Další důkaz, že se svět zbláznil, aneb západní věda pod drobnohledem.

Spread the love

Zdá se, že dnešní doba je plná vědeckých odhalení. Mnozí diskutující se na různých fórech ohání nejnovějšími vědeckými poznatky. Pokud to nejsou vyloženě satanisté, kterých je neuvěřitelně mnoho, často se skrývají za podivnými profily, pak druhou skupinou, která ráda poučuje co je prý jistota, jsou lidé, mladí lidé, kteří vyšli z vysokých škol z humanitních oborů. Jejich celkový přehled je tristní. Proto jsem vložil video s ruského seriálu PODIVUHODNÁ VĚDA, které je zrcadlem posledních 30 ti let západní společnosti.
Najdete v něm, jak se nesmyslně vyhazují prostředky, jenž chybí tam, kde by se skutečně mělo bádat. Udělejte si obrázek sami, v čem žijeme, zda celou společnost neovládá nějaká síla, která chce, abychom zhloupli. Asi se budete smát, když to zhlédnete, ale je to smích o nás samotných, o tom, že jsme dovolili, aby se vytratilo kritické myšlení.

Samotný seriál přináší mnoho zajímavých objevů, ale i zde je potřeba, být pozorný v tom ohledu, zda to není určitá mrkvička pro oslíky, která je má někam nasměrovat. Jsou v něm někdy předkládány pohledy a interpretace, které je potřeba prozkoumat i z dalších stran. Tak se hezky usaďte a shlédněte tento dokument. Není to rozhodně ztracený čas.