Pane doktore Štěpáne Juško! Jsem zvědav, zda vám pojištění + dobrý právník bude stačit před Božím soudem?.

Spread the love

Jak jsem rád pane Juško, že nejsem vaším pacientem. Rád zveřejňuji vaše vyjádření pro 5% lidí, kteří se mají cituji: „KURVA PROBRAT!!!!“. RÁD BYCH VÁM NEJPRVE POLOŽIL PÁR DOTAZŮ, protože věřím, že se k vám má slova dostanou.

Ve svém láskyplném vyjádření píšete, že už 2 roky padáte na hubu, ale jak je vidět ve velkém rekonstruujete, že? Předpokládám, že vám nesmrdí očkovat, neboli správně GENOVĚ UPRAVOVAT SVÉ POSLUŠNÉ PACIENTY. Kolik už teček vaše sestry, předpokládám, že vy osobně ne, jste už z procesoval? Můžete nám číslo prozradit?

Je pravda, že za každou tečku máte bonus 300,-Kč u pacientů do 65 let?

Je pravda, že se vám zvedá bonus o 80,-Kč za každou tečku u pacientů nad 65 let?

Nebude tato motivace tím, že vykřikujete, že by v USA to někdo u soudu prohrál a stálo by ho to miliardy? Proto to musí být dobré?

Pane Štěpáne Juško, není povinností absolventa medicíny se celoživotně vzdělávat a ověřovat si data, jak určitý preparát funguje?

Můžete nám, čtenářům NEJVIC-INFO sdělit, kolik hodin jste za poslední rok věnoval samostudiu vědeckých studií a kritických článků ne na Seznamu.cz, ale ve skutečně odborných časopisech, abyste skutečně svým pacientům, kteří se rozhodnou dát si tečku, abyste JE INFORMOVANĚ POUČIL?

Seznamujete je s vedlejšími účinky srdečníkového svalu, s výskyty sraženin, se ztrátou vidění a sluchu?

A to je jenom část hlášených vedlejších účinků do systému VAERS. Jak se vám dívá do očí pozůstalým, když vám přijdou oznámit, že jste přišel o pacienta krátce na to, co jste jej nechal otečkovat?

Vyplňujete poctivě všechny nahlášené vedlejší účinky na SUKL, kde se mají hlásit do systému?

Předem děkuji za vaše vstřícné odpovědi, které mi zašlete prosím na izbible@seznam.cz, abych mohl čtenáře informovat, jak k problému genetické úpravy skrze genovou terapii přistupujete. Obsah vašich stránek jsme za zálohovali, aby nedošlo k nějakému nedorozumění.

S pozdravem Igor Zemánek, Kristův bratr.

Text pana Štěpána Juška s titulem MUDr.:

„POKUD SE NEDOVOLÁTE, ZKOUŠEJTE, PROSÍM, OPAKOVANĚ!NEBO NAPIŠTE NA  MAIL. DENNĚ VOLAJÍ DESÍTKY LIDÍ, TELEFON ZVONÍ PRAKTICKY NEPŘETRŽITĚ….

MIMOŘÁDNÁ „DOVOLENÁ“ 01.-10.12.2021 Z DŮVODŮ (PRAVDĚPODOBNÉHO) STĚHOVÁNÍ ORDINACE + ZDRAVOTNÍ DŮVODY, ZASTUPUJE JAKO VŽDY MUDR. BLUMEL!!!!!! OTÁZKA: KDY BUDETE ZPÁTKY V PEČKÁCH? ODPOVĚĎ: AŽ TO BUDE HOTOVÉ. JÁ NEMÁM ŽÁDNOU MOŽNOST TO OVLIVNIT, ZÁLEŽÍ NA ŘEMESLNÍCÍCH…..

OČKOVÁNÍ COVID, CHŘIPKA, PROTILÁTKY ATD. V PŘÍSLUŠNÝCH ZÁLOŽKÁCH. 

TESTUJTE SE SAMI DOMA ANTIGENY, DLE VÝVOJE POSLEDNÍCH DNÍ TO MÁ VELKÝ SMYSL!!!!

