Přináším uniklý přepis úvodní řeči pana Tricheta, generálního tajemníka Trilaterární komise z prosince 2020

Spread the love

Dnes mi byl dán tento proslov před oči, abych byl ujištěn, že rozumím správně dnešním procesům. Sami si jej pročtěte a udělejte si názor. Možná už i král Severu, dnešní Rusko pochopí, že čas dozrál k řešení. Pane Dlouhý, vám váš konec nezávidím, protože Satan vás určitě neuchrání!

 

Je to československy, tak se nedivte slovním obratům.

Tajne uniknutý prejav generálneho tajemníka Trilaterálnej komisie z decembrovej konference v Bruseli, který nám umožňuje pochopiť mnoho z dnešných svetových události.
Vážený kolegovia.
Dnešné pred novoročné společné zasadnutie všech troch skupin Trilatelárnej Komise je příležitostí zamyslet se nad cestou, kterou jsme prešli od roku 1973. Najmä v čase, když díky nesmírnému usilí našich ludí, rozložených na všechny důležitých miestach po celom světě, stojíme před konečným cieľom, ktorým je dobudovanie celosvetovej vlády pod našou kontrolou! Preto mi dovoľte připomenúť i ty, ktorí sa nedožili tohto nádherného okamihu, ale ktorí rozhodujúcim zpósobom prispeli k nášmu vítězství, které je na dosah ruky a bez nehož by jsme nebyli schopni dosáhnout našich cílů. Za prvé, rád by jsem se zmínil o otci zakladateli, Davidu Rockefellerovi, ktorý položil další pilíř našeho chrámu bratstva hned po druhej světové válce (OSN), stavajúc na bývalých vizionároch pokroku a ľudskosti. Už jsou to tři roky, co nás David opustil ve věku 102 let, ale jsem přesvědčený, že by byl hrdý na to, s jakými výsledky se jeho vízia programu do roku 2022 realizovala. Európske hnutie, v akom byl David po druhé světové válce, nyní se stala plnohodnotnou vládou celého Európskeho kontinentu. Naša Európska komise, na čele Európskej únie, sa stala skutečnou nadnárodní vládou nad evropskými národy, jejichž vliv se postupně vytrácí, až  se úplně ztratí a budou nahrazeny populáciou nového typu, jako to navrhuje další z našich velkých vizionárov gróf Coudenhove-Kalergi.

