Prigožin kontra Putin, nebo Prigožin a Putin?

Spread the love

Teď jsem nahlédl do dvou posledních článků na AEnews. Kdyby pan VK přijal za své, co jsem už v roce 2015 napsal na stránkách AEnews, pak by porozuměl. Je to biblické pane VK, proto se zde jedná o něco jiného. Význam jména Vladimír Vladimírovič Putin je odpovědí na proces, který se odehrává. Jsou kolem Putina Vlasovci? Jsou. To je jeden z aspektů. Zde však se jedná o post Osmého krále a kdyby jste si pamatoval výroky těch, co něco znamenají ve světě řídících procesů. Pak byste pochopil.

Jak říká pan smrtka ve hře Járy Cimrmana Posel z Liptákova: „My nesmíme ani naznačovat.“ . Přesto byste se měl zaměřit na jeden výrok, který před časem pronesl jistý pan But, obchodník se smrtí, jak jej nazývají v USA, poté co byl vyměněn za drogově závislou basketbalistku Grinerovou. Ten prohlásil po návratu do Moskvy. Nebudu asi úplně citovat přesně:

Když jsem telefonicky mluvil s Vladimírem Putinem, tak mi oznámil, že brzy odejde na výše postavené místo, než je prezident Ruska.

Zde je řečeno vše. Samotný Vladimír Vladimírovič Putin, jehož jméno znamená VLÁDA SVĚTA VLÁDA SVĚTOVÉHO MÍRU JE SPOUTÁNA S INSTITUCÍ. Co se musí reformovat, aby určitá instituce byla skutečně funkčním obrazem politického divokého zvířete ze Zjevení 13:1,2? Co do prestiže je nejvyšší post v této světové organizaci víc, než hlava jedné země.

Kdo musí obsadit uvolněné křeslo na postu prezidenta RF? Člověk, jako Medvěděv, který když byl u vesla, tak jen škodil všem zájmům Ruska, nebo ten, kdo pro záchranu své vlasti nasazoval vlastní život přímo na bojišti? Jen tři muži na vrcholu Ruské moci znali v březnu 2021 to, co má král Severu vykonat. Že je to biblické. Putin, Šojgu a Gerasimov. Ani Pjakin nechápe, proč jednají Šojgu a Gerasimov tak, jak jednají. Natož nějaký Strelkov, který slouží jako určitý informační narativ, podobně jako vy a jako například nějaký Petr Cvalín, který v pořadí přesně, už nejde zjistit.

Co však tento mluvčí pro obecenstvo ČR a SR prohlásil dne 11. května 2023, tak ten je evidentně už více v obraze, než vy:

Kadyrov prohlásil, že chce vybudovat „armádu na ochranu utlačovaných národů před Západem“. To znamená, že pomůže každému národu ve východní Evropě, který se bude chtít osvobodit od vlivu státní elity. Pro Západ toto ale znamená konec. Například československý národ na Slovensku je silně proruský. O to více tamní státní elita dosazuje na vysoké posty své lidi. Ze všech zemí ve východní Evropě státní elita jedná nejtvrději v České republice. Česká republika by měla jít příkladem ostatním národům ve východní Evropě a měla by jakožto první země změnit systém. A v budoucnu i plnit úlohu le condor sanitaire mezi chalífátem na Západě a civilizovaným Východem.

Nezapomeňme, jakou máme vlajku. Má dva pruhy, horní je bílý, spodní červený. To znamená, že jsme pod přímým vlivem a ochranou světového řízení. A modrý klín znamená pozitivní nejdůležitější vzkaz a symbol. Jakékoli pokusy o změnu československé vlajky musí být zamítnuté.

Mimochodem, vedle Putina na vojenské přehlídce ke Dni vítězství seděli Gennadij Zajcev, který velel obsazování ministerstva vnitra v Československu v roce 1968 a Jurij Dvojkin, který potlačoval od roku 1944 vzpouru na západní Ukrajině. Tímto opět bylo řečeno, jaký osud čeká Českou republiku po přestavbě světa.

S tím modrým klínem je to samozřejmě trochu jinak, podobně jak i vy jste to interpretoval nepřesně, protože tak to mocní za vámi i za tímto mluvčím chtějí. Praha je okultní centrum světa a je pohárem v rukou těch, kdo ji ovládají, ale protože ji vybudovali ti, kdo jsou spřízněni krví s Judou a ostatními Jákobovými syny, na půdě Slovanů, s kterými se promísili po roce 586 př.n.l. a modří z Chazárie a Egypta s nimi o ten duchovní okultní pohár zápasí, proto je tam ten modrý klín. Se Slovenskem to nemá nic společného. To se vykládá těm, kdo nemají vědět.

Tento mluvčí potvrdil má slova, jakým vzkazem byli ti dva veteráni vedle Putina na přehlídce na Rudém náměstí 9. května 2023. On i ten Chabad už musí pomalu, ale jistě srazit podpatky a smířit se s tím, jak skutečná přestavba světa po válce proběhne. Takže víc naznačovat nebudu. Kdo zkoumá Písmo, ten jistě pochopí, kam tím vším mířím. Proto čas ukáže, zda vidím správně, protože bez moudrosti ze shora by to fakt nebylo možné. Proto já nejsem nic.

Vše co vidíme se odehrává přesně tak, jak je potřeba, aby se to odehrálo. A ti Vlasovci, ti už mají také své jisté, v tom se Pjakin nemýlí. Proč? Protože je zasvěcen do operace Golgota.

Igi

POKRAČUJTE ZDE