Situace dnes v úterý 07.12.2021

Spread the love

Než zveřejním důležitý text, který se nyní překládá i do angličtiny, protože jej mám zveřejnit pro celý svět, vkládám obrázek, který opět asi řekne více než tisíc slov.

Byl jsem veden k tomu, když začala La Palma letos znovu svou vulkanickou činnost, abych tento ostrov sledoval. Jak můžete najít v mých starších článcích, zadejte do vyhledávače slovo La Palma, vysvětloval jsem, že významný geolog a odborník na seismickou činnost varoval, že není otázkou jak La Palma skončí, ale kdy se to stane. Sami můžete vidět poškození ostrova.

Pokud se tato část zhroutí do oceánu, vytvoří vlnu cunami. Počítačové modely říkají, že k břehům USA může dorazit v nejlepším případě vlna vysoká 50 m, ale jsou i propočty, že to bude 100 m plus.

Pokud se naplní, že hora, která hoří, padne do moře, skutečně může způsobit i doslovně to, co se má dít při druhé trubce.

A druhý anděl zatroubil na svou trubku. A něco jako velká hora hořící ohněm bylo vrženo do moře. A třetina moře se stala krví; a třetina tvorů, kteří jsou v moři a mají duši, zemřela a třetina lodí ztroskotala.“ (Zjevení 8:8,9)

V duchovním ohledu už dle mého porozumění trubky zazněly, tedy těch pět, ale aby nám bylo jasné, že vše je naplňováním proroctví, může být tato událost i fyzická. Trubka totiž zní k povelu, ale následky mohou přijít až později. Pokud se podíváme na první zatroubení, pak to připomíná vojenský konflikt, který je už nyní neodvratný. Více v prohlášení, které jsem obdržel už na jaře letošního roku, kdy věci začaly nejprve na duchovní úrovni a teprve nyní přechází do fyzické realizace. Tehdy jsem byl mnohými nazván falešným prorokem.

Nemám se líbit lidem, ale nebeskému Otci JeHoVaH Bohu a Jehošuovi. Ať jsem raději já prohlášen za skutečného lháře a náš Otec jako vždy pravdivý.

Pokoj vám všem váš a Kristův bratr Igi.