Dnes bych těl vysvětlit v čem je nebezpečí různých esoterických praktik a jak selský rozum odhaluje, že se jedná o Satanovu a démonskou manipulaci

Spread the love

Protože jsem před několika dny psal o lidech v show byznysu, použiju jednu hudební skladbu z polské rockové scény, kdy tato hodně oblíbená kapela, Budka Suflera (nápovědní budka- sám název mluví za vše) vyprodukovala mnoho písní, kde je nádherně vidět, kdo je inspiruje a jak se vlastně démoni vysmívají lidem, že jim na to skočili. Na konci si pak můžete celou píseň přehrát i s klipem.

Píseň se jmenuje SVĚT PRÁVĚ TEĎ a uděláme si rozbor pěkně verše po verši, jak nic není před našima očima utajeno, ale pro strom nevidíme les.

Písně jsou vytvářeny proto, aby v nás zachovaly nějakou emoci, nějakou důležitou stopu. Je to vlastně určitý způsob, jak lidi manipulovat, aby si to neuvědomovali. Na druhé straně se tak dobře provádí projekt MK Ultra, nebo také Mind Control. Ne každá píseň musí být inspirována. Ale u těch skupin s velkým dosahem se dá říci, že každá skladba má svou inspiraci v duchovním světě.

Než jsem si osobně začal této manipulace víc všímat, často jsem sám přijal tyto skladby ke svým oblíbeným hitům. Například taková skupina Iron Maiden má mnoho písní, které nejsou až tak démonské, jak to na první pohled vypadá. Je v nich často hluboká pravda, ale sdělovaná tak, aby nás usměrňovala žádoucím směrem. Tím je bezmoc a beznaděj. U nás je mistrem v takových skladbách Daniel Landa. Cílem těchto písní je ventilovat vnitřní frustraci skrze píseň a tak utlumit vnitřní agresi. Pokud je při poslechu určitých skladeb konzumován alkohol, může taková skladba naopak agresi podpořit. Když posloucháme hudbu, tak nám dává pocit, že v tom nejsme sami a že tam někde v dálce máme spřízněnou duši.

Aby se v armádě utužil společný duch, mají vojenské celky vlastní bojové písně, skrze které se podporuje odhodlání bojovat s protivníkem. Proč jsou na demonstracích pouštěny různé skladby? Protože je potřeba dav sjednotit k cílům organizátora. Proto jsou politici šťastní, když si na své předvolební gulášky mohou pozvat někoho, kdo by hezky zazpíval. Ti co vše připravují a mají dostatek potištěných papírků, pak rádi připlatí, aby na scénu dostali právě tu konkrétní hvězdu, či hvězdičku, která bude dobře rezonovat s davem. V zákulisí se pak vyberou ty správné písně, protože volební gulášek má v myslích posluchačů zanechat pocit, jak to bylo fajn právě v dané době, kdy tam ten či onen soudruh řečnil.

Stačí si vzpomenout, jak velkou práci pro OF v roce 89/90 udělali například Karel Kryl, nebo Jaroslav Hutka a jak je vlastně zneužili. No Hutka by to i dnes udělal z přesvědčení, ale Karel Kryl, ten by jim nedovolil, aby vůbec někdo na jejich shromážděních pustil jeho nějakou píseň, natož, aby se toho dnes účastnil.

Takže píseň je velmi silná zbraň a v neřízeném davu to je panzerfaust. Nic se neděje na náměstích neřízeně. Krásně to je vidět na protestech 17. listopadu letos. V Práglu proběhlo několik demošek, žádná nic nevyřešila, některé však byly spontánní a jiné řízené. Protože se provalilo co na těch řízených mělo proběhnout, svolali se lidé na jiná místa. Tam chyběla potřebná aparatura a potřebné pódium. Najednou lidem postačila improvizace. Taky si hezky zazpívali, ale tak trochu jinak. Tohoto se bojí nejvíc všechny vlády. Takže rády platí řízenou opozici. Aby to vypadalo věrohodně, někdy se rozpoutá nějaké to násilí, aby to už už vypadalo, jak mají strach, ale moc dobře vědí, že nic se nestane. Tedy jim, pokud se někdo za oponou nerozhodl ten vládnoucí chlívek nahradit jiným chlívkem. Pak přichází na scénu živí mrtví, alias Žifčák student Šmíd, u nás jsme kultivovaní, naženou se na demošku děti, které dostanou co proto, a pak už se jenom čeká, až se tátové a mámy zvednou od televize, aby začali křičet: „Děti si bít a zabíjet nedáme!“. A pak si ti tátové a mámy hezky zazpívají, pustí se jim zakazované písně z jejich mládí a dětství plné vzdoru a dav je sjednocen.

