Proč se v poslední době několika let stalo, že 16 den určitého měsíce se stal či stane, nebo se pro něj plánují zásadní události? Zkusme se na to podívat v souvislostech.

Spread the love

Dnes je 16.9.2021. Přesně měsíc od chvíle, kdy pro mnoho analytiků definitivně padly Spojené Státy jako hegemon od roku 1945. Dnes jsem obdržel zprávu, že na 16.10.2021 je naplánován další LOCKDOWN pro ČR. 16.7.2018 se sešel V.V.Putin s Donaldem Trumpem. 16.1.2022 se po západu slunce naplní biblické proroctví o konci VEČERŮ A JITER, jenž má světu přinést obnovu PRAVÉHO UCTÍVÁNÍ. Je to vše jenom náhoda?

Prosil jsem dnes nebeského Otce, JeHoVaH Boha o to, aby mi ukázal, zda mám zprávě o plánovaném LOCKDOWNU věřit a zda se mám touto informací dále zabývat. Odpověď přišla asi před 30 minutami, kdy Petr Cvalín na svém FB profilu zveřejnil toto:

‼️Putin pod nejvyšší ochranou Globální elity. Státní elita zřejmě plánovala fyzickou likvidaci prezidenta. Robert Fico je vůdce budoucnosti. Památník Felixe Dzeržinského – začíná se naplňovat vize o obnově Sovětského svazu s čímž souvisí i změna ruské vlajky‼️

V posledních dnech začaly předvolební debaty. Pokud se pozorně díváte na tyto debaty, tak z velké části uvidíte státní elitu ze všech politických stran. Například v Karlovarském kraji lídři KSČM a ANO litovali, že se čeští pacienti nepřeváželi do Německa, neboť to byla bratrská pomoc…Moderátor nezapomněl dát za vzor Autrálii…Nezapomínejme na tu dobu, kdy nám Atlantické křídlo Globální elity vyslalo na pomoc Švýcarsko, neboť v tento den byla Česká republika zachráněna. Nikdy nezapomeňme!
Čeští komunisté mají s největší pravděpodobností před sebou poslední čtyři roky. Zradili a jejich chování vůči občanům a národnímu státu nesmí být zapomenuto. Zrada nesmí být odpuštěna! Z KSČM se stala strana státní elity, která čeká na vhodnou příležitost, kdy bude moc ČR ponížit a zničit. Poslední záchranou je výměna vedení, které ovládnou globalisté, typu Skály.
Poslankyně Karla Maříková jednoduše shrnula předvolební debatu. Paní poslankyně poskytla důležitou informaci pro ty, kteří jdou na porážku….
Ze včerejší debaty je jasné, že ODS-Spolu, Přísaha, ANO, Piráti, ČSSD, KSČM chtějí testovat, očkovat a trasovat včetně dětí“.
Neustále píšu o tom, že ve Francii vznikne chalífát. Vzpoura generálů, podporována z Ruska, naštěstí byla zažehnána. Nebezpečí tím bylo odvráceno.
Ve Francii aktuálně začíná povinné očkování zdravotníků, odmítači nesmějí do práce. To znamená, že v této zemi se zlikviduje zdravotnictví, protože poslušní lékaři a sestry budou umírat na různé nemoci. Ve Francii bude čím dál tím více stoupat úmrtnost, jejíž oficiální příčinou nebude očkování. O následcích očkování nebude ani slovo.
Ve Francii se jedná o hladký přechod k vládě chalífy.
To je ten důvod proč jsem 14. července 2021 napsal: „Aktuálně nikdo nevytváří národní a ideový program po době Covidové, kdy bude málo lidí a některé profese nebudou, např. lékaři.. To jsou otázky, které bude muset Česká republika v brzké době řešit“.
Československá státní elita se připravuje na „likvidaci“ všech těch, bez jejichž práce a služeb se ČR neobejde.
Viktor Orbán, Miloš Zeman a Putin budují národní frontu po době Covidové. Tito politici pochopili a dle toho jednají ve prospěch svých národních států. Viktor Orbán musí vytvořit Mezimoří. Jen tak Česká republika, jejíž národ se ztenčí, přežije.
Musíme se stát Švýcarskem východu.
Státní elita se netají svými plány. Vždyť už i zcela veřejně mluví o tom, že české dělníky nahradí roboti.
