Wie is de zogenaamde Galactische Federatie? Zijn het vriendelijke wezens? Video's en informatie dat we niet alleen zijn in het universum worden opnieuw gepubliceerd.

Verspreid de liefde

VIDEO: Vesmírná stanice ISS nafilmovala flotilu UFO. Pentagon zase zveřejnil fotografie a zprávy o UFO.

Toto jsou titulky některých zpravodajských webů. Zde je záběr z vesmírné stanice ISS:

Portál Infovojna.sk uvádí tuto citaci:
„Generál vo výslužbe Haim Eshed (87), ktorý šéfoval vesmírnej jednotke ministerstva obrany takmer tri desaťročia, v ohromujúcom rozhovore pre izraelský denník Yedioth Ahronoth prezradil, že existuje mimozemské spojenectvo v celej galaxii.“

Jak si již mnozí všimli, je světová společnost připravovaná na setkání s Mimozemšťany už mnohá desetiletí. Čím více lidé propadají víře v evoluci a ateismus a takzvaná věda odhaluje, že to se vznikem života nebude zase tak jednoduché, jak se předpokládalo, že by to být mělo. I ta nejjednoduchší buňka je složitější organizmus než jednoduchý dům k obývání, je třeba přijít s vysvětlením, JAK SE TU TEN ŽIVOT VZAL.

Protože lidé miluji raději pohádky, než aby si položili otázku: „JAK SE OBJEVILY TY TAKZVANÉ MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE?“, posunula se otázka vzniku života dál do vesmíru.

Proč je potřeba, abychom tomu věřili?

Má to několik důvodů. Zlo, které je u moci, se dá lehce zdůvodnit tím, že jako lidstvo jsme zatím nedospěli k vyšším formám vědomí, což je esoteriků ráj. Dále to přece boří veškeré biblické pohledy na svět. Mezopotámské informace dávají smysl a ten, který tu skutečně vládne, ten nebude odhalen.

Chyba lávky Satane a všichni jeho pomocníci. Až tu sestoupíte, jako jste to učinili v Sumeru, nebude to pro vás stejné, ač svedete mnohé. Proč? Protože je to Satane tvůj poslední podvod, který ti bude dovolen, abys byl chycen a spoután a poté odveden do propasti na 1000 let!

Tak jak je to stou jeho hrou na mimozemšťany? Už před třemi roky jsem na těchto stránkách uveřejnil dokument pracovníka NASA Dauga Raska, který s francouzskými kolegy zkoumal projevy UFO v celé historii, lépe napsat dějinách světa. Jejich resumé bylo takové:

"Takzvaní Mimozemšťané (UFO) se v lidských dějinách objevovali pokaždé v podobě, kterou byla daná kultura schopna pochopit a jak očekávala, že by takový kontakt vypadal.".

Takže středověké malby ukazují něco jiného, Mayské nákresy něco jiného atd.. Milovníci záhad, kdysi jsem byl velkým zastáncem této možnosti vzniku  života, takže nejsem někým, kdo tuto problematiku zkoumal z rychlíkového okna, si myslí, že toto je ta správná odpověď na všechno. Zkameněliny vzniklé potopou světa (Tyto příběhy mají všechny kultury ve svých legendách a také příběh osmi, tedy Noema a jeho manželky a jeho tří synů Sema, Cháma a Jafeta a jejich manželek) totiž napříč všemi vrstvami ukazují, že život před potopou tu byl plně vyvinutý a že dochází k opačnému vývoji, kdy stále více druhů mizí ze zemského povrchu, než by to klasickou evolucí mělo probíhat.

Satan ví, že obyčejný, životem deptaný člověk nebude hlouběji rozjímat nad pro a proti, že jemu postačí hry a chleba a těm ambiciozním nějaké to rádoby „úspěšné“ zaměstnání či podnikání, kde budou řídit druhé. No a těm kdo si uvědomují, že i duchovnem je živ člověk, předloží mu esoteriku, jako východisko od materiálního světa.

Kristus svým učedníkům říkal, že Satan předvede takový svod, že by to svedlo i vyvolené. Proč je to nesvede a co měl na mysli? Byl to právě tento poslední kousek, který Satan chce ukázat. Se svou Kabalou nazval tento svod, jako PROJEKT BLUE BEAM. Cílem je lidstvu představit Mimozemskou civilizaci. Ten, kdo se trochu UFEM zabýval, tak narazil na mnoho takzvaných ras, jako jsou Šediváci, na konci SSSR to byli až 4m bytosti a taky na Reptiliány. Když byli někteří Šediváci chyceni a přežili například pád jejich kosmické lodi, při výslechu se chovali jako zvířata zahnaná do kouta, jejich inteligence nebyla poznat, jen výhrůžky. Pitvy, bylo jich několik, zjistily, že nemají trávicí ústrojí, že jsou to biostroje.

