A dýchat ještě můžu vážená vládo a vy, co jste se postavili na roveň samotného Stvořitele?

Spread the love

To co se dnes děje, kdy zvrácení lidé za oponou rozhazují potištěné papírky a na různá tajná konta posílají svým lokajům jedničky a nuly, aby dál tlačili tu jejich káru s názvem COKOLIV-19, mne nutí k úsměvu, na jedné straně a na druhé, k pláči nad jejich koncem.

Neděje se nic, co by se dít nemělo, protože ten, komu svět patří má neuvěřitelný vztek, ale co mne podivuje, je to, že si ti rádoby moudří nepřečtou něco z alternativy. Jim nedochází, že jsou jen špatnými herci v této tragikomedii, že už se na ně připravuje mezinárodní žaloba a ponesou si za svá jednání odpovědnost. Že díky jejich počínání tu brzy nezůstane kámen na kameni.

Vím, že jste raněni slepotou vážení konšelé, ale asi neslyšíte, jak pod vámi praská vaše větev, na které sedíte. Skutečně čekám, kdy už zakážete dýchat. Zpívat už jste zakázali, modlit se k vašim rouškám taky. Symbolického zmrzlináře jste už taky zabili. Tak už zbývá to poslední. ÚPLNÝ ZÁKAZ DÝCHÁNÍ!

Kdo si myslel, že letošní podzim bude procházkou růžovou zahradou, tak už by měl konečně otevřít oči. Tento svět skutečně končí vážení a to co jej postihlo, je proto, že ač jste věděli, jak složitá je byť jen jediná buňka ve vašem těle, raději jste vzdali slávu stvořeným věcem, než tomu, kdo vše STVOŘIL. Nelíbí se vám má slova, tak vězte, že to co všichni brzy prožijeme, je jen slabý odvar toho, co zatím přišlo.

Přesto na konci všech událostí můj nebeský Otec, Jehova Bůh vám dá možnost z toho všeho vyjít vítězně a to za jediné podmínky, že sami uznáme, že jsme nežili spravedlivě a že jeho soud nad tímto zkaženým světem byl spravedlivý. Kéž vás přicházející věci o tom přesvědčí. Zvolili jste si ty, jenž vás utiskují sami. Satan je pro vás neškodný čertík z pohádky. Vše se stvořilo náhodou, tak se nedivte, že úplnou náhodou vám vládnou takoví, jakým je Prymula, jenž se nemůže dočkat, až mu to konto po nařízené vakcinaci nabobtná a s ním i jeho kamarádovi Babišovi, Hamáczkovi a dalším.

Až i většina armády a policie pochopí, koho musí chránit a s nimi to dojde všem těm cenzorům a šiřitelům pravdy, jak se lidově říká: „Až se ucho utrhne.„. To bude mela.

V písmu je 2000 let Kristovo varovaní v Matouši 24:7-13 a vy neumíte číst Babiši a spol.? Hlavně že, čau lidi.

Už pět let vás varuji a až do tohoto dne jste neposlechli. Kéž vám k tomu Jehova Bůh přidá, co jste za svou zradu svých bližních obdrželi.

Ať se tedy ten kdo je špinavý ještě více znečišťuje a ti co milují skutečnou SPRAVEDLNOST očistí.

Vše co potřebujete vědět, se dočtete zde.