Het fenomeen waarover gesproken wordt - SIMONA SCHUBERT, haar analyse van scheepsrecht, of waarom we gewoon een DING zijn

Verspreid de liefde

Dovoluji si vám představit novinářku Simonu Schubert, která se zabývá analýzou Lodního práva, které se uplatňuje v našem životě, ale trochu nám o něm zapoměli říci. Její příspěvky by Vám, čtenářům NEJVÍC – INFA, měli rozšířit obzor právě v této oblasti.

Ako porozumieť „slovám“a významu Lodného (Pirátskeho) Práva, čiže Právu Peňazí nebo-li SVETOVÉMU MORSKÉMU PRÁVU PEŇAZÍ“?

Čo potrebuje ľudstvo ako-také, je porozumieť významu „slov“, tedy podstate konceptuálnych významových slov v hodnotách a pravému významu toho, ktorého slova! Takže ludia by si mali zadať ako“domácu úlohu“študovania významových slov pravej podstaty!

Ako sa tvorí slova?

(napríklad,ked pridáte písmeno „S“ na začiatok slova „woorden“ (svetový) – stane sa z toho nové slov „ZWAARDEN“ (máme tu nový význam, tým je slovo meče) a tým pádom to môže spôsobiť človeku pri porozumení veľké potiaže a problémy! Je tak?!

Ludia potrebujú pochopiť, že sú slová, kdě ich stvorenie bolo kontrolované, pre potreby takzvaného Globálneho Prediktora!

Takže, čo si tu vlastne chceme rozobrať? Chcem poukázať na významové hodnoty slov v "Lodnom Práve“ – čo všetko znamenajú slová ako také a čo sa za tými slovíčkami skrýva. Kde je a jej podstata!

A teda, keď hovoríme o Právu ako-takom, musíme vychádzať, odkiaľ „Právo“ v ktorom žijeme pochádza! Rozumieme si? Čiže každý uzákonený zákon, ktorí je nastolený v tej-ktorej krajine pochádza z „Rímskeho Práva“ – čiže zasa „Rímske maximum“ (právna zásada), ktorá hned na začiatku hovorí:

"TEN, KTO SA NECHÁ OKLAMAŤ – NECH OSTÁVA OKLAMANÝ"!

Čo ľudovo znamená: „Ked si tak hlúpy, aby si bol oklamaný, tak je to len a len tvôj problém„! – Toto je prvá zasada „Rímskeho maxima“! Takže, aby sme mohli veci posunúť na správnu mieru poznatkov a strategickej rovnosti právnych aspektov, musíme čo??!! POROZUMIEŤ slovám, čo ktoré slová znamenajú v právnom prevedení, ako aj musíme im porozumieť, ako súvisia v spojitosti s vládnymi inštitúciami, tedy právom ktoré vytvárajú vládne moci!

Prečo? Pretože existuje rozsiahly skrytý okultizmus a rituál systémových operácií v danej štruktúre, ktorý sa používa až do dnešných preživších časov, po celej zemi, kde vlastne človek a teda i my všetci, používane nejaké isté významové slová, ale keď sa tie konkretné slová zaradia do Zákonov takzvaných ľudských "práv“ a sú v nich používané a predeterminované do paragrafov a používané na súdnych pojednávaniach, tie isté slová totiž začnú mať úplne iný význam a inú charakteristickú hodnotu!

Cestui That Pi

Londýn 1666, počas čierneho moru a veľkých požiarov v Londýne, parlament uzákonil akt za zatvorenými dverami, ktorý sa nazýval zákon Cestui Que Vie 1666.

O čine, o ktorom sa diskutovalo, to bolo subrogovanie práv mužov a žien, čo znamená, že všetci muži a ženy boli vyhlásení za mŕtve, stratené v mori / za morom (V tom čase to fungovalo len v zákone admirality, morskom práve, a tak teda „stratenom v mori“).

