Napsal mi pan Jiří Havel. Musím napravit svou chybu, které jsem se nedopatřením dopustil

Spread the love

V mém článku „DO JEDU NAMOČ OŠTĚP A ŠÍP……“ jsem vložil FB odkaz, který jsem mylně zaměnil za vyjádření pan Jiřího Havla, ač se jednalo o hudebníka, pana Jorka. Omyl vznikl tím, že jsem pana Jorka viděl někde vystupovat v souvislosti s hnutím Česko na prvním místě a pana Jiřího Havla jsem zaregistroval také, ale jeho skutečnou podobu jsem si nezapamatoval. Proto došlo k záměně.

Pan Jiří Havel mi napsal toto:

„Milý Igi, nevím kdo jste, ale to vyjádření o kterém tady píšete není moje, ale muzikanta Jorka, který hrál na demonstracích svojí píseň“ Česká republika na prvním místě“, bohužel tady píšete nepravdy a korunuje tyto tím, že za mě vydáváte někoho jiného a jeho vyjádření. Uveďte to na pravou míru. Diky

Praha hraje svojí roli, ale máte to propletené. Vidím že hledáte spojitosti na základě vlastních doměnek a konstruktů.
Pozor na polopravdy. Je úsměvné sledovat, jak mícháte jablka s hruškami.

Zdraví Jiří“

Měli jsme dnes za mne krásný, asi hodinový rozhovor, kde jsme si vyjasnili naše pohledy na probíhající události. Ještě jednou se veřejně omlouvám za tuto mou chybu. Pro mne je potěšující to, že jsem mohl panu Jiřímu hlouběji ukázat na dnešní dobu z pohledu Písma. Ukázali jsme si směr, on ten svůj a já ten, ke kterému mne vede nebeský Otec, JeHoVaH (Jehova) Bůh. Věřím, že to nebyla náhoda. Myšlenky, které jsme si vyměnili, jsou si v mnohém podobné.

Jiří Havel
pan Jorek

Kéž Vám pane Jiří nebeský Otec projeví přízeň a sám Vás k sobě přitáhne, abychom chodili cestou života, po které máme chodit.

S Agape Igi