Něco k tomu, co ti pánové nahoře prosadili. Tak vemte rozum do hrsti a sami přemýšlejte. Oni se neštítí ničeho, protože milují jen ty peníze, někdy možná svou rodinu. Jsou to modláři, kteří uctívají zlaté tele peněz

Spread the love

Mám pro vás několik informací, které se šíří internetem. Dnes jsem poslouchal chvíli pana Kubka, je mi z nich fakt na zvracení. Divím se, že žádný slušný vyšetřovatel z řad elitních policistů, nezačal sám vyšetřovat, například souvislosti s nárůstem infikovaných a nárůstem úmrtí a započatou vakcinací. Stejně, jako je vidět příčinná souvislost s celoplošným testováním na Slovensku.

Není to náhodou plánovaná genocida? Všichni už ví, že je tady Globální restart, už o něm otevřeně mluví i zednář Bartoš ze strany pirátů. S kým se Babiš spojil minulý týden? S komunisty, nebo s tím nadredovaným zaprodancem Bartošem a celým tím divadlem demobloku? Takže něco o FFP 2.

Přátelé, tohle vám k tomu zákonu vláda neřekla :
FFP2 respirátory – zdravotní riziko-náhodička nebo záměr ničit naše zdraví ? Nikdy nebyly navrhnuté na ochranu před viry. Výrobci a úřady vždy výslovně upozorňovali, že respirátory FFP2 nejsou vhodné pro každodenní používání.
Maximální doba nošení FFP2 respirátorů maximálně 2 hodiny s následnou dobou zotavení minimálně 30 minut; a pro FFP respirátory bez výdechového ventilu je maximální doba nošení dokonce 75 minut – s následnou minimální dobou zotavení 30 minut.
V letáku výrobce Meditrade se např. uvádí: „Nesprávné používaní nebo nedodržování tohoto návodu na použití může vést k nemoci, vážnému zranění nebo k smrti.
Proč tohle všichni ignorují a média to nezajímá? Proč je pravda tabu a nutí nás ničit si své zdraví.⁉‼

Toto není jediný člověk, který o tom hovoří! To platí pro hadry, které nás nutí nosit.

Proč kolabují nemocnice? Má i zdroje tam. Protože se úmyslně nechávají lidé s problémy ležet na lůžcích. Proč? Opět to nikdo neřekne veřejně. Zlaté tele peněz. Proč tolik lidí náhle umírá? Je zajímavé, že nárůst začal po spuštění očkování. Co se stalo s lidmi, kteří se nechali naočkovat? Začali šířit sami tuto nemoc a nikdo je nedal do karantény, to byl cíl. Proč začal být nedostatek vakcín? Protože je to psy ops, psychologická operace. Ti, co věří vakcínám, tedy měkké eutanázii, jak ji nazývají satanisté, dostali ještě větší strach,

Co už dávno víme? Že STRACH ZABÍJÍ! Vystrašené lidstvo, kterému se snížila hadrama přes obličej IMUNITA, protože výměna vzduchu nefunguje v plicích správně, je úzce spojena s psychikou. Každý celostní lékař vám řekne, že 90% nemocí vzniká stresem. Co bylo psáno o KONCI ČASU? Že lidé budou umírat strachem z věcí přicházejících na obydlenou Zemi. Stále pochybujete a nechcete vidět co se děje?
Další zajímavá informace. Vámi, kdo ví jak zvolení Euro poslanci, uzákonili Evropský zatykač! Takže, když někdo napíše například  o frau Merkel něco závadného, co ona o sobě nechce slyšet, tak na vás podá ona, nebo její lokajové Evropský zatykač a vás internují do Německa a tam vás odsoudí, že jste si dovolili něco sdělit. To samozřejmě potěší každého politika, že? CO ZE SEBE UDĚLALI TYTO LIDSKÉ ZRŮDY? JINAK SE NEDAJÍ NAZVAT A AŤ MNE ZA TO ZASTŘELÍ. UDĚLALI ZE SEBE BOHY, TEDY NEDOTKNUTELNÉ!!!!
Jak to, že bohy? Protože význam toho slova není o STVOŘITELI, ale o MOCI. MÍT ABSOLUTNÍ NADVLÁDU A AUTORITU NAD OSTATNÍMI. Už to v dějinách mnoho let fungovalo, takže jen opakují přes kopírák, co zneužívali faraoni, různí králové a mocnáři.

Za svou pýchu obdržíte vlastní odměnu. Je ČAS KONCE, KTERÝ MÁ PEVNĚ STANOVENOU HRANICI, TAKŽE SE BRZY DOČKÁTE VY LIDSKÉ ODPADKY, které sloužíte Satanovi.

Vkládám jen pro ilustraci, kde vám to vše ukázali a ten Hitlerův levoboček tam byl také přítomen. Zkopírujte si tento odkaz níže a už si nechte konečně otevřít očí. Video záměrně nelze vložit, je v něm nějaký kód, který YouTube vkládá do nepohodlných videí, nebo klikněte zde.