Dne 30.12.2020 se v Norsku propadla zem, podle odhadu z videa, je to o minimálně 10 m

Spread the love

Dostal jsem odkaz, kde lze vidět sesuv půdy do obrovské jámy. Co to způsobilo, že se 20 domů propadlo?

Pokud by to byla oblast s pojená s důlní těžbou, znamenalo by to propad několika důlních chodeb. Bohužel není z videa jasná přesná oblast. Přesto ani toto není jasná odpověď na tak rozsáhlou destrukci, aby se zem propadla tak hluboko.

Dalším možným vysvětlením je, že byla v podzemí velká výduť, která nevydržela tlak navršené zeminy a klenba se zbortila. Podle videa vidíme, že domy postavené v té oblasti nejsou úplně nové a k takovému propadu dochází často s průvodními jevy. Tím je zprvu pomalé propadávání, kterého by si jistě obyvatelé povšimli.

Toto propadnutí svědčí také o možném zemětřesení, které by bylo jistě oznámeno, ale media mlčí. Takže to taky asi nebude příčina.

https://www.youtube.com/watch?v=fbFDJ1TBS5s … video již není dostupné

Sesednutí domů je, jako když se odpálí klenba, kdy masa zeminy padá volným pádem, než se zastaví. Je to podobné tomu, když zbavíte most spodní desky, vzpěry a je na ní navezeno velké množství materiálu, který když desku vyjmete se celistvě propadne a padá do volného prostoru, kde se deformují jen boční stěny.
Na Karvinsku a Ostravsku máme mnoho míst, kde došlo díky důlní činnosti k propadům země, ale nic podobného jsem neviděl.

Posledním možným vysvětlením je, že někde v podzemí byl vybudován velmi rozsáhlý objekt, který byl řízeně zlikvidovaný. To by vysvětlovalo, že se nedozvídáme nic o zemětřesení, ač otřes tam být musel. Na internetu se objevují zprávy, které informují o velkých ohních okolo Tuzly v Chorvatsku, které tam nastaly po zemětřesení. Zajímavé na tom je, že to nejsou ohně v centru epicentra Chorvatského zemětřesení. Odkaz na jednu z fotek naleznete v tomto linku.

https://t.me/Qparadise/40414

Příznivci Qanon, nejsem příznivec, tvrdí, že je to díky podzemní válce, která probíhá po celé planetě, kde se likvidují podzemní objekty, které si postavili za naše peníze, skrze černé zdroje pentagonu a dalších tajných složek, stoupenci Kabaly, tedy satanisté.

Pokud by někdo věděl něco více, k tomu, co se odehrálo v Norsku 30.12.2020, nechť vloží odkaz pod článek. Předem děkuji.