V době, kdyby nevládl nad rozumem COKOLIV-19 a COKOLIV-21, tak by dnes na Slovensku musel vypuknout převrat

Spread the love

Karel Kryl zpíval: „Nad mozkem poslušnost a nad rozumem víra a správná příslušnost je víc než v botě díra…“. Po zveřejnění výsledku pozitivity na COKOLIV, MUSÍ BÝT VŠEM ROZUMNĚ UVAŽUJÍCÍM JASNÉ, ŽE SI TY POLITICKÉ MARIONETY DĚLAJÍ Z LIDÍ SRANDU. A Matovičův výsměch, že vlastně jsou všichni nemocní, i když to test neprokázal, je toho důkazem.

Pane Ochránče Zmatku, až lidé pochopí co jste zač, tak to vám fakt nezávidím. Víte co bych vám, na vaše prohlášení odpověděl? „Ídcte sa preventívne ožiarovať, pretože rakovina je hnusoba a naozaj potvora, pretože za pár hodín sa móže rozvinuť a bola by škoda takého človeka ako ste vy, ztratiť.“.

Pořád nevidíte kdo vám tady skutečně vládne? Jaký ještě potřebujete důkaz? Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Víte o tom, že se od února otevírá v Německu ve Schleswig – Holstein PRVNÍ KONCENTRAČNÍ TÁBOR V EVROPĚ PRO TY , KTEŘÍ SI DOVOLUJÍ MÍT VLASTNÍ NÁZOR A NECHTĚJÍ SKÁKAT, JAK SATANOVY LOUTKY PÍSKAJÍ!!!!

KLIKNĚTE ZDE NA KRÁTKÉ VIDEO, JE BOHUŽEL NĚMECKY A JE TO REPORTÁŽ BILDU.

Pořád si myslíte, že to bude lepší a vše se vrátí do kolejí před rok 2020? Proč najednou nebudou vražedné vakcíny? Nebude to náhodou proto, že vám nabídli mrkvičku a mohli si zdůvodňovat stálý Lockdawn. Jejich koncentrák, kde jste jen číslo a nic víc a nic míň. Což nevidíte ty, kteří vše vládám schvalují, že pro ně to neplatí? Že je přece chytli? No nenechte se vysmát, ti vám měli jenom zvednout adrenalin a uvolnit místo, pro lepší kádr.

Fakt není VELKÉ SOUŽENÍ, JAKÉ TU AŽ DOSUD NEBYLO?  Kdy se něco podobného dělo? Jak to že Čína nemá druhou vlnu? Jak to, že není v afrických státech, jen v těch vybraných? A co naše Bělorusko? Všude sám mrtvý, když se podívám do mainstreamu a tam probíhají protesty, lidi jsou hlava na hlavě a virus se jich zalekl, tak utekl na západ. Dokonce se zapomněl zastavit i na tom Slovensku, když je tam jenom 0,8% nakažených. A to je ještě nepřesné, protože být nakažený, z medicínského hlediska neznamená, že je člověk nemocný. Ale dobře zaplacení doktoři a virologové vám budou klidně lhát a tvrdit, že ANO. Je to hnus přátelé, ale vše je jenom do času.

Dovolte mi, abych vás informoval, že v očích Stvořitele nebe a Země, Jehovy vojsk už Velký Babylon padl a zůstaly po něm jen vyprázdněné domy, kde už nezazní píseň nevěsty a ženicha, ale už v těch domech zůstávají jen démoni v kozlí podobě, Satanovi sluhové, kteří vám říkají: „Utíkejte si píchnout vakcínu, aby vám ty domečky otevřely.“. Nejprve vždy nastává duchovní pád, to je to uzavření vašich svatostánků, kde vám nedovolili hledat Kristova Otce, ale uctívali jste jejich plná břicha, ozdobná roucha a hlavně jejich falešné nauky.

Kde jste četli, že byl Kristus obklopen bohatstvím a byl oděn do nádherných oděvů a nechal se uctívat? Už konečně čtěte co o něm Písmo sděluje sami a přestaňte se nechat oblbovat jejich škrobenými řečičkami. Nevidíte, jak se Satanův tlak na vás zvyšuje? Každý měsíc vám něco vezmou. A to není konec, PROTOŽE PŘIJDE ZÁKONITĚ PÁD EKONOMIKY, KTERÝ NEJENOM, ŽE NAPLÁNOVALI, ALE VEZMOU VÁM VŠE. Stát i suverenitu, hezky pod celosvětovou vládu. Jsem konspirátor? Nemáte to 2000 let v Písmu? Neudělali ty politické marionety a ti, co je řídí zatím nic, co by Písmo neprorokovalo a pořád si myslí, že Otce přečůrají. Tak 2570 let se jim to nepovedlo, ale teď určitě ano PANE PREMIÉRE! ČAUTE LIDI, ŽE?

No ještě, že je ten náš Havlíček Havel tak hodný a možná otevře sjezdovky na jeden, dva týdny, aby se ovčané necítili tak špatně, pak jim podle manuálu zase ty šroubky více utáhneme, že? Fakt je mi z vás na zvracení, k čemu jste se vy politické loutky zaprodali. Vám nedochází ani to učivo základní školy, které jste měli za bolšána možnost studovat, že ti Rockrefelerové a Buschové a další, jejich třináct, že ti neměli nikdy své přátele, jen své zájmy, jako je má jejich páníček, který se vám neukáže, protože je to ve skutečnosti slaboch, který si umí vyskakovat jen když není vidět?

Kéž už tě Jehošua přísně napomene, protože po jeho vzkříšení je to On, kdo má nad tebou Satane plnou autoritu. Kdy se ty hrdino už tomu svému světu ukážeš, aby věděli, kdo to tu vede? Za hada si se musel skrýt, protože by jsi Evu nikdy neobelhal, že? Celou dobu jen ukazuješ, jak ničemný a podlý jsi tvor. Proto ti nebudu nikdy vědomě sloužit, protože kdyby jsi se zhmotnil, ani kolo bych si o tebe neopřel. Mohl jsi mít víc než dnes máš, jen by jsi nesměl milovat jenom sám sebe, ale svou porážku nikdy nepřiznáš. Jediné co umíš, tak lhát. Jenomže ty, které jsi tak dokonale obelhal, tak ti u soudu budou mít ještě možnost se z toho dostat, ale ty máš jen velmi krátké období a tví kamarádi s tebou. Kdyby alespoň oni dostali rozum a uznali, že jsou ničemní a že ti naletěli.

Pokud si čtenáři myslíte, že jsem se zbláznil, když jsem napsal poslední dva odstavce, tak věřte, že jsem plně při smyslech a Satan i s démony to ví.

Kéž sami začnete hledat a dívat se bez ovlivňování kolem sebe, abyste nalezli toho, komu vděčíte za to, že se můžete nadechnout. Stvořitele nebe a Země, JeHoVah Boha, který vám nikdy nenařídí, že si máte dát hadr na ústa. Ten vám také nikdy nebude lhát, jako vám lže Satan, protože On lhát nemůže i kdyby chtěl. Proto připustil, aby nějaký Ochránce Zmatku vládl Slovensku a zde vše schopnému Čaute Lidi, abyste pochopili, že je jediným skutečným zachráncem jeho milovaný Syn, Jehošua Kristus, v jehož jménu je ukrytý slib: „Působí, aby se stala záchrana.“. To vám v těch babylonských domech neřekli.