S porozumením PRÁVA a právnemu významu z toho vyplýva, že na našej ZEMI sa používajú dve charakteristické a zásadné veci:

Zaprvé – „VODA A ZEM"
Zadruhé – „VODA A PEVNINA"

A následkom tohto hodnotového významu existujú daľšie dva druhy PRÁVA:
- PRÁVO SÚŠE (PEVNINY)
- PRÁVO VODY

Počuli ste už o termínu LAW of THE LAND (Právo téj-ktorej zemi!)? A v skutočnosti to znamená presne to, o čom sa tam hovorí:
- PRÁVO SÚŠE (PEVNINY) – to sa týka ludí ,ktorí žijú na pevnine- súši, a je to protiklad k takzvanému
- PRAVU NA MORI -na otvorenom mori (vodách) bez hraníc

A aký je v tom rozdiel?

PRÁVO SÚŠE – je právo civilizácie, čiže to právo, v ktorom žijú ludia na pevnine! Aj ked PRÁVO SÚŠE je rozdielne v každej krajine, (priklad:v Amerike môžete robiť veci, ktoré nemôžete robiť napríklad v Rusku! V Afrike možete robiť veci, ktoré nempžete robiť napríklad v Anglicku“atd…) – Takže PRÁVO SÚŠE je RECHTSAF patriace konkretnej spoločnosti, ktorá žije na danom území – čiže krajine!

Ale, existuje „VYSŠIE PRÁVO„, ktoré dominuje „celéj obývanej ZEMI“ a ktoré je nazvané: „PRÁVOM VODY„! – alebo aj inak nazývané: „PRÁVOM OTVORENÉHO MORA"(THE LAW OF THE HIGH SEAS)

Toto „Právo vody“ býva označované v právnej terminologií aj: „Rechts peňazí"!

Tu, pri tomto PRÁVE nie je podstatné, akej ste farby pleti, odkiaľ pochádzate, alebo kde žijete, teda z akej krajiny ste, kde ste sa narodili… atď. „PENIAZE SÚ PENIAZE"- ZAPLAŤ A BUDEŠ MAŤ, alebo aj:

"ZAPLAŤ ZA SVOJ ŽIVOT, ALEBO „ZOMRI“"!

Zakaždým, ked používate nejakú BANKU, prípadne peniaze, ste pod PRÁVOM "VODY-MORA" (PEŇAZÍ) – POD CELOSVETOVÝM "NÁMORNÝM PRÁVOM"!

A teraz, poďme na chvíľu do vzdialenejšej historie, a to do obdobia v rokoch 2000 až 146 pr.n.l., odkiaľ vlastne čerpali tvorcovia tohto "morského práva peňazí“ do LAND zvanej „KANAAN“ – pravdepodobne už väčšina z vás počula o zemi Kanaan, o ktoré sa spomína samozrejme i v BIBLII, obyvatelia Kanaanu boli aj Féničania – z fénickej pokrevnej línie a v tedajšom fénickom jazyku znamenalo slovo „kánaan“: „OBCHODNÝ BANKOVNÍK“ (merchant = banker) – toto samotné slovo „merchant“ se také = obchodník, nebo kupec) všetko vychádza zo slova „MER"- MORE, aľebo VODA, – rovnako ako : „MER maid“ (morska panna) a vzniká nám slovo: „MERchant"

poznámka redakce: Nejznámějším králem Feničanů byl Chýram, který v letech 1013 – 993 př.n.l. dodával králi Šalamounovi dřevo na stavbu Jehovova chrámu a pro dům samotného Šalamouna a pro dům jeho manželky, dcery faraona Psusenese II.. Chýram je základním kamenem Zednářských lóží, protože to byl významný stavitel a také vládce nad Středozemním mořem.

A teraz rozpíšem "rozdiel" medzi PRÁVOM SÚŠE A PRÁVOM VODY":

– Právo Vody je „Právom Bankovníctva-peňazí"!
- A JE v protikladu k jasnému právu obyvateľov na pevnine!

SOCHA SLOBODY = "STATE OF LIBERTY" – důležitý symbol.

– bola umiestnená na ostrovčeku vo vode, nemohla byť umiestnená na pevnine, musela byť umiestnená do prístavu, pretože to nie je SOCHA skutočnej SLOBODY (FREEDOM), ale je to SOCHA „STATE OF LIBERTY„! A „LIBERTY“ znamená to, čo dostane námorník, ked zavedie loď do prístavu – dostane „Liberty – nie je slobodný (FREE).

dus AMERIKA nie je zemou "Slobody“ a údatných ludí a národov.

