Svět je jiný než jsem myslel – úvaha o tom, jak ti co nám vládnou, jak se nám smějí do očí

Spread the love

Ač se už toho o vakcínách a testování obyvatel napsalo mnoho, přesto mne zaráží DRZOST POLITIKŮ a jejich VÝSMĚCH ŽIVÝM LIDEM, které posuzují podle zvráceného LODNÍHO (NÁMOŘNÍHO) ZÁKONA a vnímají nás jako NEŽIVÉ VĚCI, JAKO MAJETEK KORPORÁTU.

Jak jinak tomu rozumět, než tak jak jsem výše popsal? SELSKÝ ROZUM OČEKÁVÁ, ŽE POLITICI, ti co mají dočasnou autoritu nad svými ovčany, že se budou chovat jako dobří BOHOVÉ, protože jejich dočasné BOŽSTVÍ skončí, ale oni NE, ONI BUDOU NA PILU TLAČIT S ÚSMĚVEM NA SVÉM ZAKRYTÉM OBLIČEJI, aby naplnili plány ne lidí, ale MONSTER TYPU PAN GATES, ŠÉREŠ, FAUČI a tak dále.

Státní celky tvoří jednotlivci, ŽIVÉ LIDSKÉ DUŠE, které v dobré VÍŘE, svěřují těmto DOČASNÝM BOHŮM své finanční prostředky, vybírané formou DANÍ, aby s nimi nakládali, jako DOBŘÍ SPRÁVCI.

DOKONCE JE TO JEJICH ZÁKONNÁ POVINNOST SE TAKTO CHOVAT!!!! Ale oni PÁCHAJÍ TRESTNOU ČINNOST V PŘÍMÉM PŘENOSU TÍM, že si dovolí  preferovat KONKRÉTNÍ ZÁJMOVOU SKUPINU, která vyrobí zboží, ZA KTERÉ NENESE ODPOVĚDNOST, a ještě nám DRZE OZNÁMÍ, že je to PRO OCHRANU NAŠEHO ZDRAVÍ!

KDE JSTE VY VŠICHNI ZA NAŠE PENÍZE VYSTUDOVANÍ PRÁVNICI? KDE JSOU VŠECHNA TA TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA ZNEUŽÍVÁNÍ PRAVOMOCI VEŘEJNÉHO ČINITELE?

Jak může DOBRÝ HOSPODÁŘ DOVOLIT, aby vůbec jen uvažoval o tom, že NĚJAKÉ MAFIÁNSKÉ SKUPINĚ ZAJISTÍ BEZTRESTNOST TÍM, ŽE NA SEBE, ZA NAŠE VLASTNÍ FINANČNÍ PROSTŘEDKY, PŘEVEZME RIZIKA A ODŠKODNĚNÍ, která jednoznačně vzniknou, po šílené VAKCINACI ŽIVÝCH LIDÍ v daném státním celku?

Pane Babiši, pane Blatný, vážená VLÁDO! TOTO JE VELEZRADA a budete mít na rukách krev, protože NUTÍTE své ZAMĚSTNAVATELE, ABY VÁM SVĚŘILI SVÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY, KTERÉ CHCETE POUŽÍT NA ODŠKODNĚNÍ NÁSLEDKŮ VAŠEHO VLASTIZRÁDNÉHO JEDNÁNÍ S FIRMAMI, KTERÉ PODLE DOBRÝCH MRAVŮ, MUSÍ, NE ŽE MAJÍ, MUSÍ DODAT SVŮJ VÝROBEK 100% BEZPEČNÝ!!!!

Fakt si myslíte, že jsme padlí na hlavu, že fakt tu všichni krom vás žereme SENO?

Vaše amorální a trestné jednání bych chápal v JEDINÉM PŘÍPADĚ! V jakém?

ŽE VÁS PLATÍ JEŠTĚ NĚKDO JINÝ! POKUD TO TAK JE, TAK TO LASKAVĚ OZNAMTE VŠEM ŽIVÝM BYTOSTEM TOHOTO STÁTNÍHO CELKU!

Pokud si myslíte, že jste beztrestní, protože vás někdo dosadil do vašich teplých funkcí. A že VEDLEJŠÍ ÚČINKY  a následná úmrtí SVEDETE NA MUTACI COKOLIV 21 a že to živé bytosti, až se PROBEROU ZE SVÉHO SPÁNKU  a HYPNÓZY, DO KTERÉ JE UVEDLA MAGICKÁ SKŘÍNKA, ZVANÁ VIZE TELATŮM, TELEVIZE, ŽE VÁM TO PODLE PLATNÝCH ZÁKONŮ NESPOČÍTAJÍ, tak to se velmi mýlíte.

