Ria Novosti přinesla dne 7.6.2022 tuto zprávu o biologických zbraních vyráběných na Ukrajině

Spread the love

Novinky a Seznam rádi informují o čem píší ruská média. Tak si dovoluji přinést jednu zprávu. Ale bez cenzury a ironie. Protože jsem sloužil u chemického vojska bývalé Varšavské smlouvy, jsou tyto informace velmi znepokojující. Něco takového mohou nechat vytvářet jen velmi nemocné mozky.

MOSKVA, 7. června – RIA Novosti. Množství patogenů, nebezpečných patogenů, které byly vyvinuty v ukrajinských laboratořích pro vojenské biologické projekty s podporou Spojených států, by stačilo na zničení nejen všech obyvatel Ukrajiny, ale i obyvatel sousedních zemí, říká mikrobiolog, bývalý člen Komise OSN pro biologické a chemické zbraně Igor Nikulin.

Ze zpráv, které jsme viděli, je jasné, že Ukrajinci a Američané zničili stovky stejných nádob s nahromaděnými, tak říkajíc patogeny. A mluvíme dokonce o tisících litrů, což naznačuje, že nejde o laboratorní studie.“ ale už nějaké průmyslové množství,“ řekl Nikulin v dokumentu o vojenském biologickém výzkumu na Ukrajině , který připravil Vyšetřovací výbor Ruské federace a zveřejnil jej na kanálu YouTube ministerstva. „Toto množství může zabít celou populaci nejen Ukrajiny, ale i všech okolních zemí. Proto už se bavíme o průmyslové výrobě komponentů biologických zbraní,“ zdůraznil expert.

Podle Nikulina představovaly nekontrolované biologické experimenty na Ukrajině obrovské nebezpečí nejen pro její občany, ale i pro obyvatele sousedních států: Ruska, Běloruska , Polska , Maďarska , Rumunska a také Podněsterské moldavské republiky . „A nyní, když vezmeme v úvahu skutečnost, že miliony uprchlíků spěchaly do Evropy , pak (vytvořily hrozbu) pro celou Evropu, včetně západní,“ dodal Nikulin.

Generálporučík Igor Kirillov , vedoucí sil radiační chemické a biologické ochrany ( RCBZ ) ruských ozbrojených sil , již dříve uvedl, že na území Ukrajiny byla vytvořena síť více než 30 biologických laboratoří, které pracují v zájmu Pentagon . Vše pro pokračování amerického vojenského biologického programu  bylo z Ukrajiny odstraněno po zahájení ruské speciální vojenské operace, řekl.

Oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zakharova uvedla, že Rusko v souvislosti s fakty o vojenských biologických aktivitách USA na Ukrajině nevylučuje zahájení konzultačního mechanismu podle Úmluvy o zákazu biologických a toxických zbraní. Práce v rámci amerického vojenského biologického programu na Ukrajině jsou podobné těm, které provádí japonská armáda z oddělení 731, kde byly prováděny nelidské experimenty na lidech, upozornil Kirillov. Vědci ze Spojených států provedli potenciálně nebezpečné testy biologických léků na pacientech v psychiatrické léčebně ve městě Merefě v Charkovské oblasti , řekl Kirillov. Pentagon navíc prováděl nelidské experimenty na občanech Ukrajiny v psychiatrické léčebně č. 1 ve vesnici Strelečije, také Charkovská oblast. Zde byly hlavní kategorií pokusných osob skupina pacientů mužského pohlaví ve věku 40-60 let s vysokým stupněm fyzického vyčerpání.

Ideology amerických vojensko-biologických aktivit na Ukrajině jsou vůdci Demokratické strany USA, protože příjmy ze zapojení řízených nevládních a biotechnologických organizací jim umožňují platit jejich volební kampaně, uvedl Kirillov. Podle ruského ministerstva obrany Joe Biden , bývalý viceprezident Spojených států za Baracka Obamy , koordinoval činnost vykonavatelů vojenského biologického programu a podílel se na finančních podvodech na Ukrajině. Podle ruského ministerstva obrany se investiční fond syna Joea Bidena  Huntera Bidena podílel na financování vojenského biologického programu Pentagonu na Ukrajině. Vedoucí oddělení a zaměstnanci Pentagonu, stejně jako jeho hlavní dodavatelské společnosti, se podíleli na vytváření komponent biologických zbraní, tyto společnosti byly přímo spojeny se synem Joe Bidena. V Rusku byla vytvořena parlamentní komise pro vyšetřování činnosti biologických laboratoří na území Ukrajiny. V čele komise stáli místopředsedkyně Státní dumy RF  Irina Yarovaya a místopředseda Rady federace  Konstantin Kosačev . Výsledkem práce komise bude zpráva prezidentovi a vládě Ruska, také mezinárodním organizacím a bude vytvořena k tomu příslušná dokumentace.

Vyšetřovací výbor Ruské federace již dříve zahájil trestní řízení ve věci vývoje biologických zbraní na Ukrajině. Od roku 2005 Spojené státy financovaly biologické programy na Ukrajině v celkové výši přes 224 milionů dolarů, podle Spojeného království. Vyšetřovací výbor Ruské federace navíc dokázal jasně vymezit okruh osob spojených s touto vojenskou biologickou činností.

KONEC TISKOVÉ ZPRÁVY

AEnews včera zveřejnilo video, na kterém promlouvá poradce Volodymyra Zelenského, nějaký muž jménem Michajlo Podoljak. Udělal jsem fotku z jeho videa. Podívejte se mu do očí. Viděl jsem takové oči jen u lidí, ve kterých bydlel démon. Proto není divu, že další zpráva, kterou si stojí za to přečíst na ruských mediích je ta o satanismu, o nalezených chrámech polovojenských jednotek Pravého sektoru, Azova, Aidaru a podobně, které nacházejí lidé na místech, odkud se tyto polovojenské bataliony stáhly.

Článek najdete zde. Říká se, že oči jsou bránou do „duše“ člověka. Neskutečná temnota je v nich. Naposled jsem viděl tyto oči tváří v tvář u jedné psychiatričky, kde na mne ten démon dělal dokonce kukuč v podobě protažených hadích panenek. Běžný člověk toto nevidí, protože kdyby viděl, pak by musel přemýšlet, co se vlastně v tomto čase skutečně děje.

Pokoj všem, kdo milují Právo a Spravedlnost.

Igi