V ich vnímaní, vo vnímaniu tochto PRÁVA - "My nie sme slobodní (Gratis) a ani udatní„! – bodka!

A ako funguje „PRÁVO VODY“?

Preto vždy, keď je človek zapojený do právnych záležitostí, potrebuje zastúpenie, pretože je mŕtvy.

Právna fikcia je stavba na papieri, statok v dôvere. Keď dostanete účet, alebo predvolanie na súd, vždy sa kapitalizuje, podobne ako náhrobné kamene v hroboch. Veľké písmená znamenajú smrť. Píšu mŕtvym právne fikcie (poznámka redakce: Jste právně jen představou, jen obrazem – proto FIKCE). Právna fikcia bola vytvorená, keď niekto informoval vládu, že v meste je nová loď, jej príchod, to bolo, ako by sa narodila z VODY. Takto dochádza aj k vašemu zrodzeniu.

Ako aj, daľšia dôležitá vec ohaldne „písma (úradnej listiny)“ je aj váš „podpis“, to značí, že podpis zaznamenaný v tom-ktorom právnom úkone, ako je napríklad zmluva, obchodná zmluva-do toho spadá aj nájomná bytová zmluva a všetky bankové transakcie, či obchodovanie na burzách a iných komodít je váš vlastnoručný podpis-to jest „grafická reprezentácia“ (vytvořený obraz vaší osoby), vášho vlastnoručného podpisu, kde sa tým pádom obchoduje z vašimi dokumentmi podpísaný vašou rukou, ako „grafická reprezentácia mrtvej duše“ sa s vami môže obchodovať kde koľvek a kýmkoľvek v tom-ktorom štáte, pretože "štát" je KORPORACIA, nie ako krajina živých bytostí!

Kdežto: „auto-gram„, to je podpis „živej" bytosti, nie mrtvej duši, a kde je auto-gram, čiže samočinný podpis živého človeka, ako živej bytosti, tam nie je možné obchodovať a netýka sa štátu (KORPORACE – obchodní společnosti), pretože žiaden "handtekening" nevlastní tenktorí dokument či listinu!

Tak tu je jeden príklad pre pochopenie

Prečo je to zariadené tak, že musíte chodiť na Súdy (court)?!
Ludia sa vždy obávajú ísť na súd, to je totiž tákto – chodíte na „Kurt“ (court-súd=kurt – je to ako ísť hrať napr. beisbol alebo tenis, sa vždy hrá na kurte, že?! Hráte s raketou. Prečo? Lebo je to „ROZRUCH", RACKET (raketa rozruch, rámus), ale nenechajte sa zmiasť a zmýliť týmto slovom, „ONI“ (globálna elita) nevyberajú „SLOVA" náhodne (náhody neexistujú) – slová pre nich majú velkú váhu! Oni nepoužívajú tieto slová a terminy (terminologia) len tak. Chcú z toho ťažiť čo najviac!

Tieto slová a termíny sú v PRÁVE veľmi dôležité! Takže tam, kde máte obchod a peniaze, máte tiež "ne-spravodlivosť" a "škodu„. Skôr ako pochopíte súdnictvo, musíte pochopiť bankrot. Prijali sme požiadavku na prijatie predvolania, ale predvolať VÁS je možné iba ak stie mŕtvy z pohľadu RECHTSAF. Existuje povinnosť prevziať akúkoľvek vzniknutú zodpovednosť.

Ked idete k súdu, čo je myšlienkou toho ísť k súdu??! – Je to „HRA“ (šachmat).
Ako „TENNIS„, celá myšlienka „hry“na kurtu je dostať loptu späť na súperov kurt, že áno?! Jeden „tím“ vstane a hodí loptu druhému „tímu“ – tuná právnikom! Ten vstane a vráti loptu zasa späť na kurt toho prvého „tímu“ – takže je to ako „Loptová hra“!

SUDCA má na sebe „čierne rúcho-talár „(pretože súdi mrtvu dušu – nie živú dušu, s červeným lemom – krv človeka, pretože sudca má na sebe KRV toho, koho súdi a odsudzuje – prenáša sa zo súdenej – mŕtvej duši, celá jeho ľudská podstata na „SUDCU“, ale VY to neviete, iba tí, ktorí vytvorili túto nezákonnú a nespravodlivú štátnu ústavu! Preto dali sochu ako „SYMBOL SÚDNICTVA“ ženu zo zviazanými očami), preto že je „spravodlivosť slepá“! – „ROZHODCA“! – další informace hier.

