Tak nám hloupost opět zvítězila nad zdravým rozumem

Spread the love

Co jiného říci o rozhodnutí vlády z dnešního dne. Jinak míříme do takové krize, že vše zákonitě musí zkrachovat, hlavně že se udržuje v lidech stále iluze, že se vlastně nic neděje. ŽE NĚKDY ZAŽIJI TAKOVOU KOMEDII, JSEM FAKT NEČEKAL. Naštěstí mi selský rozum nikdo vzít nemůže ač, se o to bude snažit sebevíc.

Takže jdeme do finále a určitě přijde i ten kouzelník. Vše je už dávno rozhodnuto, jen nepropadnout panice, i když doba která právě přišla se nazývá VELKÉ SOUŽENÍ. Je psáno a je skutečně na čase se nad tím zamyslet.

Přibližte se k Bohu a On se přiblíží k vám.„. (Jakub 4:8) Prorok Joel to řekl taky jasně: „Každý kdo vzývá Jehovovo jméno, bezpečně vyvázne.„. Tak co je potřeba udělat? Začít se o Stvořitele nebe a Země zajímat. To může udělat každý samostatně a nemusí o tom nikdo vědět, než Otec prokáže, že je. Musí to být upřímná prosba, založena na skutečné touze, jinak to nefunguje.

Pokud si někdo myslí, jako třeba premiér Babiš, že jej zachrání majetek, který mu nepatří, jen žije s tím pocitem, že ano, pak takový člověk bude hodně zklamaný.

Jak bych všem přál, aby se i vám Otec, Jehova Bůh, stal skutečným Otcem, tak jako mi, ale to já neovlivním.

Krásný podzim vám všem přeji, ale vím že nic takového nepřijde.