Analyse nr. 1 - Waarom heersen mensen over gestoorde persoonlijkheden? Is het een bewijs van de onwetendheid van degenen die hen kiezen, of bewijst het dat de wereld anders is dan we dachten?

Verspreid de liefde

Drazí čtenáři,

chtěl bych v následných dnech skrze několik článků, které se budou věnovat analýze dnešní doby, ukázat, že v lidské společnosti se vždy objevovaly silně narušené osobnosti, které vystoupaly na piedestal moci, jako zachránci lidu, aby v den uchopení moci (svého božství), se prokázaly, jako ta nejhorší volba lidu.

ANALÝZA PRVNÍ

Začnu citátem z písně slovenské skupiny TUBLATANKA, kterou zná celé ČESKOSLOVENSKO, Wat genoemd wordt als PRAVDA VÍŤAZÍ:

Svet je iný než som myslel
Svet je smutne skutočný
Prázdni ľudia chcú v ňom vládnuť
Smejú sa nám do očí
Žiadna pravda sa im nehodí

Mám velmi silný citový vztah k celé desce Tublatanky ŽERAVÉ ZNAMENIE OSUDU, protože to byla právě koupě této desky, která změnila mou životní cestu. Ti, kteří mne znají osobně, vědí co se při koupi stalo. O tom se zmíním až v budoucím čase.

ANO! Svět je jiný než jsem myslel

Od konce devátého roku svého života se věnuji zkoumání historie, příběhů, které jsou mnohdy upraveny vítězi své doby, a snažím se vyčíst z nich skutečné DĚJINY lidstva, jenž jsou ukryty právě v těchto PŘÍBĚZÍCH (HI-STORY= AHOJ PŘÍBĚH).

Dostal jsem se k mnoha výkladům „PROFESIONÁLNÍCH VYKLADAČŮ RŮZNÝCH NÁLEZŮ „, kteří nám svými ONS VERHAAL chtějí ukázat vývoj lidstva. Co už vám nikdy NEŘEKNOU, že je to podle zadání těch, jenž jejich práci PLATÍ. Je to zajímavý gulášek názorů na ten či onen nález, který se nakonec zpracuje do takzvaně jediné STORY (příběhu), který se jako NEOMYLNÁ PRAVDA prezentuje na školách a veřejnosti. Tyto ONS VERHAAL se pak musí student a veřejnost nabiflovat a kdo nejede na této písni „JEDINÉ PRAVDY„, je před většinovou společností NÁLEPKOVÁN a ZESMĚŠŇOVÁN, jako dnes oblíbeným označením, šiřitel konspiračních teorií, šiřitel NIEUWE NIEUWS!

Ptáte se asi, proč takový dlouhý úvod? Je to proto, že v samotné tvorbě slov hlavního jazyka národů, tedy dnes Engels, můžeme vidět ukrytou WAARHEID. Říká se tomu:

„SPRÁVNÉ POCHOPENÍ TEXTU“

Toto nám umožňuje správně pochopit, neboli analyseren, i skryté vzkazy. Takové přemýšlení z nás ČINNÍ SVOBODNOU OSOBNOST, která po všem pátrá, vše zkoumá a toho DOBRÉHO SE PŘIDRŽÍ! Je to přesně ten způsob gedachte, který ke svému BÁDÁNÍ POTŘEBUJE NEZÁVISLÝ VĚDEC, který chce porozumět například vesmírným zákonům, aby jejich fungováním vysvětlil například co se odehrává uvnitř Slunce.

Tvorba slov není nahodilý proces. Jen pro ukázku použiji slovo GOD. Do češtiny se překládá slovem BŮH, dnes se všeobecně myslí, že je to zároveň slovo, které nám evokuje někoho, kdo GEMAAKT. Pokud se ponoříme do starodávných textů a budeme se snažit pochopit, v jakém smyslu používaly starověké národy toto označení, zjistíme, že význam tohoto slova znamená:

„MÍT NAD NĚKÝM AUTORITU“ (MOC)

To je od stvořitelských děl na míle vzdáleno! Přesto si dal někdo velmi záležet na tom, abychom to vnímali tak, jak se k tomu to slovu vytvářely odvozeniny. Například slovo GOED, překládáme slovem DOBRÝ. Toto velmi podobné slovo má v nás lidech vytvořit emoci, že ten kdo má MOC, má autoritu, je vždy DOBRÝ. Protože se postaral, aby byl god (bůh), vždy spojen s myšlenkou na STOŘITELE nebe a Země.
Tím, že to dnes takto vnímáme, interpretujeme myšlenky lidí starých kultur podle našich představ, ale ne podle toho, jak tvůrci textů dané slova skutečně mysleli.
Toto nás zavádí na scestí a správné chápání skutečných dějů.

NĚKDO NÁM TAKOVÝM ZPŮSOBEM VYTVOŘIL STORY (příběh). Mají lidé rádi příběhy? Mají, tak proč bychom takový příběh kazili PRAVDOU.

Asi se ptáte, jak vám toto zkoumání pomůže k tomu, abychom rozuměli tomu, co se dnes kolem nás děje? To je dobrá otázka, kterou si vysvětlíme zítra, abychom pochopili o čem nám ta TUBLATANKA VLASTNĚ ZPÍVÁ, protože texty na celém albu byli autorovi slov záměrně vloženy do mysli samotným TVŮRCEM NEBE a ZEMĚ, tak jak mi to bylo před 14 dny odhaleno.

Pod článek do diskuze napište prosím, zda vás takové analýzy zajímají. Vím, že to mnozí zatím nebudou chápat, ale přichází čas, ČAS BÚRLIVÝ, jak o tom hovoří jiná skladba této oblíbené slovenské kapely, kde se vám budou pro vaše rozhodování tyto analýzy velmi hodit.

Kéž je s vámi samotná ruka Jehovy Boha, aby to byl On, kdo rozšíří váš obzor. Ve jménu Krále, Jehošuy Krista.

Een gedachte over "Analyse nr. 1 - Waarom heersen mensen over gestoorde persoonlijkheden? Is het een bewijs van de onwetendheid van degenen die hen kiezen, of bewijst het dat de wereld anders is dan we dachten?"

Reacties zijn gesloten.