PROČ POTŘEBUJÍ TI, CO ŘÍDÍ SVĚT, ABYSTE BYLI OČKOVANÍ?

Spread the love

Vládám do tohoto článku dvě videa, která vám, kteří ještě používáte selský rozum odpoví na důležitou otázku:
PROČ PRÁVĚ mRNA VAKCÍNY?!
Zkuste si dát 1 a 1 dohromady. Aby vám vyšel správný výsledek, je potřeba si položit několik dalších otázek, které začínají slovem „PROČ“. Jak jsem už mnohokrát napsal: „MOHU JEN UKÁZAT SMĚR!“

První otázku si položme ohledně žulového monumentu, který se objevil v USA ve státě Georgia v roce 1979, jiní tvrdí, že v roce 1980. „Proč jsou slavné žulové kameny nazvány „PORADNÍMI“?

Abychom si odpověděli správně, musíme znát poselství, které nesou.

Zkráceně: „JE VÁS NA TÉTO PLANETĚ MOC, ZREDUKUJTE SE NA 500 MILIONŮ!“

Nikdo neví, kdo je autorem, všichni se tváří, že ty mnohatunové desky prostě vznikly evolucí (náhodou). Nejsem evolucionista, protože jsem si všiml, že každý dům na této planetě má svého tvůrce. Proto jsem si jistý, že ani tento žulový útvar není náhoda. Co si o tom myslíte vy, je jenom na vás, drazí čtenáři.

Druhá otázka: „PROČ vznikl CRISPR?„. Že nevíte, co že to je? Tak si zapněte automatické titulky a nechte se poučit.

Výborná technologie, že ano? Stále sledujme PORADNÍ KAMENY A JEJICH VZKAZ.

Zde je druhé, daleko kratší video. Zapněte si opět titulky. To co je v tomto videu, jsou fakta, které nám nikdo z mocných neřekne. Ptáte se: „PROČ?„. Dobrá otázka, tak si udělejte vlastní vývod.

Co se stalo během roku 2019 a následně 2020 a 2021?

Podzim 2019 – Nejhodnější člověk na celém světě (Bill Gates), organizuje nácvik s WHO a dalšími složkami, jak reagovat na vznik globální pandemie smrtícího viru.

Leden 20206 nemocných s NEZNÁMÝM VIREM ve Wuhanu, spouští na příkaz WHO CELOSVĚTOVOU PANDEMII.
Klaus Šváb (a to doslovně) představuje v Davosu ve Švýcarsku svou novou knihu „GREAT RESET„. Pan ministr Havlíček nám ji ukazuje v TV přenosu, že on ji má. Také tento odporný Šváb a mnoho dalších s ním, vyhlašují takzvané „OKNO PŘÍLEŽITOSTI„, jak změnit svět, neboli VELKÝ RESET!

Březen 2020 – celý svět až na pár zemí, díky mediální masáži uzavírá celé své ekonomiky. MUDr. Soňa Peková, která má jako jediná v ČR vybavení, analyzuje vir Sars CoV2. Seznamuje veřejnost s tím, že je to uměle vytvořený VIR. Na základě svých výpočtů a zrychlené replikace viru zjišťuje, že všechny jeho mutace se vyčerpají nejpozději v létě a vir zanikne.

Objevují se první informace, ŽE SVĚT POTŘEBUJE VAKCÍNU, KTERÁ VŠE OPĚT ZMĚNÍ K DOBRÉMU.

Srpen 2020 – Je ohlášeno, že se objevuje nová mutace, takzvaná ČESKOSLOVENSKÁ, která má větší smrtnost. Že vám to neřekli? Že víte jen o té Britské z listopadu 2020, nebo o té Jihoafrické z prosince 2020? Tak se sami ptejte: „PROČ?

Březen až srpen 2020 – letadla jsou na zemi, lítá se jen velmi omezeně. Po 20 letech tu máme konečně normální jaro a léto. Jak si už i pan VK stihl povšimnout, když letadla nelétala, šly počty nakažených dolů.  Jinak výborné video o geo-inženýrství najdete zde. (Shlédněte prosím, až po přečtení, trvá asi 3 hodiny)

DÁLE SE CELOU DOBU MEDIÁLNĚ STRAŠÍ DRUHOU VLNOU! Měli bychom si klást otázku: „PROČ?„. NÁHODA? Na ty já nevěřím, tak velkou víru fakt nemám!!!!