Právomoc pripúšťa vyhlásenie o nevine, alebo ŽIADNE vyhlásenie. Slamák, tiež známy ako legálna fikcia, je vždy vinný. Advokáti a právnici sa živia tvorbou kontroverzií. Vytvorením sporu ste zodpovední za tento prípad. Česť a hanba. Ak chcete zostať na počesť, musíte prijať nárok a vybaviť ho. Potom pridajte podmienky, to znamená. „Prijímam dôkaz o nároku a dôkaz o strate.“ Týmto sa vracia zodpovednosť.

Právna fikcia je vždy vinná. Skutočný muž alebo žena sa môže objaviť iba na najvyššom súde. Hry sa hrajú na súdoch, odtiaľ názov „súd“. Je to hra s hercami (konajúcimi v aktoch). Musí sa s ňou zaobchádzať ako s hrou a iba s obchodom. Dráma v súdnej sieni sú dezinformácie.

SUDCA JE ROZHODCA – je mu v podstate jedno, ktorí „tím“ vyhrá, pretože dostane tak či tak zaplatené! A v podstate je mu je to jedno! Je tam ako ROZHODCA – ale "BLOED" ostáva na ňom, pretože ON jediný má čierny talár s červeným lemom, ostatný majú čierny talár, ale zo žltým lemom, alebo oranžový – to sú iba prísediaci!

SUDCA, ako Rozhodca medzi dvoma „tímami“ určuje pravidlá „HRY“, zo sudcovskej stolice (BANK) – toto slovo „Bench-Lavica“ je z latinského slova a znamená „BANKS-BREH"- takže Sudca dáva pravidlá (HRY) z Breh!
- kde najdete Brehy (BANKS!??!) -nájdete ich na obidvoch stranách rieky (VODY), hovorí sa mi: „RIVER BANKS“(BREHY RIEK) – a čo „brehy“ robia? – usmerňujú TOK PRÚDU-VODY-PENIAZE"!

(current = PRÚD, currency = mena)

Následkom týchto aspektov a významu slov sú vaše „peniaze“ prúdom vody, čiže peniaze tečú (banky vaše peniaze otáčajú -tečú, GELDSTROOM) A funguje to asi takto:

Ked LOD pripláva na breh do prístavu… – všetky lode sú ženského rodu – lietadlá, raketové lode. Prečo? Pretože je k tomu tento dobrý dôvod. Námorné Právo hovorí, že všetky lode sú ženského rodu, pretože majú položky“ – veci za peniaze, a tak spadajú pod námorné právo - (admiraliteitswet) – slovo „ADMIRALITEIT“ – je odvodené od slova „ADMIRAL“ čiže, ked lod vpluje do prístavu, zakotví v doku. Tam sa priviaže k doku a Kapitán musí prístavným autoritám predložiť zoznam nákladu (CERTIFICATE OF MANIFEST – objavit sa, zjavit sa, predložiť sa), pretože napríklad včera v prístavu nebola – ale dnes už je – objavila sa (ZMANIFESTOVALA SA, NARODILA SA Z VODY) – priplávala!

Takže všetky produkty, ktoré priviezla LOD (napr. v cene 8.milionov dolarov) sa zmanifestovali/objavili, a všetky tieto veci/položky prišli z vody, ateda z LODE, ktoré majú KAPITÁNA!

Het woord "KAPITAN“ je odvodené z latinského pôvodu capital = peniaze, kapitál. Preto „Kapitán“ reprezentuje peniaze, ktoré sú na palube lodi! A tak, ako som uviedla predtým, že „Kapitán“ musí predložiť prístavu zoznam nákladu (CERTIFICATE OF MANIFEST) – CERTIFIKAT OBJAVU – NAKLADU – pre úplne každú položku, koľko váži, akej sú farby ,kolko má dverí… atd…, a tak „captain" lode predloží Certificate of Manifest"!

