Tak co si o tom myslíte? Zásah Stvořitele, Satana, či jen náhoda?

Spread the love

Já na náhody nevěřím, kór v tomto případě. Myslet si, že Bětka měla přízeň Stvořitele nebe a Země, JeHoVaH (jehovy) Boha, tak to si může myslet jen ten, kdo Písmo četl pod vlivem Velkého Babylonu, nebo jej viděl z rychlíku ve stanici, kde ten rychlík nezastavoval.

Svatý, svatý je JeHoVaH (jehova) vojsk a s ničím nečistým nemá nic společného! Alžběta II. byla známá svými Satanskými rituály. Poslední, který jsem viděl, byl ten, když rozsvěcovala skrze tlačítko ve tvaru zeměkoule světýlka ve tvaru DNA a zavěšené na stromu, který měl symbolizovat strom života. Ta zrůda se přitom velmi dobře bavila a byl to rituál ke změně DNA, k odstranění podpisu nebeského Otce na chromozomech skrze agendu Cokoliv 19.

Kdyby existovalo peklo, tak tam jede první třídou. Soud ji čeká po vzkříšení za 1000 let, jsem zvědavý, zda se bude na něm usmívat, jako při tom rituálu. Už aby byl konec tohoto ničemného světa, protože Satan jak vidíme, se nám lidem vysmívá, až se za břicho popadá. Už se ti Satane brzy dostane pozornosti. Budeš moci o své ničemnosti přemýšlet skoro tisíc let.

Dejme si velký pozor na jeho znamení a kejkle, protože projekt Blue beam (Modrý paprsek), všimněme si barvičky už taky stále více a více rozjíždí. Už jsou některá videa hodně realistická. Protože mu bude dovoleno dělat zázraky, je potřeba se mít před ním na velkém pozoru.

Vždy se v takovém okamžiku, kdy uvidíme nějaké to jeho kouzlo, dotazujme našeho nebeského Otce, zda tomu co vidíme, zda tomu máme věřit. Kristus varoval, že i vyvolené by podvedl, pokud by se nedotazovali. Show začíná a začal u své nejvěrnější služebnice. Pozor na to! Varoval jsem předem.

Váš bratr a Pánův otrok Igi.

One thought on “Tak co si o tom myslíte? Zásah Stvořitele, Satana, či jen náhoda?

Comments are closed.