To si z nás a hlavně ze seniorů děláte legraci? Všem, kdo mají své blízké v domovech PRO SENIORY – POHODA a.s. Český Těšín. Fakt POHODA

Spread the love

Dostal se mi k očím tento dokument, který připravili pravděpodobně pracovníci společnosti POHODA a.s, jako informovaný souhlas k povinné dobrovolné vakcinaci.

Prosím, přečtěte si sami, jaké svinstvo vám chtějí do Vašich blízkých napíchat. To skutečně hraničí s genocidou, kterou podporují a protlačují NIKÝM NEVOLENÍ GATESOVÉ, SOROSOVÉ, ROTCHILDOVÉ  a spol., skrze lobisty typu pana Prymuly a dalších. Nezveřejnil Seznam.cz jeho další sviňárnu? A Babiš ho krmí z NAŠICH DANÍ 80 tisíci, kdo z Vás to má spoluobčané?

TOLIK VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ JSEM POHROMADĚ NEVIDĚL V ŽÁDNÉM JINÉM PŘÍBALOVÉM LETÁKU!

Zvětšete si obrázek a čtěte pozorně, co se po podání může u vás projevit. Čemu jsou vystaveni Vaši blízcí a provozovatelé domů pro seniory to vůbec nevzrušuje. Hlavně, že dostanou pochvalu od ministra zdravotnictví, který se opět nepokrytě paktuje s těmi, kdo chtějí vyvraždit 90% planety.

Obviňte mne ze šíření poplašné zprávy pane ministře, pokud máte odvahu bojovat s člověkem, který patří k olivovníku. Bylo vám to oznamováno 2000 let dopředu! Tak si nejprve přečtěte Zjevení, kapitolu jedenáct.

Jak dlouho si myslíte, že bude můj nebeský Otec, Jehovah Bůh mlčet? To Vás ten Satan musí mít hezky v hrsti, když porušujete Hypokratovu přísahu, se soudy a jejich verdikty si vytíráte pozadí! Co Vám bylo slíbeno? Ochrana? Satan nemá přátele, jen své sluhy a své ZÁJMY. Pořád je zde STVOŘITEL, JEHOVAH BŮH, kterému se budete zodpovídat.

Čiňte pokání prosím, Vy mírní země a začněte hledat nejprve Boží Spravedlnost a Boží Království, abyste viděli, že vše ostatní vám bude přidáno. Níže najdete odkazy na dokument o Kabale, Satanově Synagoze, jak získala moc v prvních čtyřech dílech. Pokud Vám toto neotevře oči, tak už nevím, co by se muselo odhalit.

  1. díl zde
  2. díl zde
  3. díl zde
  4. díl zde

Zde naleznete vše, co vám Písmo předpovědělo a když to srovnáte s tím, co dali tvůrci dokumentu dohromady, tak musíte pochopit, že jen Bůh, skutečný tvůrce nebe a Země dokáže mluvit do detailu o věcech, které se teprve stanou. Knihu najdete zde.