Ještě jednou o La Palmě. Proč?

Spread the love

Protože se nám začíná rozmáhat nešfar jménem CENZURA. Po mém vydání článku se na stránkách, které informují o zemětřeseních po celém světě on-line, se u La Palmy přestaly objevovat další místa výskytu zemětřesení. Že bych udeřil hřebíček po hlavičce?

Dnes jsem si přečetl na Novinkách.cz toto:

„Láva ze sopky Cumbre Vieja na španělském ostrově La Palma podle úřadů už vyteká ze čtyř puklin. Hlavní proud lávy se ve středu dostal do Atlanstkého oceánu, kde rychle tuhne a pozvolna zvětšuje rozlohu jednoho z Kanárských ostrovů. Ostrov nadále postihují menší zemětřesení, v sobotu doposud úřady zaznamenaly otřesy o síle až 3,6 stupně.“

Jih ostrova také postihuje série menších zemětřesení, v sobotu zaznamenaly úřady otřesy o síle až 3,6 stupňů. Stejnou sílu pocítil ostrov i během pátku.

Zdroj zde.

Velmi zajímavé rozhovory a články na téma La Palma vyšly na těchto zahraničních webech. Zde a zde.

Tito odborníci se shodují na tom, že někdy v budoucnu je jistotou, že se část ostrova roztrhne a zřítí do oceánu. Joan Martívulkaonolog je velmi znepokojen tím, co se pod povrchem děje, protože dochází k seismickým rojům, jenž jsou velmi slabými otřesy, které vlastně působí podobně, jako eroze vody, kdy kapky vody narušují povrch materiálu v čase, na který kapka vody působí.

Co znepokojilo zase mne, trochu jsem si od minule rozšířil znalosti, že vidím na mapě tyto body, které pravděpodobně ukazují umělý původ těchto záchvěvů, když vidím systematickou mřížku těchto záchvěvů, jak je zaznamenaly seismologické střediska. První obrázek je do období vydání prvního článku a druhý do 30.9.2021 kdy poslední zaznamenaný záchvěv je z 10:38 našeho času o síle 3,1 M. Jak nám odhaluje článek na Novinkách, byly zaznamenány další silnější otřesy. Akorát si už nemůžeme ověřit kde. Ptám se proč? Nebude to náhodou proto, že jsem si všiml něčeho , čeho si běžný člověk nepovšimne?

Doplněno o další místa od zveřejnění prvního článku

Pokud máme dostatek představivosti a vidíme přesné body zachycených otřesů, můžeme očekávat, kde skutečně nastaly další epicentra zemětřesení.

Dnes je seizmicky velmi aktivní Kréta, Řecký ostrov, kde síla maglitudy, tedy síly dosáhla tento týden škály 4,6 a způsobilo toto zemětřesení mnoho materiálních škod a také nějaké oběti na životech. Porovnejme to s tím co vidíme na La Palmě a tam.

Toto je celkový pohled na místa otřesů sedm dní zpět.

Zde je částečně zvětšený výřez, abychom viděli rozložení.

A zde je maximální přiblížení.

Co vidíme? Chaos, který jasně ukazuje, že se zde příroda vyřádila „sama“. Nejsou zde vidět body v liniích. Něco velkého přichází a někdo se snaží skrýt tuto událost tím, že vypnul zobrazovaní automatických dat přímo v konkrétním místě. Toto je selský rozum, ne konspirace, hoax a podobné bláboly, jak se strážci „pravdy“ snaží označit nepohodlné informace, když někdo na něco přijde a dá to na světlo, aby se zakrylo odhalení.

Zda se záměr povede není jisté, ale pokud čteme v Písmu toto:

A druhý anděl zatroubil na svou trubku. A něco jako velká hora hořící ohněm bylo vrženo do moře. A třetina moře se stala krví; a třetina tvorů, kteří jsou v moři a mají duši, zemřela a třetina lodí ztroskotala.“ (Zjevení 8:8,9)

pak by nás ta velká hořící hora mohla zajímat. Duchovní porozumění jsem předložil už dříve, ale zde může dojít i fyzickému naplnění, aby se někteří probudili z hlubokého duchovního spánku. V duchovním ohledu je tato událost už za námi, podle toho, jak mi bylo dáno porozumět těmto věcem. Sami se však musíte dotazovat, zda bylo mé porozumění správné. Od toho je tu nebeský Otec, Stvořitel nebe a Země, JeHoVaH Bůh a Jeho Syn Jehošua.

Pokud víme a známe výroky těch, kteří měli tu čest, stejně jako jsem měl několikrát i já, se samotným Satanem a ti lidé mu na rozdíl ode mne nějaký čas sloužili, že vydal tento příkaz: „VŠE MUSÍ VYPADAT TAK, JAK TO JE PSÁNO V BIBLI!„, pak to není nic divného, že bude falešné naplnění tohoto proroctví. Stát Izrael je toho zářným příkladem a mnozí si myslí, že to bylo z vůle nebeského Otce. Všichni čekají, až jim Satan nechá postavit třetí chrám a že tak poznají, kdy Jehošua přijde.

Satan není Venca z Horní Dolní, hloupý Honza, jak se snaží prezentovat, aby jeho Lži nebyly odhaleny. Dny plné nářků a strádání na viditelné úrovni brzy přijdou, aby si lidé přáli svého lidského zachránce, ale SKUTEČNÉ VELKÉ SOUŽENÍ, SPOJENÉ S NÁKUPEM A PRODEJEM UŽ TAKÉ DÁVNO NASTALO A DNES JE TO PŘESNĚ ROK OD JEHO POČÁTKU. To soužení je o psychickém tlaku, jaký tu až do těchto dnů nebyl. Je to o ničení osobních vztahů přímo v rodinách, kdy ten, kdo varuje je blázen, konspirátor, šiřitel hoaxů a podobně. Je to o nenávisti takzvaně očkovaných k neočkovaným. Je uměle šířen strach v sociálních kontaktech, je systematicky ničeno podnikání. Ten, kdo toto nechce vidět, ten musí zažít ještě tvrdší střet s realitou.

Tento střet bohužel povede ještě k více slzám a ještě k více depresím, které mnoho lidí už rok a půl zažívá. Přitom je to na jedné straně tak snadné. Stačí skutečně hledat Stvořitele nebe a Země, JeHoVaH Boha skrze Jehošuu (Ježíše) a ten pak dá těm kdo toto učiní celým srdcem, celou svou silou a myslí skutečný POKOJ, to pravé ovoce BOŽÍHO DUCHA. Že se tak děje vidím denně u těch, kdo toto učinili, protože je ke mne nebeský Otec přivádí, abych je nasměroval správným směrem.

Proto ne za mnou, ale k samotnému Původci života a Jeho Synu Jehošuovi, jehož jméno v překladu znamená: „JeHoVaH Zachraňuje„, nebo taky „PŮSOBÍ, ABY SE STALA ZÁCHRANA„.

Váš a Kristův Bratr Igi.

Živé vysílání na YouTube – vyhledejte si prosím sami. Ta původní jsou byla mezitím odstraněna.