Pamatujete, jak Covid-19 v plné síle zasáhl Českou republiku? Co tenkrát navrhovala státní elita? Tvrdý lockdown. Vše by bylo zavřené, včetně průmyslových podniků. To by náš národní stát zničilo. Co tenkrát říkali globalisté, ale i premiér Babiš? Lidé musí chodit do práce. Musí pracovat, nesmíme českou ekonomiku nechat zdevastovat. V budoucnu bude cestování do zahraničí jen pro „vyvolené“. Aktuálně je našim úkolem budovat svůj národní stát. Covid k nám tomu poskytl veškeré pozitivní prostředky, které musíme využít.
Z USA přišel rozkaz rozvrátit všechny vztahy s Ruskem. To je také jeden z důvodu, proč „česká“ justice zadržuje ruské občany.
Globalisté mají čas! Státní elita tento čas nemá. Nezapomínejme. Klaus i prezident Zeman jsou pod ochranou.
Slováci a Australané mají mnoho společného. Nedávno šéfka veřejného zdravotnictví státu Nový Jižní Wales v Austrálii prohlásila, že lidé jsou sledováni a dohledáváni v rámci Nového světového řádu! Premiérka státu vystoupila hned vedle ní a prohlásila, že všichni obyvatelé státu budou už napořád v lockdownu, pokud se nenaočkují! Byli jste varováni, zazněla od ní hrozivá výhrůžka k občanům! Austrálie zřídila tábory, ve kterých policie kontroluje dokonce i nákupní tašky donáškových služeb a konfiskuje pivo a alkohol!
Austrálie skončila.
Slovensko navštívil papež. „Uklidnil“ tamní národ, který byl v revoluční náladě. Podívejte se pozorně na různé fotky z návštěvy papeže. Uvidíte množství symbolů
Papež přijel hlavně za Čaputovou, protože se mu líbil projev, kdy v minulosti vyzvala Slováky, aby se nebáli umírat.
1. dubna 2021 jsem psal o tom, že Fico na tiskové konferenci řekl jednu větu, která znamená pro tamní národ mnoho. Aktuálně Robert Fico, který má velkou podporu od Globální elity, opětovně zaútočil. Na rozdíl od února už může mluvit více otevřeněji, neboť je situace velmi vážná. Fico mluvil o očkování a byznysu.
Novinář se zeptal na tiskové konferenci Fica na třetí dávku očkování proti nemoci covid-19. „Pane redaktore, to vážně potřebujete vysokou školu na to, abyste to konečně pochopili? Dostanou třetí dávku. Potom jim řeknou, že je potřeba čtvrtá, pátá. A co pak, až udělají z milionů lidí závislé na nějakém Pfizeru? Budou jim říkat: ‚když si nedáš Pfizer do půl roku, zemřeš‘.“
Pokud jste si toho nevšimli, tak Robert Fico je vůdce budoucnosti. Fico může na veřejnosti říkat to, co si ostatní dovolit nemohou.
Ale pamatujte, že díky Covidu budou také potrestány národy, které za Druhé světové války kolaborovaly s Německem. Tomuto trestu se nelze vyhnout.
Psal jsem mnohokrát o tom, že Česká republika je pod ochranou Atlantického křídla globální elity. I z tohoto důvodu ČR momentálně odmítla očkovat malé děti tak, jak se tomu děje na Slovensku.
Plány jsou jasně dané. ČR i Slovensko se musí stát součástí Mezimoří. Pokud se tomu tak stane, ČR a Slovensko budou po přestavbě světa „donucené“ se spojit v jeden národ tak, jako v minulosti. Slovensko ani ČR nemohou jako samostatné státy přežít po krutém finále přestavby světa.
Nacházíme se v druhé polovině úvodní kapitoly.
V Rusku je situace velmi vážná. Pozitivní zpráva je, že Štrasburský soud dal zapravdu Lukašenkovi ohledně Polska a Litvy. Práce Globální elity.
Bělorusko a Ukrajina se měly už dávno stát součástí Ruska. Počkejte si na události, které přijdou za mnoho let…
V Krasnodaru a v Simferopolu na poloostrově Krym byl odhalen pomník Felixe Dzeržinského. Tímto se začíná naplňovat vize o obnově Sovětského svazu s čímž souvisí i změna ruské vlajky. Státní elita se tímto opět dostala do defenzívy. Na příští přehlídce ke Dni vítězství nesmí být státní elita natolik silná, aby se z této přehlídky stala přehlídka oslavující fašismus tak, jako jsme tomu byli v květnu svědky.
V Rusku chce státní elita všemi prostředky rozpoutat občanskou válku a státní převrat. Pokud Rusko padne, Spojené státy se zachrání. Putinův úkol je zlikvidovat USA a změnit režim v Rusku. Úkol má jasně daný, pokud ho nesplní, přijde po zásluze trest.
