Brožura v PDF: Láska, nebo obchod?

Spread the love

Na žádost opět dávám k dispozici brožuru o Lásce, která nesmí být obchodním vztahem. Sepisoval jsem jí v čase, kdy mne nebeský Otec učil, jak psát. Dnes bych závěr pojal s hlubším porozuměním, protože to bylo sepisováno před Časem konce, kdy mi byly teprve otevírány oči. Přesto zde nalezneme důležité myšlenky.

Chceme-li ve vztahu dosáhnout potřebné harmonie, musíme se naučit být trpěliví a také upřímní k sobě samým. Snad v ní nalezneme některé odpovědi, které si ve vztazích klademe. Kde děláme chyby, jak muži, tak ženy.

Publikace je ke stažení a volně šiřitelná. Pokud je zde moudrost, pak vzdejme díky tomu, kdo ji poskytl. Aktualizováno se skutečným jménem našeho Krále, Pána Jehošuy Krista.

Jak bylo možné vidět v předchozí verzi, byla psána v čase, kdy jsem ještě nepochopil, že Je-sus (Ježíš) není to skutečné jméno Krista. Ještě nebyl proto ten správný čas, ač jsem už jeho skutečné jméno znal, že jím je Jehošua. Pokud mohu poprosit bratra Bolka, protože má u sebe originál, aby upravil to PDF do správného porozumění Beránkova jména s Ježíš na Jehošua.

S Agape Váš bratr Igi