Bohužel, operace „Výmena“, která začala v celém rozsahu v roce 2015 s cílem premiestnit miliony migrantů na evropský kontinent do roku 2030, logisticky a finančne zabezpečená Európskou komísio, európskými vládami a nadnárodnými inštitúciami, bola narušená nezvládnutou prácou našich kolegů ve střední Evropě.
Pretože bych chtěl i vyzdvihnout práci našich německých, francouzských, španělských a jiných divizí na starom kontinente, které odvádějí skvělou práci v této operaci, je třeba kriticky zhodnotit středoeurópské a také i britské divízije. Neschopnost zvrhnúť Orbánovu vládu v Budapešti, ako i odstranění Kaczynského vo Varšava nás stála nejen zpoždění harmonogramu plánovaných zmien, ale i velké úsilí o odstranění týchto potenciálnych ohňských odporu. Preto důrazne varujem našich kolegové vo Varšave a Budapešti, aby co nejdříve napravili situaci vzhledem k blížícímu se se momentu veľkého resetu a změn, které s plánem souvisejí, jako sa to podařilo v Bratislave a – ako pevne verím – tak se stane budúci rok v Prahe. Samostatnou kapitolou je selhání britské divize, která nejenže probíhá pomocí kontroly odchodu Británie z Európskej unie, ale i přesto obrovským investicím do zmien dramaticky prehrala pobrexitové voľby.
Tieto skúsenosti, vrátane prezidentských volieb vo Washingtone, nás donútili nasadit zvláštní opatření na zlomení odporu reakčných sil, které v poslední době opět zdvihli hlavy. Opatrenia, které byly spuštěny již v lednu 2020 mají za cíl urychlit blížící se procesy globálnych zmien. Operácia Pandémia vrátila iniciatívu tento rok zpět do našich rúk. Okrem politického a ekonomického chaosu, které nám v kombinaci s již sofistikovanými predvolebnými manipuláciami, ktoré viedli k odstranění Donalda Trumpa, nám pomohli upevnit situaci a provést další významný krok na naši ceste k úplnej kontrole planety. Všetky predchádzajúce operácie, ako je 9/11 World Trade Center / pád dvojičiek / a arabskej jari, budú působit jako nevinné hry vo světle začatia Veľkej Global Reset.
Úplné označení a registrace všech obyvatel bude důležitým krokem k upevnění sveta pod našou kontrolou. Tímto způsobem jsem chtěl poďakovat všem, kteří přispeli k tomuto úspechu. Okrem našej zdravotnej komisie (WHO) sú to predovšetkým naše související lékařské korporácie a mladí kreatívci, kteří uviedli celý problém C-19 do života a způsobili tak chaos, na kterém můžete vybudovat krásný nový svět (NWO). Po opětovném ovládání mocenských pák vo Washingtone od ledna příštího roku budeme účinně znovu spojovat naše síly a soustředit se na konečné riešenie nášho úhlavného protivníka, Putinovho Ruska. Okrem lekárskej a finanční sekcie budou naše lojálne tajné služby i další, ktoré sme zapojili, budú dělat operace, ktoré budú probíhat během celého příštího roku. Špecifická situácia, ktorá panuje v konsolidaci s Čínou, o které bude předseda vlády naší čínské sekcie, ako aj o podrobnostech moskovskej operace ,vás bude informovat hlavný komisár našej sekcie v Rusku.
Jsem přesvědčený, že stejně jako s operací C-19, byl tento rok pro nás mimořádně úspešný – aj ak ide o finančné zisky našich kontrolovaných korporácií – nasledujúci rok bude úspěšnejší, co položí základy konečného zjednotenia. Musíme mít vždy na paměť, že až když se podarí zlomiť odpor v Moskve a na některé další místech, pak teprve budou naše vítězstvo kompletní. Až keď národné štáty konečně zmiznú, budeme moci účinně pokračovat ve velké transformaci lidstva, aby jsme dokončili velkou transformáciu, ktoré základy položili naši předchodcovia, kteří byli připraveni zorganizovat několik dalších zmien od francouzské revoluce, vrátane obou světových vojen, které nás posunuli vpred do světa humanity a pokroku. Nemôžeme mít malé ciele. Až budou spiatočníci vyloučeni, bude čas na skutečnou prácu, ktorá bude znamenat úplnú premenu celého lidstva, ako jsme ho dosud poznali. Egoistické touhy nebo podlehnutí nebezpečné křesťanské kultury bude nahradené oslobodením ľudí od minulých stereotypov. Klasická rodina na prvom místě brzy prestane existovat a bude nahrazena volnými variabilnými zväzkami bez pohlavnej ukotvenosti.
Feministické a rodové hnutia jsou jen předvojem dalekosiahlych zmien v najintímnejšej oblast člověka, ku kterým nové lidstvo pod naším vedením neochvejne směřuje. Táto nová kultúra, které první výhonky již možme uspokojene sledovat v současných trendoch světového šoubiznisu, přirozeně absorbuje všechny prvky míchania kultúr a vzájemného obohacovania, tj anihilácie. Multikulturalizmus se stane skutečností, vzhledem k tomu, že míchání kultur je základem celého procesu. Nové osvobozené lidstvo, jehož počet se výrazně snížil v důsledku naší probíhající operace C-19 a jej další – několik hlubších – procesů, bude znamenat narodení nového člověka a k príprave cesty před vstupem vyšší entít  (DÉMONŮ VE FORMĚ MIMOZEMSKÝCH CIVILIZACÍ) do našeho časopriestoru. Len toto úplně změní tvář světa, jak ho dnes známe. Nesmieme zabúdať, že tento metafyzický cíl je skutečným závazkem, pre ktorý napíname naše sily.
S potěšením vám oznamujem, že naši vědci, kteří pracují na této úloze, dosáhli tohoto roku mimořádných úspechů. (JEDNÁ SE O CERN) Tento rok bolo izolované rekordné množstvo antihmoty, ktorá je základným prvkem pro začátek další přípravy těchto procesů. (Satan jim tvrdí, že jsou jeho kámoši uvězněni na Saturnu) Cesta, kterou jsme prešli, nebyla jednoduchá, neobišla bez problémů. K budovanie nová spoločnosť jsme přistupovali v nepriaznivých mezinárodních podmínkách, ale díky našim spolupracovníkom, umístěných na důležitých pozicích v politice, médiách, korporáciach a v kulture, se nám podařilo dosáhnout současného stavu. Máme víťazstvo na dosah ruky. Nenechte si ho vzít a do nového roku 2021 vykročme sebavedome a také s odvahou.
Trilaterálna komisia
Trilateral.svg
 
 
Vše bude jinak až jej konečně rozruší zprávy ze severu a od východu slunce, jak to předpověděl Daniel v Písmu v 11.kapitole 44 a 45 verši.
 
Hledejte nejprve Stvořitelovu Spravedlnost a zájmy Božího Království, aby vám byl prodloužen čas na této krásné Planetě Zemi. Pročtěte si poslední předchozí článek zde, kde je mnoho vysvětleno, co se děje na duchovní úrovni a co brzy nastane.