Putin veřejnosti oznámil, že ho čeká izolace kvůli Covidu. Ruský prezident byl v nebezpečí. Izolace ho ochrání, neboť Globální elita mu vyšle jakékoli prostředky k záchraně. Státní elita je v takovém zoufalém stavu, že zřejmě plánovala fyzickou likvidaci prezidenta, při níž by zemřelo i mnoho civilistů. Více aktuálně nemohu napsat.
Osobně Petra Cvalína neznám a jeho komentáře jsem nikdy nesledoval, ale je zajímavé, jak to vše do sebe zapadá. Když jsem v dubnu, kdy se rozjela akce VRBĚTICE (17.4.) upozorňoval na dny kolem 20.4.2021, že jsou zásadní pro další vývoj ve světě., protože mi to tak bylo Otcem odhaleno, ale vše proběhlo v rovině spíše duchovní, než fyzické, tak jsem upozorňoval na Putinův projev, který měl být zásadním co do směřování Ruska jako takového a jednou z myšlenek bylo i to, že Rusko musí opustit svůj státní symbol a vrátit se zpět k vlajce z doby SSSR. Článek naleznete zde.
Například Valerij Pjakin, analytik a komentátor o významu vlajky mluví velmi často v posledních pořadech. Petr Cvalín mi dává za pravdu v mnoha dalších věcech a jak je z jeho slov patrné, ví víc, než obyčejný člověk. Já osobně hledám odpovědi na budoucí vývoj u nebeského Otce, abych je mohl propojit s proroctvími. Přesto vedu každého člověka k tomu, aby se sám dotazoval, zda jsem obdržel něco z utajené many, o které mluví samotný Jehošua ve Zjevení do Filadelfského sboru ve třetí kapitole.
Pojďme se nyní zamyslet nad těmi 16, které se nám objevují stále dokola a stávají se společným jmenovatelem pro určité události, aby se potvrdilo, že proroctví o ČASECH jsou pravdivá a nejsou to symbolické období, jak se to snaží někteří komentátoři stále tvrdit, když rozebírají knihu Zjevení a knihu Daniel.
Začněme nejprve 16.4.2021. Tento den se připravuje zpravodajská hra v kancelářích CIA, která má odvést pozornost od připravených informací o zadržení jejich agentů v Moskvě ruskou FSB a běloruskou KGB, které zatkly 11.4.2021 tyto tajné služby, jenž plánovali tyto zadržené osoby spustit barevnou revoluci v Bělorusku. 17.4.2021 se pak spustila akce VRBĚTICE, krátce po zveřejnění, že byli zadrženi lidé, jenž plánovali na území Běloruska atentát na běloruského prezidenta Lukašenka i s videem, kde bylo vše plánováno. Cílem zpravodajské hry byla Praha, hlavní okultní centrum světa, aby Kabala měla i nadále nad Prahou a tím pádem i Evropou okultní moc pro následné dny, kdy se celosvětově její moc chýlí ke konci. Mezi ctiteli černé magie se ví:
KDO OVLÁDÁ PRAHU, TEN OVLÁDÁ EVROPU.
Proto lze vidět tyto snahy od 17. století, kdy si do řídících složek tohoto území dosazují kabalisté gumové představitele, kteří se lehce tvarují a lehce ohýbají své hřbety a to až do dnes. Nejgumovějším představitelem je Andrej Babiš, který se vždy ohne na tu „správnou stranu“. Tento gumový panák už po volbách plánuje tvrdý LOCKDOWN na 16.10.2021. Proč právě 16? Protože je to počátek tříměsíčního období než bude ukončeno období VEČERŮ  a JITER. Zda bude tento Lockdown úspěšný teprve uvidíme. Podle zpráv, které mám, je v plánu do konce listopadu zničit nejprve malé a střední podnikání, následně velké podniky a na konec bankovní systém.
Mám také informace z obchodních potravinových řetězců, že začíná docházet k výpadkům v jejich zásobování. Máme zde informace, že EU chce zdražit pohonné hmoty, kdy litr nafty bude stát okolo dvou Eur. Toto samozřejmě spustí hyper inflaci, se kterou se počítá v rámci GLOBÁLNÍHO VELKÉHO RESETU. Tyto tlaky na umělé zvyšování cen pohonných hmot zdraží vše. Zdražení znamená snížení koupěschopnosti obyvatelstva. Snížení nákupů zastaví výrobu. Zastavení výroby krach nejprve malých a následně velkých firem. Útok obyvatelstva na banky, kdy si začnou ve velkém vybírat své vklady, banky položí, protože tam žádné vklady nejsou a to z toho důvodu, že banky nepůjčují peníze, které od střadatelů vyberou, ale nechávají si je natisknout u centrálních bank a drží jen minimální rezervu okolo 10%.
