La Palma – velká tragédie pro 85 000 tisíc lidí. Je to počátek tragédie pro 100 miliónů obyvatel planety Země?

Spread the love

Už deset dní je má pozornost upřena k tomuto malému ostrovu na Kanárských ostrovech, kde se k životu v neděli 19.9.2021 probudila aktivní sopka, která už z jedné třetiny zničila  tamní hospodářství, podle zpráv, které sleduji v místních zprávách. Dosud bylo zničeno lávou 589 budov (aktualizace ve 21:30 656 budov), 21 km silnic a denně vypouští do ovzduší sopka 16,38 tun oxidu siřičitého (SO2) a celková plocha pokrytá lávou je nyní 2,6 kilometru čtverečných. Do této plochy by se vlezlo 364 x fotbalové hřiště pražské Slávie v Edenu.

Včera se na několik hodin sopka ztišila, ale kolem sedmé večer našeho času začala své ohnivé show nanovo. Co je pro mne na této aktivitě zajímavé? Je to studie jednoho vědce, který už před léty zjistil, že svah, který směřuje na západ do Atlantického oceánu je v pohybu. Ročně asi o 15 cm.

Tomuto fenoménu se věnovala velká pozornost, protože počítačové modely spočítaly, že utržení svahu by způsobilo MEGATSUNAMI, jenž by dosahovala výšky od 400 až 600 m v místě sesuvu. Výška by byla závislá od rychlosti, kterou by se svah utrhl.

Velký vliv by mělo i to, že hloubka oceánu je okolo ostrova 4 km, takže celý svah by skončil ve vodě a podle Archimedova zákona, by utržená masa musela tuto tsunami zákonitě vytvořit. Nyní se podívejme o jakou část se jedná. Je ohraničena červeně.

Červené kolečka jsou místa, kde bylo naměřeno epicentrum otřesů. Nejsem seismolog, takže zde by bylo dobré, kdyby se nějaký skutečný odborník vyjádřil, protože mne na celém obrázku zaujaly ta konkrétní místa a také časy, kdy v jediné chvíli byla zaznamenána třeba 3 místa ve stejné hloubce o stejné síle. Vždy to bylo v přesné linii, jak lze vidět ve výsledku.

Pokud se jako laik podívám, tak je to pro mne zajímavé v tom, že asi do těchto míst bych směřoval nějakou výbušninu, kterou bych chtěl celý svah posunout do oceánu. Vím, že toto neudělaly výbušniny, aby si někdo nemyslel, že jsem praštěný něčím po hlavě. Zde máte obrázek, jak lze zjistit čas, hloubku a sílu otřesů, když si na konkrétní místo kliknete na stránce v tomto odkazu.

Včera jsem zaznamenal na této stránce mnoho otřesů po celé planetě. Je zajímavé, jaké mediální ticho kolem těchto otřesů je. Kdysi by tato informace byla okamžitě minimálně na stránkách Novinek, či Seznamu, ale že například Krétu postihlo včera několik větších zemětřesení, tak je klid po pěšině. A to tam jsou i mrtví a pohřešovaní.

La Palma je svým způsobem také mimo hlavní dění naších „NEJLEPŠÍCH NOVINÁŘŮ„, kteří by se přece nikdy nenechali uplatit a vždy nás informují s tou největší objektivitou, protože dnes přibylo přes 600 pozitivně testovaných. Testy jsou přece tak přesné, proto číslům musíme věřit. A pokud byly nasazeny testy, které jsou na obrázku, pak se může stát, že v jedné třídě jsou všichni pozitivní a v celé škole jinak všichni negativní. Asi náhoda, že?

Pokud by se svah skutečně sesunul do oceánu, tak počítačový model ukázal, potom by pobřeží USA například zasáhlo do 9 hodin od sesuvu 50+ metrové tsunami. Odborníci tvrdí, že se to pravděpodobně nestane. To je jistě dobrá zpráva, ale pokud by šel někdo tomu ŠTĚSTÍČKU NA PROTI, já bych pár zájemců našel, kterým jde nyní o hodně, mohlo by se stát ze slov: “ pravděpodobně se to nestane“, stát slova: „Je to 99,99% jistota, že tsunami bude.“.

Co mne k tomu vede? Jsou to zprávy, které se jen těžko a velmi pomalu dostávají na povrch a musíte je hledat na různých serverech, abyste skutečně zjistili, jak například dopadl audit presidentských voleb v Arizoně v USA, který byl včera zveřejněn a kde se jasně říká, ŽE VOLBY BYLY ZFALŠOVANÉ. Zde naleznete jeden z komentářů v angličtině.

Americký mainstream tvrdí pravý opak, ale fakta jsou fakta. Jak zchladit hlavu naštvaným americkým voličům? Taková přírodní katastrofa by jistě bodla. Berte to tak, že nyní se jenom zamýšlím nad možným. Ale není to jen tak bezdůvodně. Někde jsem totiž minulý týden zaznamenal, že norský H.A.A.R.P. byl směřován na oblast kanárských ostrovů a jak tvrdí někteří odborníci na tato zařízení, umí tento vojenský přístroj divy. Musíme si tedy počkat, zda to byla konspirační zpráva, která se potvrdí a nebo to byla cílená desinformace.

V každém případě je pro mne načasování vhodné v tom, že biblická proroctví vzhledem k USA jsou jasná a nic hezkého jim v tomto čase neslibují. Na politickém nebi můžeme vidět to, že se USA a VB dostávají do velkých problémů a důkazem je i to, že EU už nepovažuje USA za dobrého partnera.

Když si uvědomíme, co USA udělaly Macronovi, kdy skoro během 24 hodin pohřbily jeho investice do výrobků s nejvyšší přidanou hodnotou, jako jsou zakázky ponorek na jaderný pohon a výrobu vojenských letadel, jenž Francii způsobí úpadek, protože pro takovou výrobu potřebujete špičkové vědce a skutečné odborníky, jenž stojí mnoho potištěných papírků, které ztrátou zakázek Francie mít nebude. Takže ztratí krok se zeměmi, jako je Čína a Rusko. Proto vidíme rychlý úpadek Evropy jako celku, který někdo řídí směrem ke zničení ve špičkových oborech vědy.

Taková tsunami by vše ještě urychlila, protože vlna by údajně mohla obkroužit celý svět a škody by byly nedozírné.

Pokud chcete sledovat on-line dění na La-Palmě, můžete kliknout zde na toto video. Pokud nebude fungovat, pak na boku najdete vždy funkční odkaz.

Váš a Kristův bratr Igi