Pane Havlíčku, vy anální lezče do pozadí NĚMECKÉHO ANÁLU HERR ŠWABA  a jeho novou BIBLÍ – GLOBAL RESET, vy si myslíte, že máte NĚJAKOU JEJICH OCHRANU?

Tak se podívejte co udělali s daleko silnějšími hráči než jste vy? Co takový strejda Hussejn Sadám? Nebo strejda Kadáfí? A co Hadži Tači? Ten si taky myslel, že jej ŠWÁBOVÉ ZACHRÁNÍ NAVŽDY.

Och jak jste naivní. Do prosince 1989 mne MOHLI VŠICHNI HOUPAT, ABYCH SI MYSLEL, ŽE TO TADY OVLÁDAJÍ JENOM ŽIVÍ LIDÉ, ale to už je 30 let stará HI STORY E (historie) pane Havlíčku, Havle. Proč jste raději ve svém prohlášení neudělal jen tu symbolickou PYRAMIDU SVÝMA RUKAMA, ti co měli chápat, by to pochopili a vy byste dnes nebyl jak označkovaný patník, na kterého si všichni mohou ukázat prstem: „TO JE TEN ANÁLNÍ ALPINISTA HLUBOKÉHO STÁTU!„. Tušíte vůbec, proč vás donutili se takto označit, jako ten označkovaný PATNÍK?

Oni mají PLÁN, plán do kterého takovou nicku jako jste vy, nezasvětili. On i ten ŠWÁB má už své jisté, ač si myslí, že něco řídí. Zapletli jste se s BOHY, kteří musí naplnit PROROCTVÍ, která byla zapsaná skrze STVOŘITELOVY služebníky, proroky, samotným STVOŘITELEM NEBE  a ZEMĚ, JeHoVaH s vyšší AUTORITOU, než mají ONI.

Věřte tomu, nebo ne, ale SOUD NAD VÁMI BUDE SPRAVEDLIVÝ, protože jste jednali podle POZNÁNÍ. Že vás vydírají? No tak, buďte chlapi, nikdo vás nenutil se s nimi spřáhnout. Malým kompromisem jste chtěli získat výhodu pro sebe sama, ač vám svědomí jasně říkalo: „TOTO NEDĚLEJ, TO SMRDÍ!„. Sami si dosaďte ten první konkrétní skutek, který vás usadil do rozjetého vlaku, který se opouští jen v TEPLÁKÁCH, a nebo NOHAMA NAPŘED.

Je tu ještě jeden způsob!!!! VŠE VYZNAT SÁM a prosit DÁRCE ŽIVOTA SKRZE KRISTOVU VÝKUPNÍ OBĚŤ, SKRZE JEHO SVATÉ JMÉNO JEHOŠUA,  o odpuštění skutečného DÁRCE ŽIVOTA, nebeského OTCE NÁS VŠECH, JEHOVU MOCNÉHO (BOHA – se všemi atributy AUTORITY), aby vám projevil NEZASLOUŽENOU LASKAVOST, až se dokončí posledních pár proroctví. MÁTE POSLEDNÍ MOŽNOST TAKTO UČINIT a zastavit GENOCIDU ŽIVÝCH LIDÍ.

Možná vás to bude stát nyní život, když tak učiníte, ale ten, který může vzkřísit mrtvé a vy to uvidíte na vlastní oči, ŽE NELŽU, na rozdíl od vás pokřivených a bohům oddaných stvoření. JEDNEJTE RYCHLE, USA a VELKÁ BRITÁNIE UŽ MAJÍ SVOU ODMĚNU PODLE DANIELE 7. KAPITOLY veršů 11 a 12.

Zítra to bude rok, co byla vydána kniha, KNIHA, KTERÁ JE O SKUTEČNÉM RESTARTU LIDSTVA, tak jak bylo oznámeno prorokem DANIELEM a APOŠTOLEM JANEM, co se stane v příštích dnech a hodinách. ZAČNĚTE ČÍST RYCHLE, protože PILA  a SEKERA, KTERÁ PODETNE VŠECHNY LIBANOSKÉ CEDRY, které si myslely, že porostou až do NEBES, je pevně uchopena do rukou SAMOTNÉHO STVOŘITELE, kterou sám bude pohybovat, aby se les odstranil ze svých míst.

A přijde to na vás možná zítra, možná příští měsíc, či dva, ALE PŘIJDE. PROTOŽE PROROCTVÍ O ČASU KONCE SE PLNÍ TAK, JAK BYLA PŘEDPOVĚZENA!

Zde máte přímý odkaz na tuto knihu, abyste se nevymlouvali, že vám nebyla dána možnost vidět a rozumět ČASU, VE KTERÉM ŽIJETE!