Nevím zda se mám radovat, nebo plakat z toho, že se opět potvrzuje, že se věci měly pohnout tímto směrem

Spread the love

Jak jsem psal už na jaře, bohužel nemáme stále články od pana Sueneho, tak jsem upozornil na to, že Covid-19 se použije jako záminka k tomu, aby vám vzali hotovost. Jak ukazuje i AE News ve svém posledním článku, vše se naplňuje a stejné to bude i s tím utažením opatření plukovníka Prymuly.

Vy si musíte sáhnout na dno, abyste začali volat po mesiáši, protože ten je dávno připraven. Ale teď už nejde o revoluce, ale vaše dobrovolné přijetí nového světového řádu. Jak jsem psal nekolikrát, POŘÁDEK Z CHAOSU.

Ono dává i smysl, proč vláda nenakoupila těch klinicky neotestovaných vakcín 7. miliónů, ale jen 3.. Třeba proto, abyste se, až uvidíte výsledky této genocidy, začali dožadovat záchrany a pomoci, aby vám byla poskytnuta za to, že budete mít kus chleba a žádnou svobodu.

Jaký je tedy plán? Vybudovat náhražku Božího království, míru a bezpečí, bez Boha Stvořitele. Je v celku jedno, zda to nazvou člověčenstvím, nebo tomu vrátí původní název SOCIALISMUS, ale akce Golgota je pomalu, ale jistě naplňována do posledního detailu. Pozitivní na tom všem je, že to bude jenom na pár měsíců, ač tvůrci věří, že na roky, nebo spíše na  pořád.

Není dobré vkládat důvěru v smrtelného člověka, ale to sami zjistíte, až vám bude nebeským Bohem Jehovou ve svůj čas ukázáno, že je vše jinak. A než se to stane, budete si posílat dárky a velmi se radovat.

Co musíme vědět, že až se vám na těle nadělají vředy, tak že je to jedna z misek hněvu za to, že jsme Bohu Jehovovi nevěnovali pozornost, kdy se dal nalézt. Zkusme tedy v pokoře prosit ještě teď, kdy zbývá posledních pár dní, se k Bohu zkusit přiblížit. Není to nic těžkého, stačí jen poprosit s úplnou pokorou, aby vás sám vyučil, sám informoval, že existuje. Je třeba to učinit ve jménu Jehošuy Krista.

Je totiž psáno: „Každý kdo vzývá Jehovovo jméno, bude zachráněn.“. A apoštol Petr to opět připomněl, kdy odkazoval i na Jehošuu, jeho jméno. Proč? Nejenom proto, že dal sám sebe, jako usmiřující oběť za naše hříchy, za naše provinění, ale proto, že je to anděl, ve kterém je ukryto Otcovo jméno. Co tedy znamená v překladu Jehošua?: „Jehova zachraňuje, nebo Jehova je záchrana“. A je to tajemství ukryté i před mnoha takzvanými křesťany, že Jehošua je ten anděl, který byl za dob Mojžíše v ohnivém sloupu za noci a v kouřovém oblaku za dne, když šli Izraelité pustinou.

Kéž tedy překonáme vlastní já a Satanovo našeptávání, že je to něco nenormálního, oslovit samotného Stvořitele. Nemáme to dělat před ostatními, ale v skrytu. Sám z vlastní zkušenosti vím, kolik mi to dalo přemáhání, než se to stalo běžnou součástí života. Bude líp, ale až za několik měsíců.

Krásný zbytek dne vám všem.