Domino padá a s ním přichází Norimberk 2

Spread the love

Kdo by nevěděl co je to Norimberk 1, tak jenom v krátkosti vysvětlím. Odehrál se po skončení Velké války rozdělené na dvě části a byli na tomto soudu souzeni ti, kdo se podíleli na zločinech proti lidskosti.

Polský parlament založil vyšetřovací komisi, která se spojila s Dr. Reinerem Fuellmichem, který vyšetřuje zákulisí kolem procesu Cokoliv 19 a podal mezinárodní žalobu do Haagu pro lidská práva, aby byl ustanoven nový mezinárodní soud Norimberk 2., kde budou souzeni politici, byznysmeni, lékaři, farma lobby za rozpoutání genocidy národů, která je z hlediska mezinárodního práva nepromlčitelná, za rozpoutání neexistující pandemie, nastolení apartheidu a korporátního fašismu.

To, že se Polsko stalo oficiálně první zemí, která začala na parlamentní úrovni zkoumat, co vše se událo během posledních dvou let, je první uvolněnou dominovou kostkou celého domina, které odhalí jednu část Satanovy synagogy. Tento proces ukazuje, že jsme se skutečně posunuli velmi blízko k samotnému příchodu Krista a nastolení jednohodinové vlády Osmého krále, jak o to mluví Zjevení 17. kapitola. Vkládám video, kde si ti, co umí polsky, mohou poslechnout tiskovou konferenci k tomuto tématu.

Takzvaná vládní opatření, které nám pan Babiš a pan Adam Vojtěch, démoni v lidských tělech nyní nařizují, je jen psychologický nátlak, aby se lidé zvedli a šli bojovat jeden proti druhému. Je to psychologický nátlak, aby lidé začali volat po lidském zachránci v podobě Osmého krále. Více je už dávno odhaleno v mých starších článcích.

Původní video na YouTube bylo smazáno, ale našel jsem jiné Audition with Dr Reiner Füllmich for international lawsuit Nuremberg, kde si musíte zapnout automatické anglické titulky a pak si je v zubatém kolečku přepnout na český překlad.

Pokud by chtěl někdo udělat překlad, nemám na to časový prostor, nechť jej prosím vytvoří v psané formě a zašle na redakční email. To nejdůležitější sdělení jsem vám vysvětlil.

Další informace si můžete najít zde na Otevři svou mysl, kde si vyberete podle potřeby. Všechny jsou s českými titulky a některé i s českým dabingem.

Váš a Kristův bratr Igi.