Očkování nefunguje! Roušky a respirátory dolů a už žádné testy, jediná možnost, jak se chránit před hysterií.

Spread the love

Asi tak jednoduše se dá shrnout výsledek statistiky, kterou zveřejnila televize Nova o počtu nově infikovaných v kategorii 65+. Proč se toto vše děje, jsme na těchto stránkách vysvětlovali mnohokrát.

Proč odmítnout nezákonné a protiústavní požadavky ministerstva smrti ohledně držhubného zakrývání dýchacích cest najdete v tomto videu. Pokud nebude odstraněna příčina a my budeme spolupracovat, protože je tu vytvořen strach, nebudeme mít nikdy skutečnou svobodu. Skutečné příčiny tohoto stavu si prosím najděte v předchozích článcích. Pokud sami nebudete chtít číst a vzdělávat se, protože se vám něco zdá hloupé, či nepravděpodobné, jenom proto, že všichni tvrdí, že něco neexistuje, pak nehledáme Pravdu, ale jenom papouškujeme to co nás někdo naučil.

Tato hysterie kolem Cokoliv 19 jasně ukazuje, jakou moc má STOKRÁT OPAKOVANÁ LEŽ. Krátké články jsou sice fajn, ale nikdy neodhalí skutečnou příčinu problému. Zkuste sami přemýšlet, proč nás systém odnaučil číst a proč nechce, abychom samostatně přemýšleli. Krásný zbytek dne všem.

Igi

Dále vizte „Názory občana na věci veřejné“ na FB