Zajímavá událost. Je to snaha představit „nový Katyňský masakr“?

Spread the love

Dnes nám mainstream, například Novinky ukazuje hromadný hrob u města Izjumu. Článek je zde i s videem. Ani jedna mrtvola, ani jedno tělo, jen samé kříže, díry v zemi a jmenovky. Dovede si někdo představit, jak by takový hrob vypadal po asi 5. měsících?

Smrdí to smrdí a nikomu to není divné. Opět nová Buča?! Nenávidím manipulaci a tady to tou manipulací vyloženě smrdí. To, že během každé vojenské operace umírá mnoho lidí, že se pochovávají v hromadných hrobech, to asi nikoho nepřekvapí. Ale to divadlo kolem, to fakt je hnus.

Ať už je ten odporný, Satanem řízený svět, ukončen! Vím, že skončí. No, budou se ti, kdo přilévají olej do ohně, moc divit, až dojde na lámání chleba a začnou se zodpovídat Tomu, kdo jim dovolil, aby existovali. Hrdinná nacistická armáda vedená USA osvobozuje. Kdyby to nebylo biblické, tak by člověk musel uvažovat nad sebevraždou, jak je mu z toho světa na blití. Z novinářů, kteří pro mrzký peníz udělají cokoliv. Že vše se vrací jako bumerang, to těm slouhům nedochází. Budeme nad nimi plakat, až je to dostihne?

Na rozdíl od těch všeho schopných političek, které tak rády štvou a posílají národy do války, mají tito zaprodanci děti. To jim nevadí, že kdyby svět měl pokračovat touto cestou, že jejich děti si to za ně vyžerou? To už fakt nikdo nemá pud sebezáchovy?!

Je to jen taková úvaha. Nic víc, nic míň.

Igi