Dostala farma lobby těžký úder, že musela povolat Seznam zprávy, aby zakryla odhalení, která se šíří díky streamům z očkovacích center?

Spread the love

Za peníze v Praze dům, tak asi tak mi připadá dnešní článek na Seznamu.cz, kde takzvaný novinář, hlasatel jediné PRAVDY Petr Švihel popsal co se odehrálo v očkovacím centru v Praze na hlavním nádraží. Asi ten stream, který tak pobouřil farma lobby vidělo mnoho diváků a ostuda, která odhalila Pravdu o dezinformační kampani, kterou je vyvíjen nátlak na neoznačené lidi genovou terapií, mylně označovanou jako VAKCINACE, je stále těžší ututlat.

Čekal bych od skutečného novináře a bojovníka za Pravdu, že dá odkaz o jaký stream se jedná v rámci vyváženosti a pravdivosti konkrétní situace. Stejně jako já dávám odkaz na jeho článek, aby si čtenář udělal vlastní obrázek. Proto čtěte zde.

Nevím, zda jsem shlédl právě oné video, kde se dvě ženy dotazovaly na věci kolem vakcín a kladly rozumné otázky v souvislosti s odkazy na stánky SÚKLu, které pokládaly velmi mladému lékaři. Ptaly se i na určité studie. Přiznám se, že jsem stream neshlédl až do konce. Proč? Protože na rozdíl od pana Petra Š. jsem Pravdivě informován a to nejenom z vědeckých studií, které dostávám od svých přátel k pročtení, ale jsem informován samotným Stvořitelem nebe a Země.

Chápu, že Petr Š. takový zdroj nemá a zatím se k němu nedostane, přesto má jistě možnost sám hledat a jako novinář by to udělat měl i v těch vědeckých studiích, aby náhodou jiné nezaváděl na scestí.

To, že jsou vrazi je jisté Petře Š.. Proč? Protože i oni se mohou dostat ke skutečným vědeckým studiím. Jako zdravotnický personál to dokonce musí. A i vy jim aktivně sekundujete, tak i vy jste vrah. Vás neomlouvá nevědomost, protože i vy si umíte informace najít. Snad vás nechá Stvořitel nebe a Země, JeHoVaH Bůh na živu do ledna 2022, kdy plně poznáte, na čem jste se podílel. Protože dnes nevíte, pro svou morální zkaženost co jsou to výčitky svědomí, klidně pro peníze napíšete cokoli.

Že byste neměl co jíst, neměl na hypotéku a jiné věci? Kdybyste měl vztah ke svému Původci, jistě by vás nezanechal a jistě by vás neopustil, tak jako jste to udělal vy, protože naťukat text do klávesnice umím i já. A nikdo mne neplatí, tak nemusím LHÁT. MOU SKÁLOU A MÝM ÚTOČIŠTĚM je ten, komu vše patří. A protože hledám nejprve Jeho SPRAVEDLNOST a ZÁJMY BOŽÍHO KRÁLOVSTVÍ, jsou mi potřebné věci k životu přidány. Já nebudu mít hlad v čase tísně, který přichází, ale vy ano, protože vy spoléháte na finanční prostředky, které vám vezmou hyperinflací.

Proč jen vy mediální prostitutky jste se nechaly takto uplatit? Že by nějaké tajemství bylo mezi vámi a lidmi za panem Bakalou? Je mi z vás smutno, ale musí to tak být, aby se NESPRAVEDLNOST NAPLNILA DO TÉ MÍRY, ABY SOUD, KTERÝ VÁS ČEKÁ BYL SKUTEČNĚ SPRAVEDLIVÝ. Je psáno:

Bázeň před Stvořitelem nebe a Země je počátkem moudrosti.„.

Nebylo by dobré ji získat? Nebo si myslíte Petře Š., že toto bude do nekonečna? Nebo si myslíte, že bude stačit říci: „Já jsem nevěděl, já jsem si myslel!“. Ani jedna jediná myšlenka není utajena tomu, kdo vás Stvořil v lůně vaší matky a ani jedno písmenko či slovo mu neuniklo pozornosti. Jak řekl Jehošua (Ježíš) můj Bratr: „Z každého svého výroku budete skládat účet.„. Myslíte si Petře, že vy uniknete?

Odpověď nechám na vás. Pokud by nějaký čtenář měl odkaz na zmiňované video, stream, tak mi jej prosím pošlete, aby si ostatní mohli udělat vlastní názor.

Kristův bratr Igi.