Loutky se vymění, někdo se obětuje, jako například Štěpán a opilec Havel tomu slušnému davu řekne: „Nejsme jako oni.“. Co zapomene dodat? JSME A BUDEME HORŠÍ JAKO ONI. On by to možná i řekl, ale to už organizátoři pustí na pódium jiného umělce, který dav rozezpívá svou písní. Dav se jako vlk nažral, spokojen jak on rozhodl a až za nějaký ten pátek pozná, že to byla jedna velká habaďura.

Ale o tom jsem psát nechtěl. Takže jdeme na tu písničku.

Kráčíme po špičkách, životem tančíme.
Když už něco můžeme získat, chceme to najednou, hned.

Na celý text se musíme dívat z pohledu toho, kdo inspiruje. Zde se nám démoni vysmívají, protože reklama vede člověka k tomu, aby se nijak neomezoval. Zaplatíš za půl roku, tak proč by jsi si dnes dělal starosti. Je to jako tanec bez konce.

A  všechno bereme, co jen můžeme si bereme.

Protože jsme vám vnutili tento způsob života a vy nás hezky posloucháte

Chamtiví, krutí a v duši stále smutní

Přesto není vaše duše uspokojena a nevšímáte si, že je to vůči druhým kruté. Máte z toho všeho jen frustraci

Přesto nám něco chybí, protože nám něco na tom nevyhovuje.

Zatížili jsme vám vaši mysl, aby jste nehledali tam, kde máte hledat, kde by vaše duše byla skutečně nasycena.

Připadá vám, že to nebe je proti a proto je všechno zase špatně.

Nepřemýšlíte, ač věříte, že nějaký ten Stvořitel existuje, tak si myslíte, že se to děje z jeho vůle a je vám špatně.

Svět nyní (právě teď)

Toto vše pociťujete stále, protože vás máme pěkně ve svých rukou

Chceme být součástí

Velmi toužíte potom všem vlastně sami, my vám jen ukazujeme cestu.

Moc a víra (a víra)

Dali jsme vám touhy, ovládat a věřit

Je to všechno v nás

A stalo se to vaší osobností, protože nemáte čas přemýšlet

Svět nyní (právě teď)

Toto vše pociťujete stále, protože vás máme pěkně ve svých rukou

Chceme být součástí

Velmi toužíte potom všem vlastně sami, my vám jen ukazujeme cestu.

Strach a trest (a trest)

Váš vnitřní strach vás sám trestá, ale vy nevíte proč. Myslíte si že neexistujeme.

Všechno to v nás chce

Ač jsou to námi vytvořené touhy, přesto to berete za vlastní já

Kdo nás zbláznil

Ptáte se, jak je to vlastně možné, že se toto děje, vždyť to nedává smysl

Kdo, probudil v nás démony

Vy si myslíte, že to je ničemnost vašeho vlastního stvoření, že ty špatné věci děláte sami ze sebe a vůbec, ale vůbec jste nepomysleli na to, že to děláme skrze vás my.

Byl to náš přítel nebo nepřítel?

Když už se něco stane, tak si pak kladete otázku, zda ta rada, pod kterou jste něco udělali, zda ta byla od přítele, nebo nepřítele.

Vykoupí nás láska znovu?

Náš nejlepší nástroj je váš pocit osobního selhání, kdy přestáváte věřit, že vás Kristova oběť může zachránit. Vše jsme vám připravili tak, abyste upadli do léčky, a protože vlastně nevěříte, co skutečně je v Písmu a kde je potřeba obracet svou pozornost, nedůvěřujete tomu, že jste hodni, aby vás Kristus miloval.

A naděje, matka bláznů

Žít věčně, lépe a jinak, máte to zakódováno v srdci, ale my jsme vás přesvědčili, že taková naděje je jenom pro blázny a vy přece nechcete blázny být a tak si kladete stále stejnou otázku:

Jak jednou splatíme celý dluh?

Jo, kdybyste přijali Kristovu oběť jeho vykoupení, pak byste věděli, že dluh už byl zaplacený, že naše moc nad vámi už dávno skončila, ale to byste museli hledat nejprve svého Stvořitele, JeHoVaH Boha a jím byste se museli nechat vyučit, ale na to máme své vlastní triky, abyste tu pravou víru neobdrželi.

Kráčíme po špičkách, životem tančíme.

