vás svým hereckým výkonem v roce 1989 podvedl s jeho dalšími kamarády.

Ve finále to bude vše jinak, než si tiskaři naplánovali, ale to jenom proto, že je ČAS KONCE. Ale fáze hladu a nedostatku potravin jistě proběhne a hyperinflace taky. Jinak by svět nepřivítal s otevřenou náručí toho, kdo je má takzvaně zachránit. (Zjevení 13:7,8) Tehdy se na tiskařích naplní proroctví z Jakubova dopisu páté kapitoly.

Až dojde k pádu burzy, je možné hyperinflaci očekávat v plné síle. Kdo skutečně spoléhá na Stvořitele nebe a Země, JeHoVaH Boha, má k němu osobní vztah , tak ten Jej svou moudrostí touto těžkou dobou převede, aby všichni poznali, že dělá rozdíl v tom, kdo mu slouží a kdo ne. Nestačí našeho Stvořitele znát jen Jeho skutečným jménem, ale mít s ním i opravdový synovský vztah a teprve pak můžeme být Jím přivedeni ke Kristu. Kéž si jej budujeme nyní, dokud je ještě trochu času. (Jan 6:44,45; Jeremiáš 31:33,34; Izaiáš 42:8; Malachiáš 3:16; Matouš 6:33)

Váš a Kristův bratr Igi

4 thoughts on “Hyperinflace-co to v reálu znamená? Je možné nějak zmírnit její dopady? Stane se v brzké době skutečností a je to v plánu lidí, jenž prosazují KORPORÁTNÍ FAŠISMUS?

 1. Předkládám k dispozici video:
  Co jsou FIAT peníze? Vysvětleno za 4 minuty
  …ve videu jsou vysvětleny všechny věci pochopitelnou obrázkovou formou hlasem herce Jiřího Bartošky.
  Na závěr je pobídka ke sledování 30 minutového animovaného videa Americký sen s českým dabingem. Doporučuji, budete překvapeni, že to bylo dopředu rozplánováno na staletí salámovou metodou tak, aby si nikdo nepovšiml (Matouš 24:39).

  Krásně to vysvětluje kabaretiérskou formou 🙂 pan Andreas Clauss ve videu Gelt und recht (Peníze a právo); samozřejmě s českým dabingem.

  Tato videa jsou čím dál aktuálnější, ač jsou stará cca 10 let a některá i starší.

  A jak to hodlají „řešit“?! Vymysleli tzv. Základní příjem a někteří se to snaží „uchopit“ tak, aby vytvořili ještě větší chaos, než který je. Je to totiž jen další vějička na odvedení pozornosti od důležitějších a důležitých věcí.

  Takže, kdopak nám to tu vládne?! Lidé, kteří se mnohdy rádi nechávají řídit z pozadí (1. Samuelova 8. kapitola). A proč? Protože Otec, náš Stvořitel a Bůh, který si dal jméno JeHoVa-h, to tak „nechal“, jak říkají mnozí. A proč? Říká se tomu SVOBODA. Někteří si ovšem tuto svobodu vykládají po svém, a tak kvůli svému vlastnímu zisku manipulují a lžou. Většina lidí totiž raději důvěřuje lžím někoho jiného a svým předstvám (snům), než Tomu, komu by měli, což je ta skutečná víra (Hebrejcům/Židům 11:1)

  1. Samozřejmě je těch videí víc, toho Bartošku neznám. Americký sen ano. Ale videa pana Ľuptáka jdou hodně do hloubky a je to pro ty, kdo skutečně chtějí vědět. Když vidím zájem o tato témata, tak si kolikrát říkám, že je to marnost a honba za větrem. Málokdo chce znát Pravdu, protože připustit si, že jej stále někdo podvádí je tak deprimující, že si chce ponechat alespoň část té falešné bubliny.

   Jehošua řekl: „Poznáte Pravdu a ta vás osvobodí.“. Jen málo kdo chápe, že zde mluví o Satanových podvodech a jeho manipulaci, kterou musíme poznat a porozumět ji. A to je už jiný level, než to mléko, které všichni konzumují a myslí si, že už Pravdu poznali.

Comments are closed.