Qanon, Lodní právo a další zajímavosti, které hýbou internetem.

Spread the love

Jak jste jistě i vy zaznamenali, šíří se už delší dobu zprávy, že tajemný QANON, boří Spojené Státy a další země, aby byla vysušena hluboká bažina, takzvaný DEEP STATE.
Druhý fenomén, který se hodně diskutuje, je takzvaný LODNÍ ZÁKON. Pokud se zničí DEEP STATE a LODNÍ ZÁKON, pak nastane ráj na planetě Zemi. Takto by se dalo zjednodušit, co se za těmito pojmy skrývá.

Je to skutečně ta cesta správným směrem, nebo jenom další mistrný podvod, jak ovládnout lidstvo ještě sofistikovaněji, než tomu bylo až dosud?

Všichni známe staré pořekadlo jenž zní: „ROZDĚL a PANUJ !!!!!“ Když se na vše podíváme s odstupem, tak zjistíme, že přesně tento postup volí ti, kdo tahají za provázky. Položme si kontrolní otázku: „JE DNEŠNÍ LIDSTVO ROZDĚLENĚJŠÍ NEŽ BYLO PŘED 30 až 40 LETY?

Kdysi byli lidé v mnohém rozděleni, ale dnes je to tak, že pokud nesdílím názor jedné nebo druhé skupiny, hrozí mi jediné, tím je kamenování. Proč to došlo až do tohoto bodu?

FANATISMUS bez špetky selského rozumu zakryje našim očím to, co ve skutečnosti nemáme vidět!!!

Co nám tedy ti za oponou zakrývají? Že celý systém řídí stále ti samí lidé, kterým jde jen o jedno. DOSTAT TUTO SPOLEČNOST DO VZÁJEMNÉHO KONFLIKTU a poté nabídnout připravené řešení! V mých dřívějších článcích jsem to vysvětloval starým sionistickým pořekadlem: „POŘÁDEK Z CHAOSU.

Daří se jim to? Rozhodně ano. Zaměřme se NEJPRVE na LODNÍ PRÁVO. Tato dohoda loutkovodičů z počátku sedmnáctého století zajistila, že se bude vše točit kolem obchodního práva, kdy i z lidí udělají obchodní případ. Aby ti mocní nemuseli být zahrnuti, dohodli se na tom, že oni budou živé bytosti a ty nepodléhají tomuto LODNÍMU PRÁVU. Vše ostatní jsou jen a jen věci, které se dají zpeněžit.
V dnešní době se tato dohoda úmyslně stala známou a tak nám skrze své loutky říkají: „MUSÍTE SE ZBAVIT TOHOTO JHA TÍM, ŽE SI NECHÁTE VYSTAVIT DOKUMENT, KTERÝ Z VÁS UDĚLÁ ŽIVOU BYTOST!!!!
To jako fakt myslíte vážně? Vy skutečně potřebujete někomu dokazovat, že jste živými lidmi? Není to náhodou tak, že jim jejich nezákonnou DOHODU legalizujete?

Vy potřebujete té Chazarské svoloči dokazovat, že oni mohou všechno a že jste jim podřízeni? Pokud ano, tak hrejte jejich HRU. TOU SI TOTIŽ ZAJISTÍTE TO, NA CO VÁS PÍSMO UPOZORŇUJE, ŽE SI TO DÁTE NA ČELO A NA RUKU, 666. To není o ČIPU, ale o dobrovolné ztrátě vlastního .
Pak se radujte, že vám dovolí nakupovat a prodávat a tím podporovat ubitou hlavu, která ožila.

V článku o akci Golgota, opět ji zde dávám k úvaze, jsem vám už v roce 2016 ukázal, že tou ubitou hlavou není Římskokatolická církev, kterou údajně ubili při francouzské revoluci, ale je jím SOCIALISMUS. Sami brzy poznáte, jak po vás budou vyžadovat, abyste si ten papír pořídili, protože vám to dovolí si vzít nějaké bohatství, které jim stejně nepatří a ani vám, ale vy jim na to rádi skočíte, protože štěstí přece vychází z hmotných věcí a ne ze vztahů, prosazování lidskosti, jak se vám to snaží nalhat.

NEZNÁTE TU REKLAMU? „NEVAŽ SE, ODVAŽ SE!“

QANON – druhý podvod na lidi. Tajemný Q vše zařídí. Hesla: „VĚŘTE PLÁNU!“, nebo: „zachránci světa p. trump a v.v.putin“, či: „WWG1WGA“. To si fakt myslíte, že to není součást HRY?

Začněte se kolem sebe dívat a všímejte si těch, kdo za propagací stojí! Dnes už bohužel tam najdete všechny lidské filozofické směry, ALE NA POČÁTKU TAM BYLI JEN A JEN ESOTERICI, kterým dovolili, aby se dostali k utajovaným věcem, aby je předložili lidem pod připravenou formou řízení, takzvanou bílou magií.