Srpen 2020 – Nová mediální hvězda na obzoru, nějaký pan Flégr. Jeho zaměření je na studium NÁHODNÝCH (evolučních) biologických procesů. Je zajímavé, že vše je náhoda, že? A on jede výpočty o mrtvých a RADÍ, co se musí udělat.

Něco o něm z wikipedie:
Jaroslav Flegr je český vědec a vysokoškolský pedagog, který se ve svém výzkumu zaměřuje na biologickou evoluci, zejména pak v oblastech etologie, parazitologie a evoluční psychologie. Během pandemie covidu-19 se stal obecně známou osobou díky vyjadřování svých postojů a předpovědí k nemoci covid-19.„.

TENTO PROROK SMRT, BY MĚL BÝT UŽ DÁVNO SOUZEN ZA ŠÍŘENÍ POPLAŠNÝCH ZPRÁV. Ale zase tak nějak náhodou není. SAMI SE PTEJTE: „PROČ?“.

Podzim 2020 – Hurá, hurá, VAKCÍNY JSOU NA SVĚTĚ!!!!! Situace se nemění a stále se mediálně zhoršuje. Nová opatření, nové Lockdawny, že? Letadla opět zatemňují oblohu a přichází deště a s těmi dešti i nové těžké případy Cokoliv 19.
Zajímavé je, že úplnou náhodou se vše opakuje. Stačí si zjistit časový nárůst nakažených, a jaké že to bylo právě počasí. A vše jede až do teď.

Představitelé NÁBOŽENSKÝCH DOMŮ ZAČÍNAJÍ TVRDIT. ŽE JE TO „BOŽÍ DAR„, TY VAKCÍNYTo jako vážně?

Konečně prosinec 2020 – Píchání vakcín začíná. A je tu další dobrá zpráva: „OČKOVANÍ NEJSOU BEZINFEKČNÍ!„. Toho si nikdo nevšímá. „PROČ JIM NENÍ NAŘÍZENA KARANTÉNA?“. Na to se ptejte pánů nahoře, že pane Hamaczku, pane Čautě lidi, pane Blatný a spol.?

Leden 2021 – počet nově infikovaných opět roste. Zdůvodnění: „CHOVALI JSTE SE JAKO HOVADA, PROTOŽE JSTE SE O SVÁTCÍCH NEPŘESTALI STÝKAT S RODINOU!“.

Tak se prosím podívejte sami do dnů vánočních svátků, jaké že to počasí tady bylo.

Mediální hysterie, všichni se dejte očkovat. TV Show politiků a jejich opíchání čímkoli, jen ne vakcínou, abychom viděli, že to co nám nechal Bill a Melinda Gatesovi vyrobit, je bezpečné!

Ozývají se První zprávy o vedlejších účincích. Jsou hlášena úmrtí a další negativní reakce – VŠE SE SAMOZŘEJMĚ CENZURUJE! 

Nová zpráva!Není dostatek vakcín pro všechny zájemce!„. To někdo neuměl počítat? Nebo to je PSY OPS? Co to je  psy ops? Tak se říká psychologickým operacím, kdy je obyvatelstvo mediálně zpracované, aby si myslelo, že už, už je tu ZÁCHRANA, ale z „objektivních“ příčin se odkládá.

Jen se podívejte na hnutí Q ANON. Jsou tak zblblí, že stále věří v návrat jejich lidského „SPASITELE“. On přijde, ale jinak a hlavně to bude jiný lidský „ZACHRÁNCE“.

Proč nedostatek? Že by proto, že se tím sníží únik do prostoru o vedlejších účincích? Že by dav začal konečně toužit po medicíně? Na to si odpovězte sami.

Únor 2021 Herr Hamaczek a spol. předkládají takzvaný nový pandemický zákon, který by jim umožnil, stejně jako se to stalo už ve 30. letech v Německu, ZAVÉST TAKZVANÝ KANCLÉŘSKÝ AKT. Že jste o něčem takovém neslyšeli? Možná to bude tím, že Adolf Hitler už není takový zločinec, jakým byl ještě za dob mého mládí, kdy se vědělo, že to byl on a jeho dohody s Polskem, Maďarskem a hlavně s Francií a Velkou Británií, kdo zapříčinil pokračování VELKÉ VÁLKY. Samotné mocenské složky USA byly na  tom tenkrát taky velmi zainteresovány.