VÁŽENÍ NAŠI PACIENTI, PŘEDEM CHCI PODĚKOVAT 95% Z VÁS (OPRAVA), KTEŘÍ SE I ZA PANDEMIE CHOVAJÍ SLUŠNĚ, OHLEDUPLNĚ A INTELIGENTNĚ. KOLEGOVÉ OBVOĎÁCI NAPŘÍČ REPUBLIKOU MI MŮŽOU JEN ZÁVIDĚT!! SAMI MAJÍ O POZNÁNÍ HORŠÍ KLIENTELU!!

PRO ZBÝVAJÍCÍCH 5%: LIDI KURVA PROBERTE SE!!!!

1. ZDRAVOTNÍCI NEJSOU VAŠIMA SLUHAMA. NENAPADÁ VÁS, ŽE ZATÍMCO SI SEDÍTE NĚKDE V KANCLU (NEBO JINDE) A ŘEŠÍTE PÍČOVINY, MY JSME V TĚCH SRAČKÁCH SKORO 2 ROKY A PADÁME NA DRŽKU? A LIDEM VE VAŠEM OKOLÍ JDE KOLIKRÁT O HOLÝ ŽIVOT? PAK CHODÍTE OTRAVOVAT K DOKTORŮM. S PROBLÉMY, KTERÉ KOLIKRÁT ANI NESOUVISÍ S VAŠÍM ZDRAVOTNÍM STAVEM, JSOU NICOTNÉ… KDE JE NĚJAKÁ OHLEDUPLNOST, SEBEREFLEXE? ZAMĚSTNÁTE MĚ NA PŮL HODINY, ŽE MÁTE NÁROK NA NĚJAKOU MASTIČKU NA PRDEL, CO BY VÁS JINAK STÁLA 100 KORUN? PŘITOM PROKOUŘÍTE A PROCHLASTÁTE 100X TOLIK? MEZITÍM SE NEDOVOLÁ NĚKDO S COVIDOVOU PNEUMONIÍ A MŮŽE UMŘÍT!!!!!!! ŽE SI PLATÍTE ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ (COŽ JE MIMOCHODEM ZÁKONNÁ POVINNOST) NEZNAMENÁ, ŽE JE ZDRAVOTNICTVÍ KRÁM, KDE SI VYBÍRÁTE VŠE, CO CHCETE ZADARMO!! PANÍ MI VOLÁ, ŽE JÍ MÁM JET VYZVEDNOUT LÉKY DO KOLÍNA, PROTOŽE DĚTI JSOU ZROVNA V PRÁCI (OBA SAMOZŘEJMĚ AUTEM). TO JSTE SE OPRAVDU POSRALI?? JÁ UŽ TO PROSTĚ NEHODLÁM TOLEROVAT. KDO SE BUDE CHOVAT JAKO BEZOHLEDNÉ PRASE, TOHO VYHODÍM A KLIDNĚ TO CELÉ NAPÍŠU NA WEB VČETNĚ JMEN! AŤ VIDÍTE, JAKÉ MÁTE SOUSEDY!! MÁM VYSOKÉ POJIŠTĚNÍ + PAUŠÁL NA DOBRÉHO PRÁVNÍKA, TAK SI MĚ PAK KLIDNĚ ŽALUJTE… A POPRAT SE UMÍM TAKY!!

