Mléko – základ Lásky k našemu Stvořiteli

Spread the love

Dnes bych chtěl odkázat na jednu audioknihu na youtube. Je sepsaná tak, aby pomocí logiky člověk pochopil základ konfliktu, který byl příčinou dnešních těžkostí. A je v ní ukázáno, proč nebeský Otec připustil dnešní ničemnost. Že je to skutečně Agape, Láska založena na PRÁVU a SPRAVEDLNOSTI a zní PLYNOUCÍHO MILOSRDENSTVÍ.

Autor této knihy na základě vnitřní logiky, kterou nalezl v Písmu vysvětluje, proč se dostal náš nebeský Otec, JeHoVaH (jehova) k soudu. Proto knihu nazval Bůh před soudem.

Apoštol Pavel mluvil k Hebrejcům (Židům) ve svém dopise o duchovním mléku, tedy základním porozumění Božích věcí. Proč existuje zlo? Proč musel Kristus zemřít? Proč my lidé jednáme špatně? O čem je svobodná vůle? Toto vše je v této audioknize rozebráno na základě skutečného rozhovoru s jednou ženou během letu z USA do Německa.

Detaily, jako je víra autora, že Gabriel je arch anděl, což v Písmu nikde není, je detail, který není podstatný, stejně, že není použito skutečné a pravé jméno JeHoVaH (jehova). Proto doporučuji si tento sepsaný rozhovor poslechnout, abychom pochopili základ víry, základ Dobré zprávy o Království, které nebeský Otec skrze Krista připravil.

Nestačil jsem si poslechnout celou knihu a pravděpodobně se v ní objeví i nějaký jiný, pro základní porozumění nepodstatný rozpor. Proč? Protože je autor pod vlivem určitého náboženského domu. Hodnota této knihy je v logicky vystavěných argumentech, proč je Písmo důležitou knihou k porozumění našeho nebeského Otce.

Jinak je to učení Adventistů sedmého dne. Od 10. kapitoly je už kniha velmi založena na jejich naukách.

Přeji příjemný poslech všem, kdo hledají Pravdu.

Igi

2 thoughts on “Mléko – základ Lásky k našemu Stvořiteli

 1. You could certainly see your enthusiasm in the article you write.
  The world hopes for more passionate writers like you who aren’t
  afraid to mention how they believe. Always go after your heart.

  Translation:
  V článku, který píšete, bylo jistě vidět vaše nadšení. Svět doufá ve více vášnivých spisovatelů, jako jste vy, kteří se nebojí se zmínit, jak věří. Vždy jdi za svým srdcem.

  1. Děkuji za tento komentář.

   Thank you for this comment. Igi

Comments are closed.