A opět hezky od začátku, další reklamu za reklamou na sny, které se vám nikdy nevyplní. Proto jste stejní

Bohatí a chudí, hledáme proroctví

My víme, že se necítíte dobře a je jedno kolik toho máte, stejně chcete znát svou budoucnost a proto jsme se na to vše dobře připravili. Jak?

Jsme jediní, kdo se ptá hvězd?

Přece vás nenecháme bez našeho vedení, abyste se začali dotazovat nebeského Otce. NE NE NE. Pěkně za našimi proroky. Osud jsme vám vytvořili, učení o ohřívači vody jménem karma a vy to milujete. Kdybyste použili selský rozum, vlastní moudrost, tak byste sami pochopili, jak hloupé je se dotazovat nějakých obrázků, čísel a planet na obloze, ale vy milujete hi story, AHOJ PŘÍBĚHY, tak šup šup za našimi kartáři, astrology a jinými opičáky, které jsme připravili různými cviky, jógou a podobně, aby nám otevřeli svou mysl a my jim pak řekneme, jak vás správně informovat. A vy jim za to platíte, oni si myslí že vám pomáhají protože přece ZDROJ, UNIVERSUM, KVANTOVÉ VLNY, NAPOJENÍ SE NA VYŠŠÍ VEDOMÍ. Ale to vše jsou naše myšlenky.

Když už jsme si někoho, koho navštěvujete hezky vychovali, tak by vám stačilo si povšimnout, jaké peklo dokážeme tomu stvoření ze života udělat, když se náhodou rozhodně nás opustit a začne svou mysl obracet ke Stvořiteli. Jo, kdybyste jenom věřili Písmu, že my se umíme proměňovat v anděly světla. Těm naším oddaným opičkám se umíme i různě zjevovat, jako víly a skřítkové. Jak my jsme jenom rozkošní když potřebujeme někoho utáhnout na vařené nudli. A vy nám to žerete hezky i s navijákem. A kdybyste tušili, že my pro vaše ovládání potřebujeme pouhou maličkost, nějaký ten předmět, protože mu přikládáte zvláštní vlastnosti, které nemá, tak tehdy se nám zasvěcujete. Snad si nemyslíte, že vám to budeme věšet na nos.

Svět nyní (právě teď)

refrén a myšlenky se opakují a končí tím, co potřebují, abychom si my lidé mysleli.

Jak jednou splatíme celý dluh?

My žádný dluh už splácet nemusíme, už je zaplacen. Co skutečně musíme? Obrátit svou mysl a srdce k nebeskému Otci, vyznat mu svůj hřích (dluh), své chyby, prosit o jeho poučení a poprosit jej ve jménu Jehošuy Krista, který ten dluh za nás splatil, aby nám Otec odpustil a Kristus pak mohl naše dluhy vzít na sebe.

Jak krásně vidíme, smějí se démoni lidem skrze lidi a to jenom proto, že ví, co dokáže píseň. Tak si tu jejich píseň poslechněte sami, jak mistrně je zhudebněna. To také není náhoda.

To, co máme na krku nám nebeský Otec nedal k tomu, aby nám nepršelo do těla a mohli se najíst, napít, dívat se očima a slyšet. Dal nám to k přemýšlení, abychom se dotazovali Jeho. Takže žádné esoterické vyprazdňování mysli, ale vědomé modlitby a dotazování se v Jehošuově jménu a nezapomeňte prosím na to, že nebeský Otec se jmenuje Jehova-h, abyste se k němu dovolali, všechny ostatní náhražky jsou automatickým přesměrováním na Satana a démony.

Reinkarnace, karma zdarma a podobně jsou opět Satanova škola, protože musel po smrti Adama a Evy vysvětlit tu lež v zahradě Eden, že nezemřou a proč zemřeli. Satan se velmi snaží dokonce Písmo používat k tomu, aby dokázal tento nesmysl. Nebo vy sami něco vytvoříte, pak to necháte zničit a opět vytvoříte a pořád dokola. Není nebeský Otec dokonalý, aby toto nemusel dělat? Pokud by toto chtěl, tak proč brečíte nad ztrátou příbuzných? Vždyť je to přece super, NEBO NE?

Pokud ne, tak proč se nepodíváte sami do Genesis 3. kapitoly, co Satan udělal. Nebo si někdo myslí, že by vám chtěl nebeský Otec lhát? Selský rozum prosím všem.

Ať je posvěceno Otče tvé jméno na vždy, protože jsi to ty sám, kdo nemůže lhát a ty PŮSOBÍŠ, ABY SE STALO  D O B R É !!! Ve jménu Jehošuy. Amen

Váš a Kristův bratr Igi.