A teda keď je samotná „LOD“ už zakotvená (IS SITING IN ITS BERTH). Ked je lod zakotvená v doku (v prístave-BREH) nazýva sa to „BERTH“ – she sits in her berth, berthing a ship“! Všetky veci na "LODI" predstavujú peniaze a prišli po vode!
Sú to produkty spadajúce pod „Námorné Právo“ peňazí! a to platí všade po celom svete!

A teraz sa pozrieme, kde ešte platí „Námorné Právo“ v jej význame a podstate, a prečo „VY“ ako ľudská fyzická bytosť“ patríte štátu, a čiže ste majetkom štátu, aj napriek tomu kde sa nachádzate v tom-ktorom štáte!! A teda, pri vašom narodení vašej matke praskla plodová „voda“, že?! A teda, kedže jej praskla plodová voda, vy ste vyšli von na svet, čiže ste sa narodili! Na základe vášho narodenia musíte mať: „BIRTH CERTIFICATE"(RODNÝ LIST), pretože „VY„, vaše fyzické telo ste produktom a majetkom štátu, čiže spadáte pod Medzinárodné Námorné Právo“, ste považovaný, vaše fyzické telo za produkt (MEER ako otrok) spadajúci pod Námorné Právo!

Takže, vaša matka vás porodila, čiže „doručila“ (delivered you) ako majetok štátu!(chápeme??!)

(príklad: ked pôjdete niečo kúpiť, hocičo, ako napríklad „chladničku, auto“… atď. … vydajú vám CERTIFICAT, a pošlú vám to: poslať-ship-lod-doručí vám – deliver)

…a preto, ked ste boli pri narodení v nemocnici (DELIVERY ROOM = PORODNA SAL = DORUCOVACIA MIESTNOST“). Vaša matka doručovala produkt – vec (dieťa) – prišli ste na svet „rituálnym porodným kanálom“!!

(Pretože Veľké písmená znamenajú smrť. Píšu mŕtvym právne fikcie. Právna fikcia bola vytvorená, keď niekto informoval vládu, že v meste je nová loď na základe jej narodenia. Doklady o narodení sa nevydávajú rovnakým spôsobom, ako lode dostávajú doky od dokov. Je to o obchode. Pochádzame z vôd našich matiek. Tvoja matka má pôrodný kanál ako loď. Loď sa pohybuje prúdom mora, ako sa môžeme pohybovať pri minciach.)

…a ked sa behom výkladu z lode niektoré veci poškodia, zničia, rozbijú-to nevadí, je to v poriadku … čiže: „ked sa produkt-dieťa (človek-STILLBORN – MŔTVE – NEZDARENY PRODUKT“ NARODENE DIETA) narodí mŕtve, je to tiež v poriadku, ale tým sa stratia peniaze, a musí sa vystaviť „Úmŕtný List“ (DEATH CERTIFICATE) – a ten je vždy potvrdený dokem. Dok musí podpísať váš BIRTH (RODNY) CERTIFICAT, ako aj váš Death (úmŕtny) Certificat!

Vatikán kupuje každú ľudskú dušu, pretože je vyhlásená za „mŕtvu“ dušu, a peniaze, ktorými si kupuje „mŕtve duše“ sú vytvárané z ničoho (vid bankový systém, ako je tvorený z ničoho) a to zo zámerom beztrestného otroka-veci (pretože malé dieťa je ešte beztrestné), aby potom kúpená „mŕtva“ duša musela vracať tieto peniaze (bankám, vláde, a samotnému Vatikánu, lebo štáty spadajú pod VATIKÁN. Sú OTROKMI VATIKÁNU) a čiastka kúpenej mŕtvej duše činí na vrodenom talentu toho-ktorého človeka, a je to zhruba okolo 1.800.000 €UR -, ale môže to byť aj viac, podľa toho, kto čo robí a pracuje, preto vaša celá až 89% „mzdy“ ide preč mimo váš domov a neostane vám nič! Všetky tieto „SLOVÁ A TERMÍNY“ sú termíny Námorného Bankovného Práva, a tak teda ak rozumiete, čo toto znamená, tak viete, že všetci „Právnici, Sudcovia, Súdy, ako aj Vlády a všetky štátne inštitúcie spadajú pod MEDZI-NÁRODNÝM NÁMORNYM PRÁVOM“ – PRÁVOM PEŇAZÍ!

