Rádio Jerevan – chystá se v ČR něco velkého?

Spread the love

Jak už rádio uvedlo ve své tiskové zprávě ohledně nebezpečné kazetové munice, která má posílit úspěchy na východním Ukrajinském frontu, rozhodla se vláda na tajném jednání s opozicí, na společné akci, které dali zatím pracovní název: MÁ TO SMYSL.

Nejprve si musíme připomenout celou zprávu o kazetové munici:

Rádio Jerevan přineslo tuto horkou zprávu:

Prezident Putin a Sergej Lavrov byli informováni vojenskou zpravodajskou rozvědkou, že vojákům ukrajinské armády je do zákopů rozdávána velmi nebezpečná kazetová munice. Jak se podařilo zjistit, jedná se o soupravu walkmenu, dvou tužkových baterií a kazety s hity Michala Davida, kde nejnebezpečnějším hitem je píseň Nonstop.

Jak překladatelský tým zjistil, jedná se o velmi nebezpečnou píseň, kde se zpívá: „Nonstop, já chci žít nonstop a s tím co přijde, já chci se rvát

nejnebezpečnější část kazetové munice

Posílení vojska touto kazetovou municí má posilnit odhodlání a bojového ducha a zahnat chmurné myšlenky z nedostatku jiné munice a leteckého krytí. Jak bylo zjištěno ze zdrojů Ukrajinské armády. Velení si myslí, že kdyby Habešané v roce 1935 měli k dispozici tuto kazetovou munici, nikdy by Mussolini válku v Etiopii nevyhrál. Zdá se, že západní spojenci konečně přišli na efektivní způsob, jak pozvednout psychicky morálku Ukrajinské armády, ze které ruská vojska dostanou strach. Zda se očekávání naplní, to se teprve uvidí.“ (Konec zprávy)

Rádiu Jerevan se prý podařilo zjistit toto:

„Náš redaktor a investigativní novinář, kterého jsme vyslali na tajnou misi do ČR, Pravdmluv Khajak, zjistil neuvěřitelné informace z tajného setkání hlavních politických špiček, jak vládních, tak i opozičních v restauraci U tří lišek. Toto setkání, tento raut zorganizovala Pirátská strana, která má s podobnými rauty největší zkušenosti.

Samotného setkání se zúčastnilo přibližně 200 osob, z řad poslanců parlamentu, senátu, vlády a vybraných euro poslanců. Cílem setkání bylo v předvečer plánované mobilizace zajistit pro ni podporu u široké veřejnosti, která nechápe složitosti dnešní doby. Tak vznikl pracovní název dohody:

MÁ TO SMYSL!

Celý nápad vznikl údajně při jednom setkání pánů Zdechovského, Rakušana a premiéra Fialy, když vážně rozjímali nad stavem a myšlením lidu ČR. Nápad se zrodil asi při dvanáctém pivu. Premiér tuto informaci nepotvrdil, protože on konzumuje zásadně kvalitní víno.

Smyslem celé akce je být příkladem celé společnosti, proto se rozhodli vytvořit ve skrze profesionální uskupení veteránů, jenž svým příkladem pomohou zvrátit nelehkou situaci přítele a protektora Volodimira Zelenského při současné protiofenzívě proti okupantům. Tak vznikl nápad dodat kazetovou munici. Když na další den svůj nápad dále diskutovali, došli k závěru, že přece jenom bude důležité, naučit vojáky na Ukrajině s touto municí zacházet. K tomu by bylo dobré vytvořit silné hudební těleso, podobné tomu, které už existuje a jmenuje se Wagner group.

Protože je potřeba dostat do názvu českou chytrost lišek, vzpomenul si premiér, že kdysi viděl od nějakého Janáčka Lišku Bystroušku. Uskupení by se tedy mělo nazývat Janacek grupe, aby i přátelé na západ pochopili, že se jedná o taktické těleso, které netouží zradit německé zájmy. Protože je síla kazetové munice ukryta v písních, a hlasové nedostatky se nejlépe skryjí ve velkém hudebním tělese, proto je zapotřebí vtáhnout do nápadu i opozici.

Mít možnost jít příkladem a zazpívat si společně jako kdysi husité všechny zúčastněné nadchla. Dokonce i expremiér Babiš byl touto myšlenkou nadšen, jak jsem měl možnost slyšet z úst jednoho z jeho poradců, který chtěl zůstat v utajení, tak hlavně proto, že se opět podívá do země svých předků.