2. CO MÁTE DOPRDELE POŘÁD S TÍM OČKOVÁNÍM? CELÝ ŽIVOT DO SEBE SYPETE SRAČKY PLNÝ CHEMIE, ÉČEK, A ANTIBIOTIK, JSTE TLUSTÍ JAK JATEČNÍ PRASATA, KOUŘÍTE, CHLASTÁTE, JEZDÍTE BEZOHLEDNĚ V AUTĚ, NECHÁTE SI NAPÍCHAT INJEKCE NA ZÁDA, ANI SE NEPTÁTE, CO V TOM JE, ŽERETE PASTU PRO KONĚ, CO BY ODČERVILA CELÝ STÁDO, SOULOŽÍTE S POCHYBNÝMA PROSTITUTKAMA, PŘIPALUJETE SI KŮŽI V SOLÁRKU, NEDODRŽUJETE LÉČEBNÝ REŽIM…NA VŠECHNY VIRÓZY CHCETE HALDU ANTIBIOTIK, NA BLBEJ OPAR NEJLÍP ANTIVIROTIKA CELKOVĚ…
TO JE JAKO VŠECHNO ZDRAVÝ? MYSLÍTE SI, ŽE BY V USA, KDE HROZÍ ZA JEDINÉ POŠKOZENÍ ZDRAVÍ MILIARDOVÉ SOUDY VYPUSTILI DO OBĚHU NĚCO ZÁVADNÉHO? A I KDYBY – TROUFÁM SI ŘÍCT, ŽE NA COVID + OSTATNÍ NEMOCI,KTERÉ SE NEMŮŽOU ŘEŠIT KVŮLI ZAHLCENÍ ŠPITÁLU UMŘE NÁSOBNĚ VÍC LIDÍ!!!! NEJDE PŘECI JEN O VÁS,ALE HLAVNĚ O OSTATNÍ! ŽE SE MŮŽE NĚKDO NAKAZIT A UMŘÍT I PŘES OČKOVÁNÍ VÍ I UŽ I POMERANČ. ŽE NEMOC
PŘENÁŠÍ I OČKOVANÍ ROVNĚŽ. JDE ALE HLAVNĚ O VIROVOU NÁLOŽ. ČÍM VÍCE TOHO SVÉ BABIČCE (NEJEN) PŘINESETE,TÍM VĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOST, ŽE PROLETÍ KOMÍNEM!! JISTĚ VÁM PODĚKUJÍ I TI, CO NYNÍ TRPÍ JAKO PSI S ROZPADLOU KYČLÍ A NA OPIÁTECH ČEKAJÍ NA OPERACI…LIDI S RAKOVINOU, KTERÝM SE NEDOSTANE VČASNÉ DIAGNÓZY…S MRTVICÍ, KDYŽ VŠECHNY JIPKY BUDOU COVIDÁRIA…
DEMOKRACIE JE ZJEDNODUŠENĚ PRÁVO VĚTŠINY. NOVOU VLÁDU NÁM SNAD TAKÉ NYNÍ NESKLÁDAJÍ KOMUNISTI?
I NÁŠ VZOR A NEJVĚTŠÍ DEMOKRACIE NA SVĚTĚ USA ZAVÁDÍ TVRDÁ OPATŘENÍ (VIZ NAPŘ. NEW YORK), NYNÍ I RAKOUSKO…
MÁTE PLNOU DRŽKU VLASTNÍ SVOBODY. TA ALE KONČÍ TAM, KDE ZAČÍNÁ SVOBODA DRUHÉHO!!!!
STAČÍ PŘECI SELSKÝ ROZUM, NEMUSÍTE DOKOLA PAPOUŠKOVAT VŠECHNY PÍČOVINY Z INTERNETU!!!  CO JE TO ZA FRAJEŘINU, Z PRINCIPU ODMÍTAT TO, O ČEM VÍM VELKÝ HOVNO? PROČ SI NESROVNÁTE INCIDENCI U NÁS A VE SROVNATELNĚ VELKÉM PORTUGALSKU? NEBO NEKOUKNETE NA STRÁNKY AMERICKÉ CDC? ČELÍME 5. VLNĚ. MÁME ZKUŠENOSTI, MÁME PROSTŘEDKY…A JE TO JEŠTĚ HORŠÍ…SMUTNÉ…LIDI I VLÁDA NA TOM MAJÍ STEJNÝ PODÍL…

POKUD S NÁMI NEJSTE SPOKOJENI, PROČ NEPŘEJDETE K JINÉMU PL? NIKDO VÁS NEDRŽÍ, NAOPAK!! DOVOLUJI SI JEŠTĚ UPOZORNIT, ŽE I MY MÁME ZÁKONNÉ NÁSTROJE PRO ODREGISTROVÁNÍ (UKONČENÍ PÉČE O PACIENTA).

TAKŽE NA ZÁVĚR: ŘEŠÍME JEN STAVY AKUTNÍHO OHROŽENÍ ZDRAVÍ, ČI ŽIVOTA Z DŮVODŮ COVIDU I VŠECH OSTATNÍCH ONEMOCNĚNÍ + MASIVNÍ OČKOVACÍ KAMPAŇ A ZAJIŠTĚNÍ PRAVIDELNÉ MEDIKACE. CÍLEM JE ZACHRÁNIT CO NEJVÍCE LIDSKÝCH ŽIVOTŮ!! S „S DROBNÝMA BOLÍSTKAMA“ ZA TOHOTO STAVU BĚŽTE LASKAVĚ DO HAJZLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MUDR. ŠTĚPÁN JUŠKA, PL ČERVENÉ PEČKY A RATBOŘ“