Kapitola 32.

Spread the love

.

Daniel
Tajemství ukončena, pečetě rozlomeny

. . .

-32-

Versailleská smlouva 1919

.

  Podle této smlouvy musela německá říše platit válečné reparace, které lid dostal na kolena. V Rusku v roce 1917 proběhly dvě barevné revoluce. Ta únorová byla bílá, a ta říjnová v listopadu byla rudá. Americký chazariát s podporou královské rodiny VB se postarali o to, aby na lodičce z USA připlul nějaký pan Trockij, a aby si Německo uvolnilo na východní frontě ruce, protože bylo jasné, že Rusko se nedá porazit, dopravilo vláčkem Vladimíra Iljiče Lenina. Ti dokončili společně to, co začala bílá revoluce.

   Bolševici, jak se nazývali zastánci komunistické myšlenky, kterou už pro V.I.Lenina připravili dva kapitalisté, Karel Marx a Frederik Engels, zavraždili ruskou větev Romanovců a vyhlásili pod vedením Lenina SSSR. Chazariát připravil ještě jeden bonbónek pro ruský lid. Skrze tyto tři, T.G.Masaryka (původním jménem Tomáše Masaříka) a zároveň levobočka Franze Josefa I (vládce Habsburské říše), také Rastislava Štefánika a Edvarda Beneše, zorganizovali vojenskou jednotku, která se rekrutovala z dezertérů a zajatců na ruské frontě, a dali jí název ČESKOSLOVENSKÁ LEGIE. Ta vykonala špinavou práci a ukradla z Ruska pro chazariát zlatý poklad. S tím R.Štefánik nesouhlasil a tak skončil předčasně na smetišti dějin. Za odměnu tito dva přisluhovači a vysoce zasvěcení Illumináti dostali vládu nad částí rozložené Habsbursko-Uherské říše. Historikové samozřejmě budou proti tomuto popisu, protože pro lid těch dvou bezvýznamných a skoro vždy vazalských zemí z nich vytvořili modlu. Stejně, jako ji vytvořili z bezpáteřního opilce Václava Havla.

   Cílem chazariátu bylo Rusko co nejvíce oslabit. To se mělo stát surovinovým přívěskem západu skrze chazarský trockistický socialismus. Soudruh Lenin Uljanov se krátce po revoluci nakazil syfilitidou a tak nečekaně umírá v roce 1924. Boj o moc v SSSR vyhrává Stalin a ten má kolem sebe ale trochu jiné rádce než Trockij. Stalin se chazariátem úmyslně démonizuje, protože nedovolil, aby se z Ruska stal surovinový přívěsek. Než došlo k jeho plnému ukotvení, musel jít chazariátu několikrát na ruku. Ten jej donutil k tomu, aby tomu nejlepšímu národu světa, za který se USA vydávají, zaplatil obilím z Ukrajinských polí a tak došlo ke známému hladomoru. Pokud by to neudělal, tak by se nestal dostatečně nezávislým. Mohli bychom o špinavostech chazariátu napsat ještě mnoho, ale to si prosím vyhledejte sami. Nic není náhoda. Chazariát tak připravil nevědomky Stalina na to, aby brzy převzal korunu krále Severu.

   Nyní se musíme vrátit do Německa. Dne 20.04.1889 se v rakouském městečku Braunau am Inn narodil pralevoboček Rottschildů Adolf Hitler. Jeho oficiální životopis je značně nepřesný, aby nebylo na první pohled jasné kým byl. Tento nadaný umělec s výraznými chazarskými rysy a postavou falešného žida, se stal prostřednictvím okultního spolku Thule, připravovanou figurou pro období přerušené Velké války. V letech 1909-1911 možná až 13, zde jsou velké nesrovnalosti, prodělal své školení chazariátem ve Velké Británii. Svědectví o tom podala jeho neteř a dcera jeho nevlastního bratra Aloise v dokumentu „Můj strýček Hitler“.

   Tento údajně zneuznaný desátník za takzvané První světové války, byl chráněn před přímým nasazením, aby mohl poté zaujmout vůdčí roli ve fašistickém Německu. Jeho NSDAP (hlavně on), dostávaly štědré dary od amerických průmyslníků a dalších osob. Více informací o skrytém financování Adolfa Hitlera najdete v knize „Třináct pokrevních satanských dynastií, které chtějí ovládnou svět“ od katolického kněze Robina de Ruitera. Co tento spisovatel opomíjí je to, o čem tak nerada slyší katolická populace. Ale Daniel na tuto informaci nezapomněl. Tak si to připomeňme.

One thought on “Kapitola 32.

Comments are closed.