Janacek grupe má být tvořen výhradně z členů vlády, parlamentu. vybraných europoslanců a senátu. Jedna lobbystická skupina chce do plánu zasvětit i některé euro komisaře, s tím, že by je mohla poctít i zahraniční posila, nějaká Uršula von něco. Protože se tento nápad líbí údajně i samotnému panu presidentovi Pavlovi, zvažuje se, že ihned co podepíše rozkaz o všeobecné mobilizaci, že abdikuje a nastoupí jako generál do tohoto tělesa, aby držel ten správný takt, až se začne zpívat. Na mou otázku: „Co si ČR počne bez vlády a parlamentu?“ , mi dobře informovaný zdroj z tohoto jednání řekl: „Počítá se s tím, že vše převezme stejně armáda a že Washington už připravuje své lidi, proto tu žádný chaos nenastane. Vše co má nějaký smysl už stejně řídí někdo z venku, takže k žádné změněn nedojde.“ .

Na mou otázku: „A co na to občané?“ . Tak na ní jsem dostal tuto odpověď: „Tím, že všichni jako jeden muž, tedy i ženy, půjdou příkladem celému národu, tak se očekává, že stejně jako přijal tento národ nové vlajky na úřadech, bude národ pevně stát jak za vlajkou, tak za svými politickými představiteli. Už se hledá výrobce, který by vyrobil dostatek kazetové munice pro ty, kdo budou po mobilizaci přesunuti směrem na východ.“ .

Velmi zajímavá situace údajně nastala, když si účastníci začali přidělovat volací znaky. To proto, aby je ruská strana tak lehce neidentifikovala. Největší mela byla o znaky ROMMEL, POUŠTNÍ LIŠKA, KUCHAŘ. První volací znak je prý zatím držen pro dirigenta. Druhý pro ministerstvo vnitra a třetí pro expremiéra.

Nespokojena se svým volacím znakem CYKLISTKA byla tato žena, protože si z ní lidé dělali po zveřejnění této fotografie legraci. Prý by raději měla SVETŘÍČEK jako volací znak.

Kdo údajně nepochopil smysl volacích znaků, byl údajně premiér, který i po protestech: „Petře, ale tak hned druhá strana bude vědět kdo jsi!“ , tak si to nenechal vymluvit a bude se hlásit jako PROFESOR. Úplně ne zrovna šťastným znakem se staly JAPONEC 1 a JAPONEC 2.

Ač je mezi volacími znaky často používáno zvířectvo, žádná z žen se nechce hlásit jako KRÁVA. Přitom zdroj říkal, že kdyby k tomu připojili ještě číslovky, bylo by to daleko jednodušší. Co je prý jisté, tak do souboru nevstoupí senátorka Jana Zwyrtek Hamplová. Jak zdroj uvedl: „Stejně si jede pořád tu svou a zpívá falešně.“ .

Jak zdroj uvedl, všichni po tomto jednání mají výbornou náladu, protože je už nebavilo si pořád před kamerami nadávat, když jim to srdíčko stejně tluče.

Vše prý spěchá a bez výběrového řízení se shání firma, která by zajistila jednotnou ústroj. Vzhledem k tomu, že někteří sedí v parlamentech a senátech už desítky let, musí se počítat s oblečky na míru, což celou operaci v čase taky posune.

V každém případě je to velmi odvážný počin a pokud by se jím inspirovaly i další země, tak Ukrajina nemůže prohrát.

Pro rádio Jerevan Pravmluv Khajag
“ (Konec citace)

One thought on “Rádio Jerevan – chystá se v ČR něco velkého?

  1. Jak jsem zjistil, ne všichni pochopili správně záměr tohoto článku. Asi i proto, že vlastně neví co to bylo rádio Jerevan v 80. letech minulého století. Byla to rozhlasová stanice, kde se vysílaly 100% zaručené zprávy, ale všichni věděli, že je to fejk. Bylo vytvořeno na zesměšňování propagandy.

    Kazetová, neboli správně kontejnerová munice je velké svinstvo a jak se zjistilo, byla použita i ta ze skladů bývalého Československa. Bohužel politikům nedochází, co svým jednáním způsobují. Proto jsem tuto fejk zprávu vytvořil, aby se někdo z nich chytil za nos. Zadruhé jsem tím chtěl odlehčit trochu situaci, protože když se člověk nezasměje, tak to je jako by nežil.

    Takže pokud se to někoho dotklo, tak se omlouvám. Politikům jsem tím vzkázal, že pokud chtějí druhé zabíjet, tak ať jdou sami příkladem a co si o jejich jednání myslí obyčejní lidé. Každému kdo se zasmál a pochopil patří díky, že se i v tak hrozné době dokáží zasmát.

    S Agape Igi

Comments are closed.