A na dôvažok a v konečnom dôsledku k tomu ešte spadajú aj Všetky Náboženské DENOMINÁCIE, CIRKVE SVETA operujú pod „Námorným Právom“!! (a to sa dá pochopiť z toho hladiska, že vyberajú od ludí peniaze, a najnovšie v niektorých náboženských denomináciách a cirkvách zaviedli platbu bankovou platobnou kartou!)

A prečo sú všetky církve a náboženské organizácie rozdelenédo „Denominácií“??!!
A čo znamená slovo „DENOMINÁCIA“ – náboženský smer – tiež nominálna hodnota bankovky! (ako je napr.: dvadsať eurovka, päťdesiateurovka … atď. …) Tieto záležitosti sú dosť závažné, ked všetky náboženstvá a církve sa nazývajú DENOMINÁCIAMI – pretože všetky církve, náboženské organizácie nie sú ničím iným iba „PRODUKTOM“ pod Námorným Bankovým Právom“!

Je to mimoriadny „Príbeh“ veľkej ZRADY, ZLOČINU A SPIKNUTIA VOČI NÁRODOM! A všetky štáty sú pod vlajkou a v područí VATIKÁNU, čiže sú otrokmi Vatikánu!

Ale, nemýľte sa ludkovia, na celej OBÝVANEJ zemi ešte sa nikdy nenašla krajina ani zem, a akokoľvek idete hlboko do minulosti, žeby si niektorá krajina uzurpovala nárok na „SLOBODU“ SVOJHO BYTIA, na SLOBODU svojej vlastnej duše a svojich slobodných privilégií, ktoré mu náležia z podstaty prirodzeného Práva pozemského človeka!!

Koncept ľudskej spirituality a intelektuálnej slobody každého človeka na
zemi je konceptom, ktorí nikdy na ZEMI neexistoval, iba od počiatku Stvorenia existoval tento SPIRITUALNY KONCEPT ĽUDSKÉHO BYTIA ŽIVEJ BYTOSTI, KDE ĽUDOM PATRILA VLASTNÁ DUŠA A VLASTNÉ FYZICKÉ TELO! A tu už nastupuje konceptuálne znenie individuálnej osobnosti človeka pri STVORENIE ZEME! (ale o tom už napíšem v inom článku, bolo by to pre každého moc zložité).

A teda,od roku „1868“, kedy ľudské bytosti sa všetky prehlásili za mŕtve duše a to tým, že sa zamenili Božie Právne Zákony v roku „1798“ a nastolili sa Deklaráciou „ĽUDSKÉ PRÁVA“ vytvorené ľudským rozumom! A tým sa zmazala z ľudí Duchovná podstata bytia každej ľudskej duše! A tým pádom všetky ľudské duše spadajú pod Námorné-Pirátske Právo“!

Takže musíte pochopiť teraz jednu závažnú vec, že v rokoch „1868“ bola založená „KORPORÁCIA „ŠTÁTOV, A ich zakladatelia dali názov „UNITED STATES“! A ustanovili, že každý ich člen alebo každý, kto bude pre túto „korporáciu“ pracovať, bude nazvaný „zamestnanec“, alebo „občan“ (citizen)!

A na základe „DEKLARÁCIE ĽUDSKÝCH PRÁV“ uzákonených po francúzskej revolúcií v rokoch „1798“ boli postupne vytvárané a vychádzajúce z tejto Deklarácie ľudských práv ako aj stále pozmeňované „ÚSTAVY“ pre tú-ktorú krajinu! Takže dnes, ked už ste všetci vytvorení tak, ako námorným právom bolo určené, ste „občania“ (vecou a majetkom) toho-ktorého štátu v tej-ktorej krajine!!

A to znamená, že ste „zamestnancom“ cudzej korporácie (občanom ako vecou a majetkom) v tom-ktorom štáte, kde žijete! Operujúcim pod Medzinárodným Námorným Právom“! Tak ako sú Prezidenti v tej-ktorej krajine ,tak sú aj „prezidenti“v tejktorej banke, obchodných spoločností, a priemyselných fabrík! A „Prezidenti“ v tej-ktorej krajine sú prezidenti súkromnej „KORPORÁTNEJ“ SÚKROMNEJ SPOLOČNOSTI , a občania (citizen) sú majetkom korporácií z Medzinárodného Námorného Práva“!!