Jen se podívejte co za člověka je TOMÁŠ MARNÝ, který jasně říká: „ŽÁDNOU DISKUZI NEPŘIPUSTÍM!!!„. VK to samé. „MÁM PROJEKTOR A TAK MI BUDETE VĚŘIT.„. Tito lidé jsou těžce narušené osobnosti, narcistického smýšlení, stejně nemocní, jako jím byl a je pán VÁCLAV KLAUS starší, ANDREJ BABIŠ a další.
Oni jsou takovými demokraty, že až jim dáte absolutní moc, budou podepisovat jeden rozsudek smrti za druhým. Proč? Protože jejich GÉNIU se nesmí odporovat.

Co se za QANON SKRÝVÁ? Opět jen to, abyste si dobrovolně dali na čelo a na ruku 666, protože podporujete oživení ubitého SOCIALISMU.

Vše najdete zde – Máte povědomíO…?!

Začněme už prosím konečně chápat, že se tento ničemný svět dostal do ČASU KONCE, přesně tak, jak se o něm píše v PÍSMU. SATAN nechce, abyste si povšimli a tak vás, vaši mysl zaměstnává na 1000%, abyste mu skákali na bonbonek, že si dokonalou společnost vytvoříte bez skutečného a Otcem Jehovou dosazeného KRÁLE JEHOŠUY, sami.

Vy, kdo jste v náboženských domech udělaných rukama poslechněte výzvu:

„VYJDĚTE Z NĚJ MŮJ LIDE, abyste neobdrželi část jeho ran!“ (Zjevení 18:4)

Přestaňme už konečně následovat člověka, ve kterém není záchrana, ale nechme se poučit samotný STVOŘITELEM NEBE a ZEMĚ, KTERÝ NECHAL ZAPSAT: „A nechť vědí, že ty – tvé jméno je JEHOVA, ty samoten jsi Nejvyšší nade vší zemí!“ (Žalm 83:18)

Mohu jen ukázat směr, zbytek je na každém člověku zvlášť, zda prozkoumá vše, a pak se toho dobrého přidrží, nebo bude hledat prosazení vlastní spravedlnosti skrze lidi.

 

10 thoughts on “Qanon, Lodní právo a další zajímavosti, které hýbou internetem.

 1. Do prle.., ale vždyť Ježíš jasně řekl Izraelitům, že jejich Bůh je Pán světla, Lucifer, který je jmenuje Satan, Jahve, tak o čem je tady vlastně řeč. To chceš abych začal studovat Jehovist.knižku nazvanou Rozmluvy z ‚Písma ? Mám ji, ale nemám čas.

  1. Vy jste asi Písmo nečetla, že? Až příště budete chtít tvrdit něco, co Písmo skutečně obsahuje, tak prosím i s odkazem. Děkuji.

  2. Jaké Rozmluvy z Písma? A k čemu?! Nemáme snad svaté Písmo (Bibli) a modlitbu přímo k Bohu Jehovovi skrze Jehošuu Krista, aby nám On osobně potvrdil, zda-li je tomu tak? Protože vskutku jen Otec dokáže potvrdit či vyvrátit otázky pokorného člověka, který se dožaduje (u)přím(n)ých odpovědí.

   Studovat? Čti, přemýšlej a pros. Pros, přemýšlej a čti. Kdo klepe, tomu bude otevřeno. A kdo prosí, tomu bude dáno.

   Nemáš-li čas něco hledat, tak si prosím tě přečti z Obsahu „Jak jde čas…“ článek „Historie života, …a jeho budoucnost“ nebo z „Výzvy!“ článek „Velký Babylón a kristovci. Jak to vlastně je…“ a také navazující „Vyjděte z něj, můj lide“.

   https://nejvic-info.webnode.cz/

   A pokud to bude stále málo, tak publikaci z 12/2019 pod názvem:
   „Daniel – Tajemství ukončena, pečetě rozlomeny“

   Tak směle do toho…

 2. chudak Milan ten dopadl spatne a ted je to v rukach sileneho Igora

 3. Nejosvicenejsi Igore- tak to je pro Milana Danajsky dar

 4. I think that everything posted made a bunch of sense.
  But, consider this, suppose you added a little information? I mean, I don’t wish to tell you how to run your website, however what
  if you added a title to maybe grab people’s attention? I mean Qanon, Lodní právo a další zajímavosti, které
  hýbou internetem. – Svět očima Písma (bible) is kinda vanilla.
  You should glance at Yahoo’s front page and note how they create post titles to
  get people interested. You might add a video or a related
  picture or two to grab readers excited about what you’ve written. Just my opinion, it might bring your posts a little bit
  more interesting.

  1. Tyto stránky slouží k tomu, aby člověk, který hledá skutečné porozumění, jej našel na základě touhy najít Stvořitele nebe a země JeHoVaH (jehovu) Boha a Jeho Syna Jehošuu Krista. Nejde o komerční projekt. Není potřeba být komerční a název webu odhaluje co tu čtenář najde.

Comments are closed.