Inaugurace Joe Bidena. Kdo byl vlastně inaugurován? Vzkaz skrze Lady Gagu!

Spread the love

Když jsem sledoval příchod „slavné“ zpěvačky, nemohl jsem si nepovšimnout, co celá scéna představovala. Nechtěl jsem to hned rozebírat, ale ve světě se tomu věnuje velká pozornost, takže i já přidám do ohníčku svůj pohled, své polínko, abychom chápali, jak funguje symbolika a proč je tak důležitá, pro skrytou moc za oponou.

Pokud se podíváme kolem sebe na historické budovy a chrámy, nalezneme na nich mnoho symbolů, mnoho značek. Je to jakoby si pes značkoval své území.

Co jsme mohli vidět? Kamera se velmi detailně zaměřila na její oděv. Šaty byly na můj vkus kýčovité až moc, ale to byl cíl. Byla znázorněním královny. Celá scéna měla vyznít touto větou: „VAŠE KRÁLOVNA PŘICHÁZÍ!“. Takže kdo je tou královnou?  Bidenova manželka? No to fakt ne, ta královna povstává z popela. To symbolizuje holubice na jejích šatech.

Holubice je symbol MÍRU. Mír znamená také svět a to ve Slovansky mluvících zemích. Takže je nám Slovanům řečeno: „Já, královna světa!“. Když se podíváme na jiné fragmenty, jiné dílky puzzle, zjistíme, že Biden má kolem sebe hned tři královny. Všechny tři jsou rozhodnuty udělat pořádek v Rusku. O frau Nuland jsem se už zmínil při rozboru zde.

Jak mnozí správně poznamenali, víc než holubici, jím ten pták připomněl Fénixe. Mne osobně ani jiný pták nenapadl, když jsem viděl to vystoupení. Až díky příteli, jsem byl upozorněn na to, že to byla holubice. Lady Gaga vystoupila před přísahou. To je důležitý bod, pro celkové pochopení. Svou vizáží a úpravou vlasů do symbolické koruny, dala jasně najevo, o kom to tu dneska je.  NO PŘECE O KRÁLOVNĚ, KTERÁ POVSTALA Z POPELA.

Kdo je tou královnou?

Pokud se vrátíme v čase, do demokratických primárek, tak víme, že K. Harris byla vyřazena, aby kandidovala na prezidentku. Takže shořela jako ten bájný Fénix. Tato žena byla absolutně nepřijatelná pro všechny. To loutkovodičům nevadí, ti mají vždy připraven plán B, aby se jejich cíl naplnil. Takže prosadili do své kampaně senilního a velmi zkorumpovaného politika Joe Bidena. Ten svým životem dokázal, že je schopen všeho. Důležité bylo, udržet jej při životě do inaugurace. Jako správný herec Kabaly, to rád pro ně udělal. Umí trochu mluvit, ale jeho intelekt je velice nízký, na rozdíl od jeho předchůdce. Kamala má pověst, že je schopná taky všeho. Hlavně je daleko mladší a je to žena. Tím se zajišťuje to, co zatím Spojené Státy nezažily. Aby v čele povstala žena. KRÁLOVNA.

Co s přebytečným Bidetem?

Jeho zdraví a jeho senilita jasně ukazuje, že je jako Brežněv v roce 1983, kdy se říkalo, že jej udržují při životě přístroje. Takže mu dávám měsíc, maximálně dva, než nám chlapec odejde navždy. Jak se to stane? Zde je několik možných scénářů. Nejvíce by vyhovovalo, kdy byl na něj spáchán atentát. Ten by se připsal na vrub fanatickému následovníku Trumpa a mohlo by se s pogromem začít, tak jak je naplánován. Bylo by to legální zdůvodnění.

Druhá varianta, která přichází do úvahy je, že jej nechají odejít do věčných lovišť takzvaně přirozenou cestou. Stačí, aby se nakazil čímkoli 21 a bude vymalováno. Opět možno využít k propagaci a k odůvodnění ještě větších Lockdawnů. Proto velmi pozorně sledujme, zda nepřijde oznámení o tom, že se nám rozestonal novým typem COKOLIV 21. Pak se mu můžeme začít skládat na věnec.

Ještě je tu třetí možnost. IMPEACHMENT. Běží totiž stále proti Bidenovi soudní vyšetřování, kde je obviněn z mnoha jeho špatných skutků. Takže pokud by se teď vše vytáhlo na světlo, mohou jej okamžitě odvolat a ještě budou vykřikovat: „VIDÍTE, JSME PRO SPRAVEDLNOST a žádné podvody.“. Tím zavřou ústa Trumpovým následovníkům a protože je to běh na dlouhou trať a tolik času nemají, zvolí se některá ze dvou prvních variant. Kombinací první a té třetí, budou mít svá všechna potřebná želízka v ohni.

Takže kdo byl vlastně inaugurován?

No byla to Kamala Harris, tak, jak na to upozornila svou show všehoschopná LADY GAGA. I to není náhoda, že zvolili právě ji. Madonna je už profláknutá až moc. Její klipy o FEMA Campech, zakrývání jednoho oka, jsou už moc okaté, takže by to Američané nejenom nezkousli, ale hned by rozuměli všemu.

Nechejme tomu tedy čas, zda se mé porozumění vyplní. VELKÉ SOUŽENÍ ZAČALO A TOTO JE JENOM JEDNA MALÁ SOUČÁST, JAK TO POZNAT.

V příštím článku bych se chtěl zamyslet, proč bylo potřeba, aby nebyly vakcíny. Jak tento nedostatek vyhovuje loutkovým vládám a proč takové Německo jich bude mít stále dostatek.