Také si připadáte jako v kocourkově?

Spread the love

Ještě ani nezačalo uvolnění těch „JEDINÝCH SPRÁVNÝCH OPATŘENÍ“ a už začaly vzhůru stoupat balónky, jak se počet takzvaně nakažených opět zvyšuje. A dnes to opět přišlo!

ON-LINE: Index rizika stoupl, zpět do čtvrtého stupně zbývá jediný bod

To si pan Flégr, Prymula a další mnou hned po ránu ruce. Vy jenž milujete VÁNOCE, tu obdobu římských SATURNÁLIÍ, vězte, že přesně toto budete číst a poslouchat až do úplného zákazu vycházení. Jede to jak přes kopírák. V ŘÍŠI kontrolují zda se v bytech nenachází osoby, které tam být nesmí, protože madam Anděl co se stal bohem, prosadila svůj říšský akt, podle svého velkého vzoru, podle svého tatíčka Adolfa.

Jsou hrozná videa, PROČ JE TO MINISTERSTVO PRAVDY a LÁSKY OKAMŽITĚ NESMAŽE? Která se šíří po sociálních sítích, kde je NAPŘÍKLAD zatýkán muž, který evidentně žije v takové domácnosti a jsou tam jeho děti. Tedy pokud jsem správně porozuměl německy mluvícím spoluobyvatelům planety Země. Nelze mi stáhnout to video, abych jej sem vložil, ale je to přesně ten obrázek, který očekávám i v protektorátu Böhmen und Mähren, v době SATURNÁLII.

PROČ VÁM DALI PÁR DNŮ SVOBODY? PROČ VÁM NEDOVOLÍ SUNDAT HADR Z ÚST?

No je to proto, aby vám jasně ukázali kdo má moc nad vašim dýchacím ústrojím. Že to není STVOŘITEL nebe a Země, ale ten, který se skrývá v pohádkách s rohy a kopytem na noze. Protože je to pohádka, tak přece neexistuje.
Skrze ústa a nos byl totiž Adamovi a Evě vdechnut život a tak se STALI ŽIVOU DUŠÍ. Muslimským ženám je tento hadr přes ústa naordinován už stovky let a sami můžete vidět, jakou vážnost tato bytost má na územích, kde se tyto ženy narodily. Ale na územích, kde toto nebylo donedávna zvykem, je ten hadr vnucen z důvodu, abychom si mysleli, že nás chrání. I zde je zveřejněna dánská studie, která to jednoznačně popírá.

Takže proč těch pár dnů, které si máte užívat za zpřísněných hygienických opatření? BANKY, jejich skuteční majitelé, POTŘEBUJÍ Z VÁS VYTÁHNOUT JEDNIČKY a NULY, které máte na jejich virtuálních účtech tím, že budete nakupovat jak zběsilí za, přiznejme si to, zbytečné dárky, ale to co je na těch dnech to nejkrásnější, které teprve přijdou a vám to nebude DOVOLENO, je předávání těchto dárků a radost, kterou dárce prožívá, když obdarovaný vidí, že je pro někoho důležitý. A jak to zdůvodní? CHOVALI JSTE SE NEZODPOVĚDNĚ, když jste šli do těch obchodů nakupovat.

Samozřejmě je tu ještě ten cíl, stáhnout HOTOVOST Z VAŠICH KAPES, protože jste si ji po malých částkách schovávali doma pod polštářem, abyste mohli v těchto dnech vyrazit za nákupním šílenstvím, protože jak sami zjišťujete, tak zásilky nebývají tím nejbezpečnějším způsobem, jak získat objednané zboží v pravý čas.

Pro mnohé to je jistě opět něco KONSPIRAČNÍHO, co se jistě neděje a nestane. Kéž bych se mýlil drazí spoluobčané, ale pokud mi zůstává zbytek SELSKÉHO ROZUMU a OTEVŘENÉ OČI, musím si klást otázky tohoto typu.

PROČ TO ZATÍM NENÍ V ČR (Böhmen und Mähren) JAKO JE TO V ŘÍŠI?