Co vám to připomíná vzhledem k připravené čipizaci a vakcinaci? Neupozorňují někteří odborníci právě na to, že z lidí chtějí udělat biostroje? Nehlásá to pan VK? Takže podobnost čistě náhodná, že? Další zajímavostí je, když lidé vypráví o svých únosech. Často si stěžují, že to nebyl příjemný zážitek a že si je očipovali (Tyto implantáty byly vyoperovány už mnoha lidem). Proč to nesvede vyvolené? Protože Kristus řekl: „Poznáte Pravdu a Pravda vás osvobodí.“. Tady se Satanovi povedl majsterštyk, protože si mnozí „křesťané“, jejich většina, myslí, že je zde myšlen Kristus jako zdroj Pravdy.

To je nepochopení. Vše vysvětluje Písmo jinde, kde se říká: „Ať si dá pozor ten, kdo si myslí, že pevně stojí. (Myšleno ohledně poznání Otce a Krista a porozumění a také v tom, že on už nemůže klopýtnout) Stejně, jako byla dokonale podvedena Eva, můžete být podvedeni vy.“ ( Necituji úplně přesně, ale tak, abyste pochopili myšlenku)

Poznat Pravdu znamená, porozumět každému Satanovu svodu. kterým může člověka obelhat, tak jako se mu to povedlo u  Evy. Kdyby vyvolení nebyli připraveni poučením samotného nebeského Otce, Jehovy Boha, s kterým jsou stále ve spojení, mysleli by si v tom čase, že byla jejich víra slepá. Nebeský Otec, Jehovah Bůh slíbil, že vše dá dopředu vědět svým sluhům, svým vyvoleným prorokům. On nejedná se svými dětmi tak, aby je nevaroval. Je to skutečný, ač nebeský Otec a každý kdo touží po skutečné SPRAVEDLNOSTI  jej může prosit a On se postará, aby PRAVDIVÉ INFORMACE NALEZL.

Co je problém dnešní generace? Že nehledá tuto SPRAVEDLNOST. Proto je pro Satana tak lehké člověka oklamat. Dokonce to nečiní ani ti, kdo Písmo znají, ale raději naslouchají náboženským vůdcům, kteří slouží Satanovi. Vidíte to na Papeži, vidíte to u SJ, vidíte to u ASD, Pravoslavné církve, v Letničních církvích a dalších a dalších. Proč? Protože je to GROTE BABYLON. Kdyby se nechali VYUČOVAT podle slibu, který Otec dal už před 2600 lety, že SÁM VYUČÍ SVÉ SYNY a DCERY, tak by k tomu nedošlo. KŘESŤANSTVO BY NEMĚLO NA RUKOU KREV, protože by nemělo ovečky, které se shromáždily v domech tohoto VELKÉHO MĚSTA.

Poslechněte si co říká JUDr. Krajniková v tomto videu od 1:30 do 6:00 své klientce. Zamyslete se prosím, že byla donucena zkoumat tyto věci k vůli její vlastní práci advokáta.

Takže UFO přijde. Varujte všechny, co na lidstvo Satan připravil. DOBRÁ ZPRÁVA JE, že to vše za pár měsíců skončí, ale rok 2021 bude velmi, velmi bohatý na události, které dokončí splnění posledních proroctví určených pro tento čas. PAK PŘIJDE KRÁL KRÁLŮ a PÁN PÁNŮ, JEHOŠUA KRISTUS.

V příštím článku vám vysvětlím, co se bude dít do konce tohoto roku a co se bude dít v lednu 2021. Jste to vy, kdo máte svobodnou vůli, abyste řekli ne, nebo ano věcem, jenž na lidi v ČR a na Slovensku přichází a nejenom na tyto dvě země. Protože nás Satan nenávidí a to velmi, bude zde postupovat trochu jinak, než v ostatních zemích. KDO VZÝVÁ S OPRAVDOVOSTÍ OTCOVO JMÉNO, JEHOVOVO JMÉNO, bezpečně vyvázne. Jak budou vzývat toho, jehož neznají, nebude-li někdo kázat? Jak budou kázat nejsou-li poučeni? Vždyť v samotném Jehošuově jméně je Jehovova Záchrana. Proč? Protože Jehošua znamená, JEHOVA ZACHRAŇUJE!

Kéž máte Otcův a Kristův pokoj mírní Země.