Aby se to vše skrylo, je LOCKDOWN tím nejlepším zdůvodněním, vždyť jde přece o zdraví lidí. Zachování testování lidí a tlak na větší počet testů zajistí, že se  budou uměle zvyšovat čísla. Nemocnice zaplní očkovaní lidé, ale tisk bude tvrdit, že to jsou důsledky těch, kteří se nenechali opíchat tečkou za jejich životy. Aby čísla nestoupala do voleb, dostali očkovaní výjimku. Vše musí být řízeno tak, aby do voleb tu byl relativně klid, ale vše se zhorší v číslech pravděpodobně na počátku října a vlhký sen vládních politiků je ten, pustit k volbám jen zaočkované. Tak si zajistí své zvolení, protože důvěra neočkovaných je u nich na bodu nula. Samozřejmě se musí jít tomu štěstíčku naproti, takže se pro sčítání použijí už vyzkoušené programy a vše dopadne tak, jak si Kabala přeje. To je samozřejmě plán smrtelných lidí za oponou a těch, koho si Kabala dosadila.
Jiná 16, která byla tou nejdůležitější 16 v lidských dějinách, byl datum 16.7.2018. Tehdy zazněla slavná věta v Helsinkách, která zajistila dnešní stav:
MÍČ JE NA VAŠÍ STRANĚ HŘIŠTĚ PANE PRESIDENTE.“
Tato slova prohlásil V.V.Putin na tiskové konferenci v Helsinkách po setkání s Donaldem Trumpem, když mu podával míč, jenž byl symbolem právě skončeného mistrovství ve fotbale, pořádané Ruskou federací. Zjevení nám odhaluje, že tu bude 42 měsíční období, kdy na konci k moci usedne na jednu hodinu takzvaný Osmý král. Je tvořen symbolickým červeným zvířetem, po jehož těle jsou rouhavá jména, neboli sliby, že toto zvíře zajistí MÍR a BEZPEČÍ. Čemu se ta rouhavá jména, ty sliby vlastně rouhají? Skutečnému Božímu království, které jako jediné může pod Kristovou vládou ukončit bezpráví a zajistit tak skutečný MÍR a BEZPEČÍ. Když víme, že období VEČERŮ a JITER má trvat 2300 dnů a známe začátek tohoto období, tím je 30.9.2015, pak známe i konec, protože je to počítání a matematice 3 třídy základní školy. KONEC PŘICHÁZÍ PO ZÁPADU SLUNCE 16.1.2022. To je přesně o oněch 42 měsících. 16.7.2018 – 16.1.2022.
Zjevení 9. kapitola hovoří o pětiměsíčním období, které bude předcházet a v něm se naplní to, že kobylky, které mi byly ukázány jako represivní složky, jenž mají za úkol donutit lidi k bodnutí jako štírem, kdy jen velmi malé procento ihned umře, tak to má začít 16.8.2021. Stalo se něco v tento den? Analytici říkají že ano, podle nich USA skončili jako mocnost! Vidíme korytnačky nejenom na Slovensku, jak jednají protiprávně a vůbec jim nevadí, když gumovým projektilem někoho zraní? A proč to dělají? Aby udrželi v chodu očkovací mašinérii a ty, kdo toto naplánovali, aby je ochránili a udrželi je při moci. Až bude splněno, pak má přijít velká změna na takzvanou jednu hodinu. Zde je to skutečně symbolické období a cílem je ODSTRANĚNÍ VELKÉHO BABYLONU, tak jak o tom mluví 18. kapitola knihy Zjevení, ale musí být také zabity dva olivovníky, tedy těch, jenž skutečně stojí na straně nebeského Otce, JeHoVaH Boha.  To ale musí nastat ještě před zničením Babylonu, říše falešného náboženství.
Co jsou ty dva olivovníky zač? Babylonští věřící očekávají dva lidi, ale apoštol Pavel jasně vysvětlil, že olivovník je symbol, který slouží k správnému pochopení a na ten jsou naroubováni ti, kdo skutečně patří Kristu a nebeskému Otci. Protože jsou dva, musíme ty dvě skupiny najít. Jejich působení je opět o přesně dlouhé době 1260 dnech. Každý olivovník pokud je živý, tak roste. Takže pokud budeme vycházet z toho, že je to doba, kdy se rozrůstá, každý z olivovníků, pak musíme rozumět tomu, že se k těmto dvěma skupinám musí připojovat v tomto období další a další lidé. O nich je Zjevení 11. kapitola. Vše začíná tím, že je zvolen měřící rákos, ten odhaluje, že aby byl někdo naroubován, musí splňovat předem dané podmínky. Kolem nich je mnoho osob, které nemají přístup k Otci, tedy do chrámu, ale jen pošlapávají nádvoří chrámu. Kdo to je?