Čiže, celý svet je gigantická korporácia, ktorá zotročuje nevedomé ludí – UBUNTU – pod vplyvom „hypnózy temných síl“! Takmer všetky krajiny sú registrované korporácie. Všetky nezmyselné nelogickosti a neekonomičnosti, ktoré sú zavádzané a skryto podporované v spoločnosti, začnú dávať hlboký zmysel, akonáhle zistíme, že naše krajiny boli celú dobu registrované ako korporácie. A čo robia zapísané korporácie? Obchodujú s majetkom!

8 gedachten over 'Het fenomeen waarover gesproken wordt - SIMONA SCHUBERT, haar analyse van scheepsrecht, of waarom we gewoon een DING zijn"

 1. Veľmi dobre spísané. Síce nechápem všetko ale niekde v mojej duši cítim ze je tam pravda napísaná. Škoda ze to väčšina ľudí nechápe alebo nemajú správne informácie. Ďakujem za informácie kiežby mohli by byť viacej takýchto článkou.

 2. Podívejte se prosím do svého občanského průkazu, kde zjistíte, že vaše JMÉNO a PŘÍJMENÍ jsou psány VELKÝMI TISKACÍMI PÍSMENY. Už tomu rozumíte? A ne normálně, jak jsme se to učili v pravidlech českého pravopisu např. Boleslav Křišťál

  PS: Také zamyslete i nad tím, proč dochází ke školní inkluzi, namnoze k mnoha dalším „úhybným taktikám“ a odvádění pozornosti nejen místních obyvatel jiným směrem…

 3. ze dne: 20/5/2014, 04:28 … Po přečtení příspěvku Witnesse ohledně darů, ať vně či uvnitř sboru příp na sjezdech (ve skutečnosti jinam), jsem si to všechno sesumíroval, a vzhledem k tomu, co vím o tom, co JSOU anebo NEJSOU peníze (cenné kovy versus fiat měny potažmo [v dnešní době] UŽ i elektronické „peníze“), a co vím o tomto světě (césar) od našeho Krále Ježíše Krista, a co vlastně řekl, že se stane a co máme/nemáme dělat, tak mám(e) opravdu s čím srovnávat. Kromě jiného HLAVNĚ řekl „co je césarovo, dejte césarovi“ a já proti tomu nemám ani „ň“ … 100% souhlas. Víme, že peníze anebo „peníze“ jsou dluh (Řím. 4:4; PNS), že? Jak to tedy rozklíčovat? Naše výplaty či jiné peníze jsou „osekány“ o to, co patří césarovi [v každém státě více či méně], a „zbytek“ už je náš. Opravdu? Ano i ne. V tom je ten skrytý háček! Všechno patří Bohu (celá Země, všechno…), samozřejmě teď to patří Kristu, ale jinak samozřejmě furt Bohu. Kurňik šopa, jak to z těch lidí dostat?! César nejsem, tož co s tím… Tak se postavím na místo Boha a zaonačím to tak, jakože já jsem ten zástupce Boha na Zemi. Já jsem sice zástupce právoplatného zástupce [zprostředkovatele a vykupitele], docela mi to připomíná dnešní firmy a jejich členění, ale to není podstatné. Ať mi potom někdo dokáže úmysl. A když lidi na to díky Bohu přijdou, tak je „uklidníme“ [manipulace, nátlak apod.] anebo vyloučíme a pomluvíme, a když se budou bránit, tak budeme mluvit lidem PRAVDU, ale takovým způsobem, že to nebude uchopitelné a prokazatelné. Lidi, nepřipomíná vám to něco? Apoštol Pavel o tom hovoří „ale byli jste takoví…“, jenže ONI ze světa nevyšli, ale zůstali v něm a jen si to „trochu“ upravili. Já říkám a nejsem sám, a určitě se mnou budete souhlasit, že daří-li se někomu anebo něčemu v tomto světě, tak NĚCO není v pořádku. Já jsem dříve hledal jistoty a zázemí v tomto světě (schválení světa) a v konečném důsledku jsem se cítil prázdný a unavený, jakoby vyhořelý – i díky organizaci SJ a jejím přisluhovačům [nakonec] úplně vyčerpaný. Otec povzbuzuje a pozvedá z prachu, a dává pocit, že jsem NĚKDO, že jsem milován, bez ohledu na moji povahu. Avšak tento svět vysává, lže, manipuluje, kritizuje a sráží, jak řekl Syn „jste ze svého otce, z ďábla, ten nikdy nestál v pravdě, lže, protože je to jeho povahový rys a vy děláte totéž“ (cituji vlastními slovy). Tak kam by jste zařadili organizaci SJ? Já osobně mezi Velký Babylón“… a tak „vyjděte z něj můj lide, aby vás nepostihla část z jeho ran“.

