Má dnešní zkušenost. Vzkaz Nejvyššímu správnímu soudu a soudům, jenž rozhodli o zrušení respirátorů a roušek. Lékaři nejsou schopni medicínsky obhájit, ZAKRÝVÁNÍ DÝCHACÍCH ÚSTROJÍ!!!!

Spread the love

Dnes jsem byl ukončit nemocenskou v Mojí Ambulanci, kde mám ošetřujícího lékaře. Požádal jsem ošetřující lékařku, aby mi do mé zdravotní dokumentace napsala, ŽE MI ZAKRÝVÁNÍ HORNÍCH DÝCHACÍCH CEST VADÍ A ZPŮSOBUJE MI ZDRAVOTNÍ POTÍŽE. Že ji žádám, aby mi to písemně potvrdila. Její reakce byla taková:

V žádném případě vám takové potvrzení nedám, protože je tu vyhláška ministerstva!„. Proto jsem ji požádal, aby mi vše medicínsky VYSVĚTLILA. Opět stejná odpověď, že je tu nějaká vyhláška, nějaké nařízení. Že musím mít lékařskou diagnózu. Tak jsem se zeptal jakou? Že se musím léčit na plicním. To jako vážně?

Žádný medicinský argument, jak mi to strašně pomáhá, když se budu dusit tím, že si překryji ÚSTA a NOS. Jasně jsem ji vysvětlil kým jsem, a že porušuje Hippokratovu přísahu. Řekl jsem ji:

TAKŽE KDYŽ VÁM NĚKDO NAŘÍDÍ NĚJAKOU VYHLÁŠKOU, ŽE JE PRO NÁS NEJLEPŠÍ TO, ŽE MÁME SKÁKAT Z PÁTÉHO PATRA, PROTOŽE JETO TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠE ZDRAVÍ, TAKŽE TO BUDE PROSAZOVAT?„.

Začala mne vyhazovat z ordinace. ŽÁDNÝ, ABSOLUTNĚ ŽÁDNÝ ARGUMENT, JAK JE TO PROSPĚŠNÉ PRO MÉ ZDRAVÍ. Adam Vojtěch a jeho kamarádi něco nařídí a Vy doktoři jej poslechnete jako tupé stádo jenom proto, že to vydal někdo ve funkci, AČ JE TO VŠE V PŘÍMÉM ROZPORU S TÍM CO VÁS ZA NAŠE PENÍZE UČILI? Proč se záchranná služba při oznámení NEHODY JAKO PRVNÍ PTÁ, ZDA MÁ TEN ČLOVĚK VOLNÉ DÝCHACÍ CESTY?

Jak to, že ten sám člověk, který to dnes prosazuje, Adam Vojtěch, v parlamentu jasně řekl v lednu 2020, že roušky nechrání? Mám stále na videu.

Ptal se Nejvyšší správní soud na základě jakých studií toto tvrdil tenkrát a dnes tvrdí opak? Potřebuje Nejvyšší správní soud Studie o neúčinnosti roušek a respirátorů? Dejte mi adresu kam Vám to mám poslat, aby Vás tito lidé nepodváděli a nelhali Vám.

Ptám se Vás a ne poprvé pane Adame Vojtěchu: „CO NA VÁS MAJÍ? ČÍM VÁS FAŠISTICKÁ KORPORÁTNÍ LOBBY DRŽÍ V ŠACHU? MÁ NĚJAKÁ VIDEA, KDE OBCUJETE S MALÝMI CHLAPCI NEBO DĚVČATY?„.

Vy si skutečně myslíte, že obstojíte před Stvořitelem nebe a Země, JeHoVaH Bohem, kterého tu na Zemi, SPOLU SE 144 000 BRATRY, ve jménu Jehošuy Krista zastupujeme?

Okamžitě vydejte svědectví a odhalte za co Vás mají v hrsti, hněvu lidí neujdete, to Vám oznamuji, jako že JeHoVaH Bůh existuje, ale ještě můžete díky pokání obdržet Vojtěchu život. Vy víte, kdy bude Korporátní fašistická moc odstraněna? Bude to zítra? Za měsíc, za 14 dní? Já znám ČASY A OBDOBÍ, protože mi je nebeský Otec odhalil, ale Vy Vojtěchu, co o nich víte?

A Vám Soudci Nejvyššího správního soudu oznamuji, že se máte držet PRÁVA A SPRAVEDLNOSTI, PROTOŽE SAMI VÍTE, ŽE MINISTERSTVO A LIDÉ KTEŘÍ JEJ ZASTUPUJÍ LŽOU. I Vás bude Otec soudit a to velmi brzy, tak přestaňte ohýbat PRÁVO A SPRAVEDLNOST. NAŠE ÚSTAVA JE JASNĚ DEFINOVANÁ A MEZINÁRODNÍ ZÁVAZKY TAKÉ, takže se máte o co opřít. Jinak Vás odsoudí Vaše nespravedlivé rozhodnutí a Vy budete muset utrpět trest.

A Vám lékařům oznamuji, že se podílíte na NEJVĚTŠÍ GENOCIDĚ, KTERÝ TENTO SVĚT KDY ZAŽIL. Vy jste slíbili, že ŽIVOTY BUDETE CHRÁNIT A NE SE PODÍLET NA EXPERIMENTECH NA LIDECH. Tak jako neušli trestu v Německu nacističtí lékaři, tak ani vy neujdete, protože to není o lidské SPRAVEDLNOSTI, ale o Soudu podle PRÁVA A SPRAVEDLNOSTI TOHO, KDO STVOŘIL ŽIVOT.

Má se umírat jenom proto, že někdo byl podveden tím, že jej učili, že JeHoVaH Bůh neexistuje a že Kristus nepřichází? Neobětují ti, kdo to vše platí děti Satanovi a nejenom děti? Jsou skutečně tak hloupí, když si vás dokáží koupit a jsou už dávno z těchto věcí usvědčeni?

Neodhaluji Vám, sluhům systému, tyto fakta na základě Písma už 6 let, na jeho víc jak 2000 letých proroctvích, že to co se děje není náhoda? Pokud NE, tak v tom co jsem nyní napsal LŽU, pokud ANO, tak to konečně změňte a čiňte pokání, PROTOŽE SE BOŽÍ KRÁLOVSTVÍ PŘIBLÍŽILO!!!

Kristův bratr Igi