To jsou ti, co tvrdí že znají Krista, ale nikdy k němu nebyli přivedeni, protože nesplnili jeho jasnou podmínku, kterou nalézáme v Janovi 6:44,45. Co jim Kristus slibuje? Že je vzkřísí v posledním dnu. Co se má stát olivovníkům? Že budou vzkříšeni po 3.5 dnech od jejich zabití. Kdo to zabití udělá? Osmý král ze Zjevení 17. kapitoly. Kdy? Před zničením Babylonu. Co má nastat 16.1.2022? Má být obnoveno PRAVÉ UCTÍVÁNÍ. Kdy Babylon padne? V den vzkříšení olivovníků!!!! Proč? Protože pak bude na všechno tělo vylit Boží duch, aby všichni porozuměli co se stalo. A protože proroctví z Daniele z osmé kapitoly vysvětluje, že vše se má dát do původního stavu, musí být olivovníky pozvednuty nahoru.
Zpět k těm dvěma skupinám. Ta první je oznámena ve Zjevení v 7. a 14. kapitole a má jasně omezený počet 144 000 a ta druhá skupina, tak to jsou přátelé, skuteční přátelé, kteří té první skupině pomáhají, aby se vše stalo podle proroctví. A máme tu 12. kapitolu Zjevení, kde na konci čteme, že té první skupině přichází na pomoc ZEMĚ. Pak se tam hovoří o zbývajícím semeni té ženy, jak je první skupina nazvána. A to je ten druhý olivovník, který velmi brzy doroste do své velikosti. Na ten jsou kladeny podobné požadavky. Aby je splnil tento olivovník, potřebuje pochopit, že to co se nyní děje a on bojuje mnohé PRÁVNÍ BITVY, že to není boj proti krvi a tělu, ale proti duchovním silám. A kdy to velká část těchto lidí pochopí? Až zjistí, že vše bylo předem připraveno tak, ABY PRÁVNÍ SYSTÉM PŘESTAL ÚPLNĚ FUNGOVAT.
Proč musel přestat fungovat? Protože BEZZÁKONNOST SE MUSÍ NAPLNIT, aby Osmý král mohl přijít se slibem práva a spravedlnosti, že jej obnoví. Satan tomu říká a nejenom on:
POŘÁDEK Z CHAOSU.“
Aby vše vypadalo důvěryhodně, musí  být nynější vlády odstraněny a nahrazeny, podle způsobu Medo-Perské říše SATRAPY, neboli správci. A zde mi opět dává Petr Cvalín za pravdu, jak už nějaký čas oznamuji, že vhodným kandidátem je pro ČR Josef Skála. Protože dal svými odpověďmi jasně najevo, že jej informace o socialismu na konci ČASU podle Písma vůbec nepřekvapuje a zahrál akci Golgota přesně tam, kam ji zahrál, bude Pepa pravděpodobně tím satrapou. Tak se naplní proroctví z Daniele 7. kapitoly. Možná se ptáte, proč neuvádím vždy i verše. Protože ten kdo skutečně hledá PRÁVO a SPRAVEDLNOST, kdo naplňuje Jana 6:44,45 a nechá se nebeským Otcem sám poučit podle Jeremiáše 31:33,34 a přitom začne naplňovat Malachiáše 3:16, tak ten si to Písmo otevře a začne sám hledat.
Už jsem to v článcích předložil tolikrát, že si ty proroctví a jejich výklad nevymýšlím, že už to nemá význam. Stačí si najít všechny mé články a postupně je prozkoumat.
Tím, že se 16 stále opakují a to fakt ovlivnit nemohu, ukazuje, že se brodím a prosím Otce o moudrost, aby  mi bylo dáno porozumění. Mám kolem sebe dostatek bratrů a sester, kteří to také tak činí a jejich porozumění jde stejným směrem. Já a ani nikdo z nás však nechceme být těmi, kdo druhé chtějí vyučovat, ale jen chceme ukázat směr, aby každý sám prosil nebeského Otce, aby se ujal jeho vyučování. Jsme jen lidé a ti se mohou mýlit.
Kéž jsou mé dnešní informace ke slávě nebeského Otce a Jeho Syna Jehošuy, který je ustanoven za skutečného dokonalého Krále nad lidstvem, jenž přichází, aby ničemnost byla jednou pro vždy odstraněna.
Váš a Kristův bratr.