Tento kancléřský akt zatím zastavil SENÁT ČR, ale nebojte se, oni si svou příležitost vzít nedají. Ptáte se PROČ? To je dobrá otázka. Nemohou čekat do voleb, aby je zmanipulovali systémem DOMINION, tak jak se jim to podařilo na Slovensku, nebo v USA. Lepší je volby zrušit úplně a k tomu je KANCLÉŘSKÝ AKT (PANDEMICKÝ ZÁKON), nejjednodušším řešením.

Jak kancléřský akt funguje?

To si prosadí vládnoucí špičky nějaký zákon, který má chránit občany. Vždy se najde 100 tisíc důvodů, proč jej potřebují. Parlament v ČR má jen 200 poslanců, takže se pošle nějaká ta humanitární pomoc 130 z nich, další část bude volit jen tak, jak se jim řekne, protože jim stačí věčný poslanecký plat a těch pár jedinců, kteří ještě nějakou morálku mají, se přehlasuje.

Pokud zrušíte volby, parlament se neobnovuje, maximálně se odstraní nepohodlní poslanci a nahradí se někým, kdo bude loajální. A jak se zbavit těch nepohodlných? Co kdyby nám náhodou onemocněli a umřeli, vždyť tu řádí ten smrtelný vir? Náhodou to potká ty, co nechtěli nosit náhubky a ještě se to mediálně dobře prodá.

Aby kancléřský akt mohl být nastolen, musí už probíhat procesy, které je možné považovat za danou situaci, pro který byl tento akt navržen. Tak se vyhlásí. Do řízení se podle tohoto zákona dosadí ta správná figurka, kterou Andrejko, Hamaczek, Havliczek, drží správně za šourek a vždy zmáčknou své sevření, kdyby to chtěl ten dosazený  hlupáček dělat jinak.

Hamaczek, místo toho, aby lidem nakoupil vitamín C a D, zlegalizoval předepsání léku IVERMECTINu v ambulancích obvodních lékařů, kdy léčba stojí cca 500 Kč, tak si raději objednal za 115 milionů cisterny na rozhánění demonstrantů! Proč asi? Že by očekával nějaké protesty pan jasnovidec?

Pokud počítám správně, pak za 60 milionů se dá pořídit 120 000 dávek. NIC SE NEMUSÍ ZAVÍRAT, ŽÁDNÉ HADRY A FFP 2 RESPIRÁTORY NIKDO NEPOTŘEBUJE!

Denní ztráty v ekonomice, které spočítala společnost DELOITTE ve zveřejněné studii v březnu 2020, najdete zde v PDF formátu, se pohybuje od 6 do 10 miliard Korun českých. Ano, čtete správně. Takže jeden den, který vláda otevře, ušetří minimálně 6 miliard Kč!

Opět si to přepočtěme na počet dávek pro běžné ordinace praktických lékařů. JE TO NEUVĚŘITELNÝCH 12 000 000 (SLOVY DVANÁCT MILIONŮ) DÁVEK ZDARMA!!!! Za jeden jediný den!

Myslíte si, že to Andrejko a jeho kámoši neví? Odpovězte si opět sami. „PROČ POTŘEBUJÍ PANDEMII UDRŽET PŘI ŽIVOTĚ?„. Možná je to proto, že jim někdo dobře v roce 1980 PORADIL. CO ASI

„JE VÁS NA TÉTO PLANETĚ MOC, ZREDUKUJTE SE NA 500 MILIONŮ!

Proč všechny takzvané mRNA vakcíny fungují, jak jsem popsal laicky zde? Na to si odpovězte sami a přemýšlejte nad technologií CRISPR a nezapomeňte se vždy ptát PROČ.

Krásné dny, plné zalité sluncem, vám přeji. Jehošua Kristus a s ním Boží Království přichází, to už si s těmi, kdo tu páchají zvěrstva poradí a mírní země budou vlastnit Zemi. Kéž je oslaven JeHoVaH, Stvořitel nebe a Země a to na vždy.

Igi (Igor Zemánek)

One thought on “PROČ POTŘEBUJÍ TI, CO ŘÍDÍ SVĚT, ABYSTE BYLI OČKOVANÍ?

  1. Výborně, Igore ! Díky za aktuální shrnutí toho covid-průseru. 🙂

Comments are closed.