Jak poznáte, že ten či onen esoterik, tedy takzvaná alternativa, je připravován na vaše ovládání

Spread the love

Jak poznáte, že ten či onen esoterik, tedy takzvaná alternativa, je připravován na vaše ovládání

Je zajímavé pozorovat, jak se na některých webech profilují lidé, kteří tvrdí, že vše dopadne výborně, protože takzvané síly světla zvítězí. Že oni všechny předem varovali a vlastně si nemusíme dělat hlavu.
Je pravdou, že mnohdy předloží pravdivé informace o dění kolem nás, ale není to proto, že jsou génii dnešní doby, že nás všechny strašně milují. Ne, ne, ne přátelé. Jejich úloha je úplně jiná. Když tvrdí, že jim jde o to, abyste otevřeli oči, pak na druhé straně vystupují jako ti, kterým nesmíte oponovat. Proč? Protože to je přece ta poslední elita, která vás bude ovládat a oni jsou už nyní nedotknutelní.
Kdo jim dal informace o dějích a procesech za oponou? Přece sami nevěříte tomu, že někdo z tajných služeb si vybral sám od sebe nějakého toho mluvku, protože mu byl sympatický, a začne jej ládovat informacemi.

Má osobní zkušenost za poslední cca rok. Skuteční satanisté si vytvořili na FB několik skupin, kde předstírají, že jsou kovaní ateisté a propagují evoluci. To je zajímavé. Proč? Pokud jsem satanistou, tak musím věřit také tomu, že Satan existuje. To je selský rozum. Pokud tedy věří, že existuje, nemohou být ateisty. Takže lžou, podle způsobu jejich páníčka a jejich vládce, který také jen celé lidské dějiny LŽE. A stejně jako on, se i oni proměňují na anděly světla.

Takže dejte velký pozor na to, když na některých webech naleznete podobná vyjádření:

Ve vlastní věci a urychlení komentů

xxxx jsem poprosil, aby komentáře, které rýpají a vše zpochybňují okamžitě odstranil. Nezlobte se na něho, ale klidně na mně. On za to nemůže a taky je srozuměn s tím, že komenty, které cokoliv bez důkazů spochybňují jsou NAPROSTO BEZPŘEDMĚTNÉ A NESMYSLNÉ!!!!! jsou v komentech zbytečné. Kradou lidem čas!!!!! , který v podstatě neexistuje.

Děkujeme za pochopení.“

Cenzura nepohodlných názorů jede na sto procent na těchto takzvaných alternativních webech a oni to ani netají. Tak si jsou jistí tím, že jim bude patřit svět. A to je ta jejich magic, kdy se na jedné straně tváří, že oni jsou pro svobodu slova, ale jejich vlastní skutky je usvědčují. Kristus svým učedníkům jasně řekl:

Každý dobrý strom nese dobré ovoce, ale každý špatný strom nese zkažené ovoce. Špatný strom se podtíná a je lidmi vhozen do ohně, aby se spálil.

Takže podle ovoce (skutků) je poznáte. Když křičí SVOBODA, ale svými skutky vytváří cenzuru, pak je jejich opravdový záměr ve skutečnosti úmyslně zastírán. No a když to dělají esoterici, milovníci bílé magie, pak jen ukazují, kdo má nad nimi skutečnou moc a kdo je pro svůj prospěch ovládá a komu sami slouží.

To jsou ty novodobé skryté kádry, které jsou připravovány na převzetí moci. až to vše zkrachuje a ještě budou vykřikovat: “ My jsme vám to říkali, ale nebojte, pod naším vedením to bude procházka růžovým sadem.„. Naštěstí na to budou mít jenom pár měsíců, ale nechci na konci jejich vyvýšení vidět jejich ruce, protože tak červené od krve, jako je budou mít oni, tak tak je nemá dnes ani Killery.

A pak přijde skutečný ARMAGEDON a skutečný návrat Jehošuy Krista. Jejich chování, dávno před jejich narozením, totiž odhalilo Písmo, že tak budou jednat. Mnohé to pak přesvědčí, že mají toužit po SKUTEČNÉM BOŽÍM KRÁLOVSTVÍ, které nezřídí tato vyškolená a připravená skupina lidí, ale samotný STVOŘITEL NEBE a ZEMĚ, JEHOVA BŮH.

Takže vy, co skutečně MILUJETE SPRAVEDLNOST, čiňte to co je DOBRÉ a SPRAVEDLIVÉ! Nenechte se ovládnout jejich mnohdy pravdivými informacemi, které z vás mají učinit oslíky, jdoucími za jejich mrkvičkou takzvaného poznání. Jejich bohem je totiž Satan, otec LŽI, který stejně jako oni říká: „NEZEMŘETE.“. Proč? Protože vám budou tvrdit, že máte nesmrtelnou duši a vyšší já a podobné lži, jen aby se uchopili vlády nad vámi a vy jste si ji vybrali dobrovolně.

Pokud někdo nesouhlasí, klidně to napište do komentářů, tady vás nikdo za váš vlastní názor cenzurovat nebude.

Vše nej v tomto tísnivém čase přeji vám. Brzy na těchto stránkách zveřejním chronologii lidstva, podle jediné platné chronologie a ne podle vlastních interpretací archeologů, které platí ten, jemuž to tu zatím patří a co vám tak rádi zamlčují a kdo nechce čekat, než bude vše hotovo, tak může zatím prostudovat naši knihu na těchto paralelních stránkách, kde nalezne i jiné záležitosti, které byly mnoha věřícím lidem utajeny, aby byly odhaleny až pro samotný Čas Konce – najdete stránku zde.