Prosím všechny CENZORSKÉ INSTITUCE, VŠECHNY, KDO PROVÁDÍ DOHLED, ABYSTE SE VZÁJEMNĚ INFORMOVALI, protože každý jeden z vás si ponese vlastní odpovědnost za své kroky. Berte to prosím, jako láskyplné varování z mé strany k vám, protože vím, že jste se nechali podvést za jidášský groš, kterým vás platí.

Spread the love

Dnes jsem jako správce skupiny na FB obdržel to, co vidíte na obrázku v úvodu článku.

Takže mi dovolte, abych zareagoval touto cestou, protože přímo se vám, VY SATANOVI SLUHOVÉ, ODPOVĚDĚT NEDÁ, PROTOŽE SE SKRÝVÁTE, STEJNĚ JAKO TEN VÁŠ PÁNIČEK SATAN.

Pokud si myslíte, že lidé žerou seno, že nevidí co se děje, JAK SE SNAŽÍTE PROTLAČOVAT LEŽ A PROPAGANDU, ŽE SI ZA TO NEPONESTE ODPOVĚDNOST? TAK PROSÍM VĚZTE:

BUDETE PRVNÍ NA ŘADĚ, V TOMTO VELKÉM SOUŽENÍ, PROTOŽE JSTE SLOUŽILI SATANOVI A DOHLÉDNE NA TO SAMOTNÝ PÁN PÁNŮ A KRÁL KRÁLŮ, JEHOŠUA KRISTUS!!!!

On skutečně přichází. Proč vás to nemine? Platí i pro servilní media, která se nechala stejně jako vy PODPLATIT. Zde vkládám odkaz na FB, kde je video o tom jak vše organizujete, ABY SE LIDÉ BÁLI A VY JSTE JE DONUTILI K OČKOVÁNÍ A PŘIJETÍ ZNAČKY 6.6.6., aby ztratili tito lidé naději na věčný život!

Již mnohokrát jsem vám jasně sdělil, že to co vy ČINÍTE V SKRYTU, JÁ MÁM DÁT VEŘEJNĚ NAJEVO! A ZKUSTE MNE ZASTAVIT. Na to přijde čas, ale ne dnes a ne v následujících měsících. Bude vám to dáno až v nejdříve v listopadu letošního roku.

Takže se sami podívejte, jak se to vše dělá:

https://www.facebook.com/KraljevicMarkoIII/videos/2961560674122451

PROTOŽE BUDETE MAZAT, UDĚLAL JSEM DVĚ FOTKY Z TOHOTO VIDEA.

Video ukazuje velké množství těl zakrytých bílou látkou. Ta těla se hýbají a sami se zakrývají, když vítr fouká. Pak jeden z těch ZAPRODANÝCH LIDÍ, KTEŘÍ TOTO DIVADLO NATÁČÍ, ABY MĚLA MÉDIA O ČEM PSÁT A ŠÍŘIT LEŽ, JAKO FAKTA, že v Indii se umírá tak, že to není možné zvládnout, nazvedne tomu jednomu živému, co si hraje NA MRTVÉHO, jeho bílé pokrytí, aby s ním zalaškoval a oba se tomu smějí.

Druhá fotka, jak vidíte i z modrého proužku o přehrávání videa ukazuje, jak už je vše připraveno pro fotografování, aby JSTE NÁS VY SATANŠTÍ ZAPRODANCI, OD MERKEL, PŘES JOUROVOU A LAJNIČKU MOHLI OVLÁDAT A OBLBOVAT!!

Myslím si, že já ty fakta skutečně hledám a NEPOTŘEBUJI TY VAŠE LŽI MAZAT, ALE VY PRAVDU ANO. Tak se sami usvědčujete. Pak se nedivte tomu, že vás  bude někdo linčovat, protože k tomu dojde, TO PŘEDPOVÍDÁ PÍSMO NE JÁ, TOTO JIM UKÁZAL PROJEKT LOOKING GLASS. Já to jenom zveřejňuji, jak mi to bylo ukázáno, ABYSTE SE NEMOHLI VYMLOUVAT A ABYSTE POCHOPILI, PROČ SE VÁM TO BUDE DÍT!!!!!

Stěžujte si u vašich ZAMĚSTNAVATELŮ PÁNI POLITICI A CENZORSKÉ NEZISKOVKY, že vás na to neupozornili. Jste sice dokonale podvedeni, ALE BYLO VÁM DÁNO SVĚDOMÍ, TAKŽE VÍTE MOC DOBŘE ČEHO SE ZA MRZKÝ PENÍZ ÚČASTNÍTE!!!!

Shoří vám vše a bude to tak rychle, protože nemáte úctu k životu druhých lidí. Shoří vám to proto, ŽE JSTE SE VYSMÍVALI SAMOTNÉMU STVOŘITELI NEBE A ZEMĚ, JeHoVaH VOJSK. A vám BABYLONŠTÍ SLUHOVÉ V BABYLONSKÝCH DOMECH OZNAMUJI, ŽE PADNETE RYCHLÝM VRHEM, přesně tak, jak vám bylo oznámeno Jehošuou ve Zjevení 18. kapitole.

Začněte plakat a bít se pro svou zkaženost, protože už nebude odklad!!!

Toto vám oznamuji jako ten, jenž je součást olivovníků z 11. kapitoly Zjevení.

Kristův bratr a služebník skutečného Stvořitele, JeHoVaH Vojsk

Igor Zemánek

Dejte jim to před oči po celé tváři Země bratři a sestry, mírní lidé Země, aby se nemohli vymluvit v den JeHoVa-h hněvu.