Dnes mi byl zaslán odkaz na článek, kde se hovoří o plánech OSN

Spread the love

Jak jsem rád, že v roce 2030, že už tu budou jiné poměry. Jinak článek najdete zde. Fakt je to moře zpráv, kterými ukazují, že jsme pro ně jen zboží. Přesně podle Lodního zákona. Nevíte o co se jedná, tak pár informací najdete v tomto článku.

Pokud se vám zdá, že v Česku a na Slovensku někdo hodně tlačí na pilu, tak to není sen, ale realita. V Písmu je jasně napsáno, že od doby, kdy byl Satan svržen na Zemi i s jeho kamarády, tak ví, že má velmi krátký čas. Sám nezná hodinu a ani minutu, kdy jej Kristus spoutá, ale zničit chce mnohé. Pokud nevíte, kdy byl Satan svržen z nebe, tak si vzpomeňte na otevření Gotthardského tunelu a na rituál, kterým jej přivítali a kdo všechno se toho účastnil.

Co je vám zastíráno a média hlavního proudu, Satanova proudu vám to neukáží, je to, že nespokojenost prochází celým světem. Nechtějí, abyste viděli, že i v okolních zemích jsou lidé zotročováni, přesně, jak to ukázali v ceremoniálu.
Oběť duše, kterou tam také ukázali, směřuje k tomu, čeho jsme nyní svědky. Všimli jste si, že nejprve ukázali, že se bude lidstvo vzpouzet? Ale nic mu to nebude platné. Plány na dnešní zotročení Satan připravil už mnoho let dopředu. V sionských protokolech je ten plán představen už od roku 1905, kdy z vyšší moci, byly protokoly zabaveny, aby mohly být zveřejněny.
Je to stejné, jako s Kalergiho plánem, který byl zveřejněn už v 30 letech minulého století. Proč se bojí vám říci, že lidé v sousedním Německu a Rakousku pálí roušky, symboliku mlčení. Na Slovensku paní JUDr. Krajníková Slovákům jasně řekla, když si nesundáte roušky, tak vám vezmou všechno. Toto byl první krok, který neměl a nemá s ochranou vašeho zdraví nic společného. Co pak vám to veličenstvo Kat, pan plukovník Prymula neřekl už před několika roky. Opět to naleznete na těchto stránkách.

Problém lidí dneška je to, že si neumějí poskládat, co vidí. Televize totiž ničí schopnost, dát si 1 a 1 dohromady. Stále dokola vám opakují, že pokud nebudete na značkách, tak že nepřežijete, protože přišel mor. Informovaní lidé, a tím je jak pan premiér Babiš, tak Matovič dávno ví, co už WHO oznámila, na kterou se tak rádi odvolávají, snížila nebezpečí Cokoliv-19 na sezonní virózu, ale vám budou stále tvrdit, že jste nezodpovědní a že si za vše můžete sami a tak musí uplatnit přísnost a různé certifikáty.

Můžete si za to sami? Ano, protože jak už říkal Karel Kryl: „Politikům se nevěří, politici se musí kontrolovat.“. Jenže oni vás převezli ještě jinak. Koupili si média, takže jejich propaganda bude stále šířit děs. Vystrašené stádo se dobře ovládá. To si panovník tohoto světa, během 6000 let vyzkoušel už tolikrát, že jenom dolaďuje pokyny.

Mnozí si říkáte: „Vždyť jej nikdo nikdy neviděl?„. A to je právě to, co je jeho největší zbraní proti vám. Kristus řekl jednomu ze svých apoštolů: „Šťastní jsou ti, kdo nevidí, ale uvěří.„. Proč? Protože ti vše zkoumají, po všem pátrají a toho dobrého se přidrží. A když to uděláte, zjistíte, že ti úplně nahoře jej nejenom viděli, ale velmi sním komunikují.

Myslíte si, že když nechce, abyste jej viděli, že vás bude o své existenci přesvědčovat? To je jako byste chtěli, aby vám pán Babiš odhalil, jak se dostal k majetku a nejenom on. Máme v Písmu prorokováno, co se bude dít v ČASE KONCE. Když prozkoumáte jenom toto období a podíváte se kolem sebe, tak musíte vědět, která bije. Mnozí však jsou tou realitou a špatností tak zraněni, že si raději strčí hlavu do písku. A na to přesně tajemný GP Satan hraje. On ví, že raději uvěříte lži, stejně jako ji uvěřila Eva, když jí řekl: „Nezemřete!“. Umíráte? Pokud ne, tak nelhal, ale pokud ano, tak víte, že jeho boj se vede lží a pomluvami.

Tak si připomeňme, co nám tvrdil v roce Tony Blair, George Bush mladší o zbraních hromadného zničení v Iráku? Kdo vám tvrdil, že tři budovy se zřítí volným pádem po nárazu dvou letadel? A co zaznělo na začátku vloženého videa o účastnících v Českém lese v Californii. Tušíte kdo byl takzvaný svatý Ján Nepomucký, který je tam také uctíván? Tak si to vyhledejte třeba na wikipedii a začněte si skládat obraz do jednoho celku. To musíte sami. A nejlépe uděláme, když prosíme Stvořitele nebe a Země, aby nám to pomohl spojit v Kristově jménu.

Dnes jsem se velmi pobavil na Novinkách, když tam dali článek, že Katar oslavuje s námi náš velký svátek, vznik republiky a nasvítili mrakodrap českou vlajkou. V zemi, kde průměrné IQ lidí, není vyšší než 70 procentních bodů. Tomu mám věřit? Pokud si dám 1 a 1 dohromady a vím, že je tady připravována další migrační vlna, tak chápu, že obrázek je lepším sdělením, než nějaký psaný pokyn. Takže nevládní neziskové organizace, nezapomeňte přivítat ty, kdo vás mají kulturně obohatit.

Nedělá Satan svou politiku přes obrázky? Vy nevidíte všude kolem samou okultní symboliku? A co ten nedávný výstup plukovníka Prymuly v tv? On a osm démonů v pozadí s náhubky na svých mordách? A co prezidentská diskuze na ČT, to už si nepamatujete, že?

Prosím, čiňme pokání z prázdných skutků a prosme toho, jenž velmi brzy přijde, ne za pět let, ne za tři roky, Jehošuu (Ježíše) Krista, aby s námi počítal při svém druhém příchodu.