Na Jamajce vybuchla dnes sopka Svatého Vincenta. Cokoliv 19 v akci. Lidé, kteří měli být evakuováni, se nedostali na lodě, protože nepředložili doklad o očkování. Tuto ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVU přinesla americká stanice CBS

Spread the love

Představte si situaci, odjedete na Jamajku, chcete si užít krásnou dovolenou, projdete si všemi formalitami, včetně špárání v nose a najednou vám kousek od hotelu vybuchne sopka. JE NAŘÍZENÁ EVAKUACE, VEZMETE SI JEN TO , CO RYCHLE  POPADNETE DO RUKY A BĚŽÍTE K PŘÍSTAVU. UŽ NASTUPUJETE NA PŘIPRAVENÉ ZÁCHRANNÉ PLAVIDLA, KDYŽ NAJEDNOU VÁM KAPITÁN LODI ŘEKNE: „NEZAJÍMAJÍ MNE PASY, PŘEDLOŽTE POTVRZENÍ O OČKOVÁNÍ. NEMÁTE? OPUSŤTE LOĎ!

Tak přesně toto se stalo právě před pár hodinami. FAŠISMUS V PRAXI VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ! Podle námořního práva, MUSÍ KAPITÁN LODI VZÍT NA SVOU PALUBU LIDI, KTEŘÍ JSOU OHROŽENI NA ŽIVOTĚ A ZAJISTIT JIM BEZPEČÍ!

JSOU NEOČKOVANÍ STÁLE LIDMI?

Zde je krátké video youtubera, který tuto informaci dal na svůj video kanál. Fungují zde titulky pro ty, kdo neumí německy.

https://www.youtube.com/watch?v=7xa_nlbJL6o

Fakt si někdo z vás ještě může myslet, že je očkování dobrovolná volba? Že je tento svět v pořádku? Odpovězte si prosím sami. Zítra se pokusím předložit nějaké nové záležitosti k problematice očkovaní z hlediska duchovního pohledu. Proč je to značka, a proč budou všichni lidé, kteří nepatří k olivám, jak o nich hovoří Písmo ve Zjevení, očkovaní a tak se označí číslem 6.6.6.