30 let ten nejlepší ZÁPAD KRMÍME a zajišťujeme mu životní standart, tak tu určitá volnost být musí. Oni dávno vědí, že CUKR a BIČ je tady lepší, než to, co nyní prožívá ŘÍŠE a její západní satelity. Někdo by si mohl myslet, že se s tou takzvanou DEMOKRACIÍ něco zlého přihodilo, tak proč kazit poddaným východu, ten jejich sen a příběh PRAVDOU. Platy jsou nízké, EXEKUTOŘI si mohou dělat co chtějí. Ti co vám půjčují peníze (Banky) nenesou žádné podnikatelské riziko a celé KOUZLO (magie podvodu) je v tom, že sami tisknou, za co vy nakupujete a ještě vám ten papír pěkně zúročí svým úrokem, který se splatit nedá.

No jo, oni nejsou tak hloupí, aby nevěděli, že rozdávání měny musí proběhnout skrze milióny výdejců, aby náhodou někdo nepochopil, že byl vytvořen nějaký celek, příklad 1 miliarda papírků, které se rozdaly a že oni zpět chtějí miliardu a půl takových papírků. Že tu půlmiliardu nemáme k dispozici, to nikoho nebolí, PROTOŽE VĚŘÍ, ŽE TEN SVŮJ POTŘEBNÝ ÚROK KE SPLACENÍ ZÍSKÁ NA OSTATNÍCH, CO JAKO ON VĚŘÍ STEJNÉMU SNU!

Protože jsme byli SLUŠNĚ VYCHOVÁNI K TOMU, ŽE NA KONCI ROKU JE POTŘEBA BÝT ŠTĚDRÝM DÁRCEM ČEHOKOLI, tak nás reklamou masírují k tomu, abychom si JEŠTĚ VÍCE PŮJČOVALI, protože musíme přece dávat. No a když letos nakoupíte a nebudete moci rozdat, bude mít ten, O KTERÉM JSTE PŘESVĚDČENI ŽE NEEXISTUJE, fakt VELKOU RADOST. Tolik naštvaných lidí v jeden den, to se mu za celou dobu HISTORIE LIDSTVA snad ještě nepovedlo.

Co je na tom příběhu nejsmutnější? ŽE TI CO TO BUDOU VYMÁHAT, BUDOU MÍT DOMA STEJNÝ PROBLÉM, ale ROZKAZ JE PŘECE ROZKAZ. No hlavně se nedivte, kdyby to nebyla KONSPIRACE. Kéž by fakt byla. Než se začnete divit a rozčilovat, zkuste si vzpomenout na má slova, zkuste si uvědomit, že váš život touží ovládat TEN, V JEHOŽ EXISTENCI NEVĚŘÍTE.

Nemá žádné kopyto a nemá žádné rohy, naopak, byl stvořen jako NEJKRÁSNĚJŠÍ BYTOST S VELKOU MOUDROSTÍ, která se zamilovala sama do sebe, která zkazila sama svou mysl a své obrazné srdce, protože toužila být UCTÍVÁNA.

COŽ NEJSOU JEJÍ SLUHOVÉ, JAKO JE ON SÁM? PODÍVEJTE SE NA NĚKTERÉ JEHO SLUHY, JAK SE VÁM SMĚJÍ DO OČÍ A MYSLÍ SI, ŽE JSOU LEPŠÍ NEŽ VY.

Tak krásné dny nakupování čehokoli vám přeje ten, jenž se vám snaží ukázat i druhou stranu mince toho všeho kolem nás, protože si uvědomuje, JAK VELKÝ ZLOČIN JE NA VÁS PÁCHÁN VE JMÉNU ZLA a PANOVNÍKA TOHOTO ZKAŽENÉHO SVĚTA.

Pamatujte prosím na Jehošuova slova: „KDYBY TY DNY NEBYLY ZKRÁCENY, NEPŘEŽILO BY ŽÁDNÉ TĚLO, KVŮLI VYVOLENÝM BUDOU TY DNY ZKRÁCENY!

Více najdete v tomto článku zde a pochopení splněných proroctví zde.

Kéž začneme hledat STVOŘITELE NEBE a ZEMĚ, JEHOVU BOHA, dříve, než už se nebude dát nalézt, aby nás převedl bezpečně do KRÁLOVSTVÍ JEHO SYNA, JEHOŠUY KRISTA v těchto dnech VELKÉ TÍSNĚ.