 4. UBUNTU (africké slovo)

  to nejlepší, co umím, sdílím s ostatními, spolupráce, solidarita, lidský, komunitní potažmo společenský přístup, a tímto se stávám člověkem (filozofie, humanita). Toto bylo přeneseno do OS (osobního software) a internetu.

  Mark Shuttleworth, zakladatel, miliardář
  http://ubuntu.wz.cz/hlavni_stranky/historie_zakladatel.html
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Mark_Shuttleworth

  POSTŘEH:
  Proč je jednotlivým verzím dáván „kódový název“ ve tvaru názvu nějakého zvířete spolu s přídomkem?! Zamyslete se nad tím prosím…

  ----------
  HISTORIE (stručně)
  ----------
  Jedná se o o tzv. GNU + Linux + Unix + Un*x + Free + OSS… distribuce, mezi kterými se vytváří cíleně rivalita a soutěživost (tlak na lepší výsledky).
  Samozřejmě, že jsem měl Windows XP a Vista a 7, a pak už jsem měl dost! A tak jsem začal na Linuxové distribuci Mandriva Spring (2007) na nenáročném PC a později se začaly objevovat po grafické stránce komplikace, a tak jsem si našel Ubuntu a začal na LTS verzi 8.04 ‚Hardy Heron‘ (2008) a v průběhu let jsem vyzkoušel všechny její platformy (Kubuntu, Lubuntu, Xubuntu), ale pořád mi něco neštymovalo, ať po grafické nebo softwarové stránce, ale nakonec jsem objevil GNU Linux Mint 5 Lxde (de facto na platformě Xubuntu, tedy předchůdce grafického prostředí Xfce – obdoba Windows XP). Mint „jede“ na všech 4 grafických odnožích (Ku+Lu+Xu+U) a mají [i] vlastní grafická prostředí. Všechny uvedené distribuce mají společná distra a platformy a weby, i když se to na první pohled tváří jako roztříštěný projekt (navenek svoboda, ale regulovaná za určitým cílem). Ve skutečnosti byl cíl vytvořit NĚCO univerzálního pro všechny. Mnoho lidí ani neví, že Android je linuxová distribuce, ale to není důležité. Většina vládních počítačů jede na Linuxových, OSS a DOS (hlavně účetní programy) platformách (zjednodušeně řečeno), na windowsech minimálně kvůli nespolehlivosti, plus nějaká ta grafika, aby to nebylo tak strohé… (kdyby vesmírný program a rakety fungovaly na Windowsech, tak by jim to popadalo).

  Jejich CÍLEM je jedna jediná „platforma“ … a tou je KONTROLA!

  Všímám si, že velká spousta programů a prográmků již zanikla jako již nepoužitelná, kvůli jejich nabušenějším nebo efektivnějším dětem a zůstává tak jen to nejlepší (ostatní se stává pouhou historií, odpadem). Z mlhy chaosu velkého množství tzv. svobodného nebo částečně svobodného či proprietárního software povstává něco naprosto nového, efektivního a bezcitného.
  Díky těmto věcem se státům konečně daří vytvářet SW platformy pro sjednocení kontroly obyvatelstva.
  Říká se tomu UI – umělá inteligence.
  KDO a NA CO ji potřebuje?
  KDO se za tím vším schovává?! A PROČ?
  Vysvětleno to je v 1. Samuelově 8. kapitole (Bible, Boží slovo).
  Lidé totiž chtějí Boha bez Boha. A to jaksi nejde… 😕

  Lidi, bez Jehovy, našeho Stvořitele, Otce a Boha to ale opravdu nejde.

Reacties zijn gesloten.