Jak mne donutíte nechat se očkovat?

Spread the love

Dnes mi byla položena docela správná otázka. Tak si dovoluji na ni odpovědět i formou článku.

Já vás určitě nutit nebudu. Jak to udělají oni? Velmi jednoduše. Stačí aby zavedli jediný způsob platby, tím je elektronická platba a pokud nemáte jejich očkování, nezadáte žádný příkaz k platbě, i kdybyste tam měl 100 miliónů takzvaných peněz. Systém bez platného certifikátu o vašem očkování platbu neprovede.

Už snad chápete, proč tak strašně potřebují, aby se zrušila hotovost? No a teď si představte, jak dlouho bude vaše rebelie trvat, než se jim podvolíte? 14 dní? Pokud budete mít nějaké potraviny?

A budou s tím lidé souhlasit, aby to bylo na základě certifikátu? No to si pište, že budou, je to přece opatření o ochraně zdraví. Ten náhubek si berou dobrovolně proč? Že pomáhá? Tak na to je dost studií, které to vyvrací, ale psychologicky je to účinné. Proč zvolili právě rouškonáhubek? Aby se lidé viditelně označili, kdo to se zdravím druhých myslí vážně a kdo ne. A když už tu žábu uvařili, tak je člověk připraven přijmout, že nakupovat a prodávat se bude jen s certifikátem. Co zavádí vybrané letecké společnosti? Cestování jen s certifikátem. Kdo nejvíc potřebuje cestovat? Podnikatelé. Takže jim nic jiného nezbyde, než se nechat očkovat. No a když už budou oni, tak pak se nařídí, že i jejich zaměstnanci musí mít tento certifikát. Co zajímá podnikatele? Zisk a nikdo jim to přece nebude kazit.

Nechceš? Nemusíš, ale práci nedostaneš. A vymyslí se ještě jedno nařízení. Jaké? Obchody mohou přijmout jen takové zboží , od takového dodavatele, který má certifikát o tom, že všichni, kdo se podílí na výrobě a distribuci, mají certifikát o povinném očkování.

Takže pokud vám něco říká standard ISO to a to, tak to byla psychologická příprava podnikatelů a firem na to co mají v plánu. Stačí vám tato odpověď?

Proces dobrovolnosti očkování dokáží uskutečnit do 14 dnů od celosvětového krachu. Kdo tomu nepodlehne? Jedině ten, kdo má jistotu, že budou i zbytky, zatím co ostatní by umírali hladem. Stalo se to někdy? Já vím že ano. Kristus to podle evangelií udělal 2x v letech 29 až 33 n,l,. Dalšími byli Eliáš a Eli v letech 915 př.nl. až 884 př.n.l.

Kdo jim zajistil ty zbytky? Byl to nebeský Otec, Jehova-h Bůh skrze působení jeho Svatého Ducha. Proč to tenkrát udělal? Aby ukázal, že nebude třeba se podvolovat certifikátům, které mají lidi zotročit.

Máte tak silnou důvěru v toho, kdo stvořil nebe a Zemi? Na to si musí odpovědět každý jednotlivec sám. Pokud ji máte, pak vás nikdo nedonutí.